Skocz do zawartości
cwir

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie w ten sam sposób co w GTA. Ostatni sposób na kasę jaki pamiętam to bylo resetowanie finału ostatniego napadu, nie wiem czy jeszcze działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Patricko napisał:

Wiem, że to temat o RDR, ale Rockstar w GTA Online nie jest nachalne? To co robili na początku czyli obniżanie kasy za misję, patchowanie wszelkich LEGALNYCH sposobów na farmę (usunięcie restartu misji) to wszystko po to aby kupować te durne karty z kasą. Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy jak praktycznie tylko misję były do grania to niszczylo cały fun. Lubię Rockstara bo robią dobre gry, ale to pazery takie same jak cała reszta. Jak zrobią online to RDR to jestem ciekaw jakie mikro tam wcisną.

 

No tak, trochę rozumiem Twoje stanowisko, ale ja np. i tak nigdy tego specjalnie nie odczuwałem. Może to dlatego, że akurat w GTA:O nie działa u mnie syndrom kolekcjonera i tu, z fajną ekipą, jest tyle do roboty, że nie czuję potrzeby kupowania każdego samochodu, który wyjdzie, a zwyczajnie grając i ciesząc się grą i tak mogę co jakiś czas coś sobie kupić. Ani przez chwilę nie miałem poczucia, że czuję się ograniczony przez brak kasy, nie chciało mi się gliczować i powtarzać w kółko dachowca żeby tylko zarobić więcej, bo to co wpadało przy zwykłej zabawie na życie wystarczy. ;) Jak porównam to sobie z różnymi DLC w wykonaniu EA czy Ubi to jednak całkiem inny poziom.

 

Choć oczywiście nie jestem ślepy i rozumiem, że R* też chce zarobić i do tego dostosował też GTA:O. Tyle, że moim zdaniem ani trochę nie przeszkadza to po prostu cieszyć się tytułem bez wydania ani złotówki.

 

Ed: Kurczę, właśnie wyobraziłem sobie napad na bank na dzikim zachodzie w świecie RDR. Może być ciekawie.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fryz

Parafrazujac nieco twoja wypowiedz z poprzedniej strony - "R* odroznia sie na tle konkurencji i to powoduje ze wielu uwaza to studio za kultowe."

 

Gry od R* sa conajmniej dobre, albo i lepsze. To ze wydaja je rzadziej ale z wieksza pompa pozwala im zbudowac taki dosc pozytywny hajp (ponadto dlugi czas produkcji to zapewne tez odpowiednie mierzenie sil na zamiary). I super bo jest z korzyscia dla nas graczy. 

 

Jesli sie nie myle podobnym tokiem podaza tez CDPR - dlugo, dlugo nic i bach Wiesiek3, teraz tez cisza i pewnie skupili sie w spokoju nad cyberpunkiem2077. 

Nieco inna bajka sa studia wewnetrze od Sony - ale np ND tez pracuje raczej dluzej na swoimi tytulami. 

Pomijam tworcow niezaleznych choc ich tez sie to tyczy np Frictional Games i ich Amnezja czy Soma. 

 

I tutaj wylania sie pewna prawidlowosc - skupienie sie na jednym tytule (lub mniejszej ilosci tytulow) a nie ciagniecie wielu srok za ogon, moze byc pozytywne, jesli robi sie recykling to z pomyslem (a nie to co serwuje czesto ubi z ogromnymi podobienstwami w kompletnie roznych grach).

 

Ale to tylko moja obserwacja moge oczywiscie byc w bledzie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, pablos_PRO napisał:

Online. Wiedziałem. Wszystkim grającym w GTA online kij wam... R* nie musi robić gier singlowych

 

No moze nie wszytkim tylko tym co placili tak ze lacznie R* i T2 zarabiaja na tym krocie. 

 

Poczekajmy zobaczymy co z tego wyjdzie - ale jesli to bedzie online to ja mowie pass. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pablos_PRO napisał:

Online. Wiedziałem. Wszystkim grającym w GTA online kij wam... R* nie musi robić gier singlowych

Jest jakieś potwierdzenie, że to online? Jeżeli tak będzie to będę mega rozczarowany, czekam na tę grę jak chyba na żadną inną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupa nie online :)

 

14650631_10154524732835097_2794600662538

 

Red Dead Redemption 2 will release worldwide in Fall 2017 on PlayStation 4 and Xbox One systems.

An epic tale of life in America’s unforgiving heartland, the game's vast and atmospheric world will also provide the foundation for a brand new online multiplayer experience.

Watch the Red Dead Redemption 2 Trailer at 11AM Eastern on Thursday, October 20th here on Facebook, at rockstargames.com, as well at the official Rockstar Games YouTube and Twitch pages.

rockstargames.com/reddeadredemption2

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenajsłodszy Jezusie :obama:

Bryknął mi.

 

 

Edytowane przez toreso
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze tym razem bedzie jezyk polski w grze :). Czekam, czekam, czekam :).

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja jeb.. będzie RDR2!  Hah!!

 

tumblr_n4iuliOlHb1tziei6o1_500.gif

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Developed by the creators of Grand Theft Auto V and Red Dead Redemption, Red Dead Redemption 2 is an epic tale of life in America’s unforgiving heartland. The game’s vast and atmospheric world will also provide the foundation for a brand new online multiplayer experience.



Gra na pewno nie będzie wyłącznie online, ponieważ w jednym zdaniu mamy ogólny zarys historii a w drugim przede wszystkim wyrażenie "will also provide" wskazuje na to że "brand new online multiplayer experience" jest dodatkowo do czegoś - na 100% do singla. Rockstar potrafi zrobić dobrego singla i multi więc bym się o to nie obawiał.

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, gdyby wydali przy okazji remaster jedynki, bo pasowałoby sobie przypomnieć to i owo, a ja już niestety nie mam takiej możliwości.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pablo1503 napisał:

Fajnie, gdyby wydali przy okazji remaster jedynki, bo pasowałoby sobie przypomnieć to i owo, a ja już niestety nie mam takiej możliwości.

 

No chyba nie :yao: Wolę, żeby nie marnowali czasu na kotleta i wydali mesjasza szybciej, bo długo z taką erekcją nie wytrzymam :antonio:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że będzie dodatkowo tryb online, chyba nikt nie sądził, że R* utnie kurze złote jaja.

Co nie zmienia faktu, że będzie tez singiel, który znając R* będzie świetny. :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko czy na PC wyjdzie z opóźnieniem jak GTA V czy nie ugną się przed Master Race i znowu oleją PC. Byłoby uroczo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakręcają hype na konsolach i za jakiś czas nakręcą na PC z podrasowaną grafiką, dodatkowy haj$$$. GTA V bardzo dobrze się sprzedało na końpach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proste że nie będzie od razu na PC. najpierw natrzepią miliardy na konsolach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GTA V pokazali jak sprzedawać 3 razy ten sam produkt w milionach sztuk, najpierw ps3/x360, potem ps4/xOne i na koniec PC, a za każdym razem ludzie wariowali :fsg: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Gwiazdy Roka tam mają od zawsze.

No co zrobisz że ludzie głupiejo :30vm3cw:

 

Ale tutaj akurat hajp jest w pełni uzasadniony, nawet bardziej niż przy GTA.

Prawie się zesrałem, więc to chyba mówi samo za siebie.

 

 

 

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×