Skocz do zawartości
zdun

Nintendo Switch

Rekomendowane odpowiedzi

@zdun

Niestety ale Twoje osobiste podejscie ma sie nijak do sytuacji Nintendo na rynku, WiiU sprzedalo sie nawet gorzej niz PS Vita, juz samo to o czyms swiadczy, natomiast do XB1/PS4 to nawet nie ma co porownywac, mimo ze wyszlo od nich rok wczesniej. Prawda jest taka ze poza garstka napalencow jak Ty nikt nie chce grac w same Zeldy, Mariany i inne gry dla dzieci, bez dobrego serwisu online oraz popularnych gier typu Wiesiek, GTA, CoD, BF, Fifa itd. nie ma dzisiaj sensu w ogole mysles o wypuszczaniu konsoli stacjonarnej, mogli sie od poczatku skupic na next-genowym handheldzie i gier pod niego, a tak? Pomysl z odczepianym ekranem jest mega fajny, tylko co z tego jak nie bedzie w co rgac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Żywy napisał:

@zdun

Niestety ale Twoje osobiste podejscie ma sie nijak do sytuacji Nintendo na rynku, WiiU sprzedalo sie nawet gorzej niz PS Vita, juz samo to o czyms swiadczy, natomiast do XB1/PS4 to nawet nie ma co porownywac, mimo ze wyszlo od nich rok wczesniej. Prawda jest taka ze poza garstka napalencow jak Ty nikt nie chce grac w same Zeldy, Mariany i inne gry dla dzieci, bez dobrego serwisu online oraz popularnych gier typu Wiesiek, GTA, CoD, BF, Fifa itd. nie ma dzisiaj sensu w ogole mysles o wypuszczaniu konsoli stacjonarnej, mogli sie od poczatku skupic na next-genowym handheldzie i gier pod niego, a tak? Pomysl z odczepianym ekranem jest mega fajny, tylko co z tego jak nie bedzie w co rgac?

 

Bez dobrego serwisu online? Grając w mk8, smasha czy splatoona nigdy mnie nie wywalilo, nigdy nie było konserwacji eshopu, mało tego usługa jest uwaga, uwaga! Bezpłatna! Chciałbym aby play I Xbox tak "cieniowaly" ;) nintendo to bastion I mekka konsol, taka jest prawda może na wiiu nie wyszło 554255265 tytułów ale każdy z tych co wyszły poza małym wyjątkiem to tytuły które w swoich gatunkach są wzorem do naśladowania... ze średnią ocen w wysokości 90% średnio co świadczy o jakości ich prduktow. 

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że warto mieć najpotężniejszą konsole na świecie dla gier multiplatwormowych AAA no i nintendo switcha dla innego rodzaju doznań skoro konsola nie jest droga, a  granie online jest darmowe :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na reddicie gównoburza odnośnie specyfikacji switcha. Ciekawe z jakimi gierami wyskoczą na tej konfie, w każdym razie nie da rady żeby zawiedli, jak już hype sięga zenitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytan do graczy nintendo. Na jakich nosnikach sa gry? Ile kosztuja i czy dlugo trzymaja cene? Jak z rynkiem wtornym i dostepnoscia? Sa jakies myki w stylu dzielenia konta czy trzeba wylozyc kase?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupujac 3dsa bede w stanie ograc wszystko za free? Jesli tak to musze przyznac ze niemoralna aczkolwiek kuszaca propozycja...
Nie mialem jeszcze handhelda, troche pogrywalem na psp od kumpla w zamierzchłych czasach... 

Z innej beczki, kupno 3dsa przed zblizajaca sie premiera switcha troche mi nie lezy ale zakladam ze potrwa zanim przerobia kolejna generacje, a gry single player za ponad 200zl to długoterminowo spory wydatek na kieszen polskiego korposzczura, chyba ze sprzedaż wtorna bedzie mozliwa, ewentualnie wymiana z kims po ograniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bany4KHDR napisał:

Mam kilka pytan do graczy nintendo. Na jakich nosnikach sa gry? Ile kosztuja i czy dlugo trzymaja cene? Jak z rynkiem wtornym i dostepnoscia? Sa jakies myki w stylu dzielenia konta czy trzeba wylozyc kase?

 

Trzymają cenę, ja biorę jak leci na premierę I generalnie myślę że ceny co najwyżej idą w górę / dół o jakiś 20 zł przez najbliższe 3 lata. Każda gra typu ex to tytuł na ocenę max.

 

3ds ma karty, wiiu ma płyty, a switch ma mieć karty

 

Z dostępnością . 3city nie mam problemu, kupuje wszystko co chce od niny.

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Trzymają cenę, ja biorę jak leci na premierę

Ty Zdun nie masz życia tylko kochanka i praca więc wiesz... Milcz bo twe zdanie się nie liczy popleczniku Niny

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bany4KHDR napisał:

Czyli kupujac 3dsa bede w stanie ograc wszystko za free? Jesli tak to musze przyznac ze niemoralna aczkolwiek kuszaca propozycja...
Nie mialem jeszcze handhelda, troche pogrywalem na psp od kumpla w zamierzchłych czasach... 

Z innej beczki, kupno 3dsa przed zblizajaca sie premiera switcha troche mi nie lezy ale zakladam ze potrwa zanim przerobia kolejna generacje, a gry single player za ponad 200zl to długoterminowo spory wydatek na kieszen polskiego korposzczura, chyba ze sprzedaż wtorna bedzie mozliwa, ewentualnie wymiana z kims po ograniu...

 

 

Jebac piractwo... pirat = złodziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli kupujac 3dsa bede w stanie ograc wszystko za free? Jesli tak to musze przyznac ze niemoralna aczkolwiek kuszaca propozycja...

Nie mialem jeszcze handhelda, troche pogrywalem na psp od kumpla w zamierzchłych czasach... 

Z innej beczki, kupno 3dsa przed zblizajaca sie premiera switcha troche mi nie lezy ale zakladam ze potrwa zanim przerobia kolejna generacje, a gry single player za ponad 200zl to długoterminowo spory wydatek na kieszen polskiego korposzczura, chyba ze sprzedaż wtorna bedzie mozliwa, ewentualnie wymiana z kims po ograniu...

3ds a Switch to dwie różne bajki.

Jeżeli miałeś PSP i Pandorę to 3DS ma podobne możliwości.

Jeżeli chcesz kraść to kupno konsoli to jednorazowy wydatek ale przed zakupem musisz rozważyć kilka aspektów.

Jak coś to znam kogoś kto się doktoryzował w temacie bardzo niedawno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, zdun napisał:

 

 

Jebac piractwo... pirat = złodziej...

eee tam, gierki mobilne sa w wiekszosci za free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że są telefony 1080p, ale pytałem się dlaczego tak szybko przechodzi, czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefony to już tylko QHD... 1080 to technologia ze starych fonow i telewizorow jak kiedyś kineskopy i dzwonki monofoniczne... Handlujcie z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie najlepszego chłopaky.

 

Wydzie, to się przekonamy :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze nie wie, to prezentacja gier i konsoli 13/01/2016 o godz. 5:00 :1_grinning:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój hajp na ten sprzęt rośnie z każdą godzina!  Dawno już nie czakalem tak na jakiś sprzęt! (ostatnio na playstation 2 chyba jak brałem na premierę) ... dawać mnie to cudo :listek:

 

 

86b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie @zdun, za 2 dni bedzie konfa i pewnie pokażą lineup. Jak sie okaze ze beda 3-4 gierki plus jakies porty na start to wypadaloby troche poczekać...

 

wait-PeskyMonkey-Eplus-Getty.jpg

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, bany4KHDR napisał:

Spokojnie @zdun, za 2 dni bedzie konfa i pewnie pokażą lineup. Jak sie okaze ze beda 3-4 gierki plus jakies porty na start to wypadaloby troche poczekać...

 

wait-PeskyMonkey-Eplus-Getty.jpg

 

 

Coś ty...

 

Dla mnie wystarczy że powiedzą nowa zelda plus mario kart 8 z nowymi trasami (na wiiu w tej grze wbilem 400 godzin online) . Potem mogą 2 miesiące nic nie wypuszcac ;) 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konferencja coraz bliżej. Kasa na switcha odłożona...Teraz czekam na ruch Nintendo i lecę do Menago w Szczecinie po konsolę z grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie i to bardzo ale nie wiem czy trochę nie poczekać bo martwi mnie rynek wtórny w Szczecinie a gierki trochę za drogie aby wszystkie kupować jako nowki inna sprawa że  nikt ze znajomych nie kupuje i martwię się że multi będzie puste. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na opinię Zduna po konferencji :)

W sumie dalej mnie ta konsolka ciekawi. Zobaczymy jakie będą ceny w Polsce, czy czasami 300$ nie przeliczą na 1800 zł.

No i bardzo ważna kwestia - kiedy będą (bo o ile wiem być mają) na to pokemony nowe :24_stuck_out_tongue:

Przy okazji, ta zelda to będzie jakaś kontynuacja, bo nigdy w żadną nie grałem. Te gry łączy tylko świat, czy są jedną spójną historią?

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×