Skocz do zawartości
zdun

Nintendo Switch

Rekomendowane odpowiedzi

To jest przyszłość Nintendo :1_grinning: Gracze dosłownie dają się doić, czy może być trafniejsza metafora? :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SephiroT napisał:

Polecam.

Nie żałuję zakupu.

Zwłaszcza teraz można wyrwać za małą cenę używane jak każdy soft da się przerobić.

Zaraz Zdun mnie zlunczuje.

Przerabianie mnie nie interesuje. Wolę uczciwie kupić jedną grę i ja wymaksować, niż spiracic milion i większości nawet nie włączyć.

Problem z 3dsem mam taki, że jakby był jeden, to by był ten właściwy. A jak są 4, to nie wiem który wziąć ;) rozmiar, że tak powiem, to kwestia preferencji, ale czy new3DS jest ogólnie warty dopłaty?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chore oczy.

Rozmiar ekranu U mnie ma znaczenie.

3D nawet używam.

New 3DS XL mi pasuje.

Do tego ma szybszy procesor i joy z prawej strony.

Nie mam porównania z old 3DS ale z mojego New 3DS XL jestem szczęśliwy.

Mógłby być trochę grubszy - lepiej w rękach leżeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zabił chat głosowy na... smartfonie. Autentycznie, Switch nie będzie miał HSa tylko apkę na smartfony. Podobno wb N headsety dla graczy odstraszają część ludzi a ich rozwiązanie jest "wygodne" i "oferujące lepsze doświadczenie" (cytat Reggiego Fils-Aime).

I nie ma w tym nic dziwnego bo przecież N nie ma absolutnie żadnego doświadczenia w usługach sieciowych. Takie Sony chat głosowy opanowało dopiero w PS4. Zarówno soft jak i hardware N musi tworzyć od zera. A to kosztuje astronomiczne pieniądze i wymaga olbrzymiej ilości czasu.

Mamy 2017 rok a Switch będzie miał chat głosowy na smartfonie. Idę spać z uśmiechem na ustach.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony śmiesznie to brzmi, ale z drugiej jeżeli chat ma nie zabierać jakiejś tam ilości mocy konsoli to im się nie dziwię, za mało mocy ma ta konsolka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Aborygen napisał:

z jednej strony śmiesznie to brzmi, ale z drugiej jeżeli chat ma nie zabierać jakiejś tam ilości mocy konsoli to im się nie dziwię, za mało mocy ma ta konsolka.

 

Błagam takie tłumaczenie samemu sobie, że w sumie jeżeli ma zabierać moc no bla bla zakrawa już o zdrowe piernicznięcie w beret (Aborygen nie biję personalnie do Ciebie, nie gniewaj się), chodzi o to że N spierniczył po całości ZA DUŻO rzeczy a gracze próbują ich jeszcze przed samym sobie usprawiedliwić, a później już będzie tylko MUUUUUUU, MUUUUUUU dojenie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no trochę tak widzę że gracze usprawiedliwiają konsolkę aczkolwiek staram się twórców też zrozumieć trzeba było iść na kompromisy, i tak to wygląda natomiast co mnie zadziwia to to że wkładamy konsolę do stacji dokującej i dostaje więcej mocy:) hmm jakby taka nakładka na ps 5 była po 3 latach od premiery kupujemy stację wkładamy ps5 i hop mamy 50 % mocy więcej :) a z drugiej strony konsola nie ma zamiaru konkurować z ps4 ani z xem napewno mocą nie zapominajmy że nintendo to Stan Umysłu i mają własną politykę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem Nintendo powinno właśnie konkurować z Ps4 oraz XO ale zachowując przy tym swoje wartości... Nintendo idąc drogą, którą obecnie sobie pobrało odpycha wielu potencjalnych użytkowników.

Nie przekonują mnie stwierdzenia, że Nintendo to stan umysłu.. Niech sobie będzie stanem umysłu bo w tym jest magia ale konsola od nich powinna dać możliwość grania w multiplaformowe tytuły i w tym segmencie nie powinna odstawać od konkurencji a gdyby N miało zaplecze w postaci mocy konsoli to również ich magiczna strona by tylko zyskała, zresztą jak cała konsola. Idąc tylko swoją drogą oferującą ludziom tylko gry pokroju Mario to nie przekonają większości użytkowników... Ja np. ale pewnie nie jestem sam, nie lubię oraz nie mam możliwości trzymania w domu wielu konsol...

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Nintendo z tego co czytam w końcu postanowiło zmienić politykę gier i o ile mario czy tam zelda są exami to już od zewnętrznych firm zależy czy będą tworzyć na switcha jeśli chodzi choćby o gry typu stardew valley czy darkest dungeon niech ci z nintendo zapraszają firmy od gier choćby niezależnych a konsola będzie sprzedawać się jak ciepłe bułeczki, prosta kalkulacja odpalam plazme i ps4 aby grać w stardew walley bo jest to gra zacna oszczednej było by mi zagrać na switchu i to jeszcze gdzieś w parku, darkest ?czemu nie takich gier niezależnych jest od groma które przyćmiewają wysokobudżetowe gierki niech tylko nintendo otworzy się na ten rynek i sukces mają w kieszeni ... oczywiście jakiś tam wielki dev może ogłosić bądź zrobić olbrzymią produkcję ale moim zdaniem za dużo ryzykuje aczkolwiek devy od DS3 zaryzykowali..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Aborygen napisał:

No właśnie Nintendo z tego co czytam w końcu postanowiło zmienić politykę gier i o ile mario czy tam zelda są exami to już od zewnętrznych firm zależy czy będą tworzyć na switcha jeśli chodzi choćby o gry typu stardew valley czy darkest dungeon niech ci z nintendo zapraszają firmy od gier choćby niezależnych a konsola będzie sprzedawać się jak ciepłe bułeczki, prosta kalkulacja odpalam plazme i ps4 aby grać w stardew walley bo jest to gra zacna oszczednej było by mi zagrać na switchu i to jeszcze gdzieś w parku, darkest ?czemu nie takich gier niezależnych jest od groma które przyćmiewają wysokobudżetowe gierki niech tylko nintendo otworzy się na ten rynek i sukces mają w kieszeni ... oczywiście jakiś tam wielki dev może ogłosić bądź zrobić olbrzymią produkcję ale moim zdaniem za dużo ryzykuje aczkolwiek devy od DS3 zaryzykowali..

 

No tutaj się zgadzam, choć sam bym switcha nie kupił aby grac w indyki w parku :24_stuck_out_tongue:

 

Ale już takie GENIALNE Salt and Sanctuary na PS4 to aż serce boli, ale na przenośnej konsolce to strzał w dziesiątkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Nintendo nie powinno konkurować z Sony i Microsoftem tylko pozostać takie jakie jest, wyjątkowe. Dostarczające ekskluzywny content wyjątkowo wysokiej jakości. Pytanie tylko, czy z taką polityką można utrzymać się na rynku.

Po raz kolejny pokazali, że potrafią dostarczyć produkt wyróżniający się na tle konkurencji - najbardziej wypakowaną ficzerami konsolę. O zapowiadane gry można być spokojnym. Będą, jak dotychczas, stanowiły czołówkę corocznych GOTY (nie zdziwię się jak Skyrim na Switcha okaże się najlepiej dopracowaną wersją i zgarnie jeszcze jakąś nagrodę).

Niestety zawiedli ze startowym lineupem i płatnym multi. Tutaj zniżyli się do rynkowego poziomu. Zdun będziesz musiał skorygować swojego ostatniego bloga na ppe ;)

Rozsądek podpowiada by brać Switcha najwcześniej za rok, serce gracza każe składać preorder. Jak żyć?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś wydaje konsole słabszą, bez gier na starcie, braku wsparcia 3rd party, w dodatku z abonamentem za nic tak naprawdę, nie oznacza że jest wyjątkowy... Powiedziałbym, że Nintendo dawno temu zatrzymało się w czasie i nie ogarnia jak działa dzisiejszy świat. Nadrabiają, ale powoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od oczekiwań. Ja nie oczekuję od Niny teraflopów czy multiplatform tylko dopracowanych, mega grywalnych eksklusiwów. W ich dostarczaniu widzę wyjątkowość Nintendo. Natomiast zdaję sobie sprawę, że takie podejście nie jest popularne na rynku. Rynek oczekuje tego, o czym piszesz. Dlatego konsola prawdopodobnie sprzeda się w śladowych ilościach na co giełdy już wzięły poprawkę.

Brak przynajmniej kilku tytułów startowych jest dużym zawodem (większym niż wprowadzenie opłat za online) i to powoduje, że zapał do zakupu konsoli mocno osłabł.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałoby nowego no more heroes plus zelde I lykalabym za każde pieniądze :24_stuck_out_tongue: 

 

Max grudzień = jakiś wypasiony set z mario, Zelda, xeno2, no more heroes no chyba że nowa gra sudy zadebiutuje w wakacje ;)   Korwin: przyznaj się tu ludziom albo daj screena z godzinami multi w Mario kart albo godzin przegranych z xenoblade. To są specyficzne sprzęty ale z takim kopem ze ja yebie!

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Nintendo źle reklamowało swoją konsolę...powinni to robić jako Handheld z opcją wrzucenia na tv a nie stacjonarka z możliwościami zabrania wszędzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko nie gadaj, że byś z kumplem przy piwku nie wydoił krowy na switchu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Patricko nie gadaj, że byś z kumplem przy piwku nie wydoił krowy na switchu :1_grinning:

Nic tak nie zbliża jak wspólnie wydoić krówke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic tak nie zbliża jak wspólnie wydoić krówke

Szczegolnie jesli zamiast mleka płynęła by z niej kasa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak się cieszę, że napisałeś na końcu kasa, a nie coś innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiesz jak się cieszę, że napisałeś na końcu kasa, a nie coś innego

Nie mam bladego pojęcia o czym innym mozna pisać czy myśleć mając na myśli dojne krowy ;) ;) wiadomo ze kasa :)

Idealnie wpasowuje sie to w ten krótki filmik o dojeniu który wrzuciłeś pare postów wcześniej.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to zła cena :) aczkolwiek na polski rynek zaporowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tysiaka nie mogli dać, skoro sugerowana cena to 300$. Ale chyba trochę przesadzili. 

Poza tym sporo racji w tym, żeby brać ten sprzęt później, jak pojawia się jakieś gry i zobaczymy,ile to Nintendo jest warte.

Ja go absolutnie nie skreslam i czekam cierpliwie na rozwój wydarzeń:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie bedzie mozna przyjanuszyć kupujac na premiere i sprzedajac drozej na allegro bo towaru raczej nie zabraknie w sklepach... :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×