Skocz do zawartości
cwir

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat premiera zbiegnie się z drugim sezonem Westworld

 

Tyle Dzikiego Zachodu na raz :fsg:

 

 

Dobra, to gdzie najtaniej dostanę RDR we wstecznej na Łoniaka? :Gmoch:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milcz Heretyku!! :1_grinning: RDR to jedna z najciekawszych gier ostatniej dekady, a klimatem i fabułą przebija wszystko.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fap fap fap fap....a, już jestem na antenie? A to bardzo przepraszam, właśnie oderwałem się od roboty i taka informacja!!! Bf1 , potem RDR 2, czy życie nie jest piękne? Jeszcze tylko bzyknąć unikatową Krychę :krysia: i mogę się zabierać na tamten świat. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOTY 2017, można się rozejść :fsg:

 

Dwa dni i wjeżdża trailer, pały będą stały.

 

 

PS. Może ktoś przypomnieć, czy GTA V miało jakąś obsuwę premiery na PS3? Zastanawiam się czy Fall 2017 to realny termin na RDR 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA 5 na pewno miała obsuwę na PC, ale who cares? ^^

 

Edit:

A bym zapomniał: GTA Online ruszyło na konsolach po miesiącu od premiery GTA 5...

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bartek_Red napisał:

PS. Może ktoś przypomnieć, czy GTA V miało jakąś obsuwę premiery na PS3? Zastanawiam się czy Fall 2017 to realny termin na RDR 2 ;)

Miało. Przekładali z wiosny 2013 na jesień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok ? Znając R* będzie dobrze jak to wyjdzie na wiosnę 2018 :) Ale czekać jak zwykle u nich warto .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GTA 5 na pewno miała obsuwę na PC, ale who cares? ^^

 

Edit:

A bym zapomniał: GTA Online ruszyło na konsolach po miesiącu od premiery GTA 5...

Ruszeniem to ciężko to nazwać. Przez prawie 3 tygodnie było wciąż niegrywalne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, strasznie liczyłem na GTA Online, a po premierze strasznie się zawiodłem, tym jak to wszystko chodziło, była też afera z kasowaniem postaci jeśli dobrze pamiętam, bo dane zapisywały się w chmurze,  ale szczególnie zawiodłem się co chodzi właśnie o przykłady na pazerność R*, które przytoczyłeś parę postów wyżej. Przy RDR 2 nie nastawiam się na online, bo po doświadczeniach z GTA Online na wiele nie liczę, nie podpasowało mi i tyle...chociaż w RDR swego czasu masę godzin przegrałem w pokera, raz że dla trofka, dwa z czystej przyjemności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujecie ze nawet moja zona (ktora generalnie nie jest za specjalnie zwolennikiem gier) skojarzyla po grafikach co sie swieci ;> Powiedziala "RedDedRedempszyn - to na koniu?" ;> Pamietala jak sie patatajowalo wiele godzin kilka lat temu ;> Jeaa Konik is Back ! Mam tylko jedna obawe, zeby nie bylo ze przez ten Online slabiej przyloza sie do singla :38_worried: Bo mnie Online raczej w tej grze nie interere...Tzn. nie interesowac mnie bedzie jesli ktos kto ma real kase bedzie przez to mial jakas przewage :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Edytowane przez Frog__PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dilerus napisał:

Fakt, strasznie liczyłem na GTA Online, a po premierze strasznie się zawiodłem, tym jak to wszystko chodziło, była też afera z kasowaniem postaci jeśli dobrze pamiętam, bo dane zapisywały się w chmurze,  ale szczególnie zawiodłem się co chodzi właśnie o przykłady na pazerność R*, które przytoczyłeś parę postów wyżej. Przy RDR 2 nie nastawiam się na online, bo po doświadczeniach z GTA Online na wiele nie liczę, nie podpasowało mi i tyle...chociaż w RDR swego czasu masę godzin przegrałem w pokera, raz że dla trofka, dwa z czystej przyjemności :)

No widzisz, a ja garłem od samego początku i oprócz kosmetycznych błędów z wyglądem który się zmianiał nie miałem żadnych, przeniosłem konto z ps3 na ps4 i chodziło wszystko, także nie rozumiem stary, GTAO to najlepszy online z otwartym światem na konsolach, jakbyś dzisiaj odpalił i zobaczył ile rzeczy tam dorzucili to kosmos, nie cce się grać w inne gry, ja wracam taraz tak 2x w roku na miesiąc i jest ...no jest doskonała gra w sieci. 

Co do RDR2 to powiem tak - KU*WA!! NARESZCIE! .. powinni zrobić indian, skalpowane, więcej polowania, licze na jakieś klasy, typu rewolwerowiec, albo nożownik, albo gość z łukiem :1_grinning: .... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziki zachod na silniku z gta v? bomba

Przyznaje sie bez bicia ze jedynki nadal nie ogralem a lezy zassana z plusa na ps3 :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, czacha79 napisał:

To co, bedzie trzeba lykac zestaw z PRO .. ech ;)

 

Pewnie, a po przejściu oddać konsole do sklepu :Gmoch:

 

Musiałem :banderas:

Edytowane przez Kisiel-PL
  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne S, żadne Pro. Dla mnie to tytuł startowy na skorpiona. Nawet jak konsola wyjdzie troszkę później to sobie poczekam by zagrać na najlepszym możliwym sprzęcie.

 

M$ miał już deale z R*. Nie zdziwię się że to będzie razem miało premierę. M$ nie ma aż tak mocnej marki by zrobić wow na premierę konsoli

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz dzisiaj!! :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×