Skocz do zawartości
zdun

Nintendo Switch

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno już brakuje. Amazon wstrzymał preordery, także zamawiać póki jeszcze są :duda:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, żart XD... Miesiąc dwa i tak polecą z ceną u nas bo nikt tego nie będzie kupować w takiej cenie jak PS4 za 999 zł można kupić. Jajcarze z tego Nintendo :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej kpina. Media branżowe podają, że premierowa pula w USA już się wyprzedała ale nikt nie podaje ile tego było. Zwykłe kręcenie hajpu:bunny:

Z WiiU było podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy rzucają sie na nowości, kultura (tfu, tfu bo to zło jest) preorderow sie juz zakorzeniła.

Chyba najbardziej jak na taka hybrydę martwić moze czas pracy na baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dziennikarz pracujący w Waypoint podkreśla, że Nintendo Switch wykonano z porządnych materiałów. Na matowej obudowie konsoli nie widać odcisków palców (wypada to ponoć znacznie lepiej od GamePada Wii U). "Sprzęt jest na tyle solidny, że pewnie przeżyłby spokojnie upadek z wysokości pół metra" - pisze redaktor Waypoint.

"

 

I teraz zyebcie to szajs plastikowe gowno od sony z pół metrowej wwysokość :siara:

 

 

Cena uważam osobiście że spoko, konsole lykam jeśli oczywiście wytrzymam I nie polecę do sklepu na premiere.

Moja data nabycia tej konsoli = premierę xeno2, no more heroes 3 lub nowego Mariana. Chociaż znam siebie I wiem że jeśli bez preordera dostanę w jakimś sklepie osiedlowym z grami pewnie lykne na początku marca. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie już preordery się skończyły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ZDUN ale jak Nina sprzedawała by kał to też byś brał i mówił że zajebczy....

Więc twoja opinie w dziale Nina z przymrużeniem oka trzeba brać

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Bez obrazy ZDUN ale jak Nina sprzedawała by kał to też byś brał i mówił że zajebczy....

Więc twoja opinie w dziale Nina z przymrużeniem oka trzeba brać emoji14.png

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

Poza nintendo 64 miałem każdy sprzęt tej marki zawsze robili najlepiej robotę o nazwie gry ekskluzywne I tyle. Mają u mnie kredyt zaufania większy niż gimby do serii GTA... tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, MagEllan napisał:

Chyba najbardziej jak na taka hybrydę martwić moze czas pracy na baterii.

Czy ja wiem... 3ds podobnie trzyma na baterii, niewiem jak vita... raczej martwilbym sie o czas ladowania ktory podobno wynosi kolo 3h. Jesli chodzi o sposob ladowania to ma to byc USB type C stosowane w nowszych smartfonach i to jest pozytwny akcent. Na dluzsze sesje mobilne to futeral + powerbank ewentualnie ladowarka 

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem...

Wszystko zależy od człowieka, dla mnie mobilne granie to iPad i ten całkiem niezłe radzi sobie z czasem pracy na baterii.

Zgodzę sie ze zawsze sa powerbanki, choć wiadomo nieco wygodniej bez nich.

I proszę mnie źle nie zrozumieć - rozumiem ze dla wielu 3h nie sa problemem. Ja jednak uważam ze 5h i wiecej to wartości w ktore powinno sie celować przy urządzeniach przenośnych do grania.

Niemniej jesli sie nie mylę podali chyba jakis zakres od do - a ja zwykłem nie wierzyć w to co deklaruje producent, wolałbym poczekac na pierwsze testy, w paru tytułach w których ktos oszacuje jak długo mozna grać na jednym ładowaniu.

Ciut inny przykład choć mysle ze adekwatny - czas działania na jednym ładowaniu dualshocka4, wielu narzekało i narzeka i ja tam sie nie dziwie ze ludzie oczekiwali dłuższej pracy na jednym ładowaniu.

I zeby było jasne zanim@zdun znów napisze najwiecej mówią ci co z nina nie sa zawiązni. Fajnie jesli ktos celuje w nisze, robi cos inaczej o ile plan biznesowy wie jak duża jest owa nisza i pozwoli ona na zyski.

Cos jak z grami Indie - sa dobre i takie ktore sporo zarobiły, i dobrze dla ich twórców. Ale masa niszowych rzeczy zwyczajnie sie nie przebija na tyle zeby generować zyski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o patent switcha na polaczenie stacjonarki z handheldem to jest mega rozwiazanie jesli mozna grac w ta sama gre i moim zdaniem takie rozwiazanie powinni stosowac tez inni gracze na rynku a w szczegolnosci Nvidia czy Sony jesli chodzi PS now czy Geforce now (steaming gier z chmury) co obnizaloby koszt produkcji handhelda ktory w zasadzie wymagalby glownie polaczenia z internetem

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bany4KHDR

Sony przecież coś takiego robiło.

Cross Buy

Cross Save

Cross Play

 

...tylko coś im nie pykło i przeważnie gry miały jedno z trzech albo wcale. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna odpowiedź od sklepu menago w której to mój kumpel ze szczecina dostał informacje jakoby dystrybutor twierdzi że w pl Zelda na wiiu będzie miała miesiąc obsowy względem switcha, ktoś już się spotkał?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, zdun napisał:

Dziwna odpowiedź od sklepu menago w której to mój kumpel ze szczecina dostał informacje jakoby dystrybutor twierdzi że w pl Zelda na wiiu będzie miała miesiąc obsowy względem switcha, ktoś już się spotkał?? 

 

A ty co dalej FAPujesz w temacie Switch-a, pfyyy :24_stuck_out_tongue:

 

Ty weź lepiej powiedz jak się odnosisz do kupna WiiU na chwilę obecną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś konsole i gry zmieniły datę premiery tak jak piszesz, a wczoraj widniała 03 marca 2017, więc pewnie coś jest na rzeczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DigitalMan_PL napisał:

 

A ty co dalej FAPujesz w temacie Switch-a, pfyyy :24_stuck_out_tongue:

 

Ty weź lepiej powiedz jak się odnosisz do kupna WiiU na chwilę obecną?

 

http://m.ppe.pl/blog/40455/7759/wiiu-moja-przygoda-z-konsola.html

 

Zapraszam tu masz wszystttttko o wiiu ode mnie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pre-ordery wystartowały za ok 1429 za konsolę i 259 za zwykłą edycję Zeldy, łyknął ktoś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, zdun napisał:

 

http://m.ppe.pl/blog/40455/7759/wiiu-moja-przygoda-z-konsola.html

 

Zapraszam tu masz wszystttttko o wiiu ode mnie... 

Twoje majaki nikogo zdun...

3 godziny temu, beardo0 napisał:

Pre-ordery wystartowały za ok 1429 za konsolę i 259 za zwykłą edycję Zeldy, łyknął ktoś? 

Nikt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=kelovxygcis

Chyba mój ulubiony światowy związany z grami jutuber mówi o problemach ze switchem. 

Generalnie nie powiedział nic nowego, co już się w tym wątku nie przewinęło, ale pokazuje to tylko, że nie tylko u nas odbiór jest, powiedziałbym, umiarkowany.

edit: Właśnie się kapnąłem (wiem, że szybko), że 1450 zł to jest cena konsoli bez żadnej gry... 

 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz daty premiery Zeldy doszedł problem z ceną, na forum ppe piszą, że cena będzie wyższa niż 179 złotych, nie wiadomo jaka ostatecznie na tą chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gry będą kosztować 60$, czyli Europa 60€, więc u nas 249 zł. To już Nintendo potwierdziło te ceny. Jak ktoś liczy na 180 w dniu premiery to good luck :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja pisałem o wersji na Wii U. Pierwotnie wisiała za 179 złotych, teraz dochodzą głosy, że będzie kosztować więcej, ale dokładnie nie wiadomo na dziś ile, 210 czy też może tyle ile wersja na Switch'a. Pomijając już datę premiery, bo jeśli to prawda, że 31 marca to brzydka zagrywka N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola to obecnie 1399zł oraz gry mają być po 210zł z tego co wiem od dystrybutora. Wszystko powyżej to już tylko marża sklepów i to też zawyżona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1399/210 to ceny sugerowane czy w takich dystrybutor wypycha od siebie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×