Skocz do zawartości
cwir

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wazne czy cos ma, chodzi mi o poziom jaki osiagneli w BF1 jest naprawde dobry....A jak przemierzalem tam niektore rejony na koniu wlasnie miedzy jakimis skalami czy kolo pustyni odrazu mi sie wspomnial RDR i sobie pomyslalem ze fajnie by bylo jakby RDR tak wygladal i tyle...Jak bedziecie mieli okazje zagrac w BF1 to sobie zerknijcie na szczegoly w kolo wszystkiego. No mam nadzieje ze jak w BF1 juz teraz dali rade zrobic na takim poziomie tego konia czy nature to nadchodzacy RDR za jakis czas bedzie wygladal conajmniej rownie dobrze....Oby... No chyba ze w Rockstarze nie ma takich szpecow od grafy jak w dice....

A co do grywalnych trzech postaci to mysle ze tak bedzie... W GTA tak chyba jest prawda ?

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Frog__PL napisał:

Nie wazne czy cos ma, chodzi mi o poziom jaki osiagneli w BF1 jest naprawde dobry....A jak przemierzalem tam niektore rejony na koniu wlasnie miedzy jakimis skalami czy kolo pustyni odrazu mi sie wspomnial RDR i sobie pomyslalem ze fajnie by bylo jakby RDR tak wygladal i tyle...Jak bedziecie mieli okazje zagrac w BF1 to sobie zerknijcie na szczegoly w kolo wszystkiego. No mam nadzieje ze jak w BF1 juz teraz dali rade zrobic na takim poziomie tego konia czy nature to nadchodzacy RDR za jakis czas bedzie wygladal conajmniej rownie dobrze....Oby... No chyba ze w Rockstarze nie ma takich szpecow od grafy jak w dice....

A co do grywalnych trzech postaci to mysle ze tak bedzie... W GTA tak chyba jest prawda ?

Rockstar tworzy na innym silniku graficznym, i tez inna jest specyfika ponieważ RDR to będzie sandbox. BF1 to korytarzowy fps i łatwiej jest przygotować taką grafę. Choć nie masz co się martwić, bo Rockstar na bank zrobi świetną robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tez sobie pomyslalem ze w BFie moze mogli tak osiagnac bo to nie SandBox i te obszary co byly pikne ale ograniczone....Ciekawi mnie czy PS4 czy tam PRO jest w stanie z taka grafika sanboxa udzwignac... Sie okaze ;> A juz wiadomo czy RDR2 na jakims nowym silniku bedzie robione czy to samo co np. GTA ostatnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 26.12.2016 o 11:56, Frog__PL napisał:

No tak tez sobie pomyslalem ze w BFie moze mogli tak osiagnac bo to nie SandBox i te obszary co byly pikne ale ograniczone....Ciekawi mnie czy PS4 czy tam PRO jest w stanie z taka grafika sanboxa udzwignac... Sie okaze ;> A juz wiadomo czy RDR2 na jakims nowym silniku bedzie robione czy to samo co np. GTA ostatnie ?

Rockstar ma to do siebie, że jest bardzo małomówny :) Nie śledzę tych informacji, ale podejrzewam, że wszystkiego się dowiemy gdy zobaczymy trailer w którym będzie gameplay - wcześniej masz się jarać :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mechanike jazdy na koniu to studio Rockstar jest prekursorem na, którym wszyscy sie teraz wzorują. Mi wytsraczy model jazdy będzie jak w klasycznym RDR i bede wniebowzięty :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżdżenie na koniu było już dobre w Assassin's Creed z 2007r. RDR powstał dwa lata później.

Tylko że jazda na koniu sprawiała frajdę jedynie w RDR. W AC jak i W3 to maskara to potęgi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram w AC2 i uważam, ze jazda na koniu jest bardzo średnia - zero przyjemności. RDR to było coś, konika prowadziło się idealnie - świetnie reagował na gałkę, animacja jak u prawdziwego qnia. Taki sam poziom moim zdaniem osiągneli w wiedźminie, uwielbiam zwiedzać świat na koniu :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy graliście w RDR? Pytam z ciekawości bo ja grałem ostatnio i wcale różowo nie było. Faktycznie ma to swój urok ale często się blokował w dziwnych miejscach albo wręcz zawracał nie tak jak chciałem. Lepiej mi się na Plotce jeździło.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, CePeeN napisał:

A kiedy graliście w RDR? Pytam z ciekawości bo ja grałem ostatnio i wcale różowo nie było. Faktycznie ma to swój urok ale często się blokował w dziwnych miejscach albo wręcz zawracał nie tak jak chciałem. Lepiej mi się na Plotce jeździło.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W 2011 i jeździło się ekstra. Dla mnie osobiście to był najlepszy model jazdy konnej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz tylko kwestia, jak urozmaicić w RDR 2 tę jazdę

Trzeba dodac opcje tuningowania konia. Custom paint, Nitro, spoiler packi itp

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c6a4b95cdb837c0dcace6e17f986be52b8c9e968

 

:banderas:...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, sLk napisał:

c6a4b95cdb837c0dcace6e17f986be52b8c9e968

 

:banderas:...

 

Te wszystkie prerenderowane screeny niby "actual game footage" są takie, że zaraz wszyscy spermo tryskajo... a prawda jest jak zawsze taka sama, że jedyny kto tryska to wydawca na graczy (gracze kupują nahajpowani, wydawca ma hajs, a gra ma się nijak do renderów ;))

 

Oczywiście 2 strona medalu też jest :24_stuck_out_tongue: Są firmy którym dajemy OGROMNY kredyt zaufania np. Rockstar czy Blizzard i choć wiem, że render to render to jednak wierzę, że będzie epicko :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to samo o Horizon. Moim zdaniem gra wyglądała tak samo dobrze w rzeczywistości jak na materiałach promocyjnych.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Te wszystkie prerenderowane screeny niby "actual game footage" są takie, że zaraz wszyscy spermo tryskajo... a prawda jest jak zawsze taka sama, że jedyny kto tryska to wydawca na graczy (gracze kupują nahajpowani, wydawca ma hajs, a gra ma się nijak do renderów ;))

 

Oczywiście 2 strona medalu też jest :24_stuck_out_tongue: Są firmy którym dajemy OGROMNY kredyt zaufania np. Rockstar czy Blizzard i choć wiem, że render to render to jednak wierzę, że będzie epicko :)

 

Oj tam Digi marudo, obrazek cieszy oko, a jak bedzie finalnie to kazdy sie domyśla :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×