Skocz do zawartości
zdun

Nintendo Switch

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dziś w Media Markt. Konsol całe stosy może i z 20 sztuk, każda wersja kolorystyczna.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pablos_PRO napisał:

Byłem dziś w Media Markt. Konsol całe stosy może i z 20 sztuk, każda wersja kolorystyczna.

 

 

Bez foto sie nie liczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, wili23 napisał:

Bez foto sie nie liczy!

 A co Ty się udzielasz ? 

 

W d... byłeś i g.... widziałeś, ale pierwszy głos w dyskusji :24_stuck_out_tongue:

 

Kup nadkąsolę Nintendo i przejdź Zeldę, to może ktoś w końcu będzie się liczył z twoim zdaniem (choć wątpię :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany...nigdy nie miałem konsoli Nintendo i w chwili obecnej jakoś nie specjalnie rozważam zakup Switcha...gdybym jednak się zdecydował to jaką konsolę Nintendo powinienem waszym zdaniem kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bier New 3ds lub New 3ds Xl. Obadasz czy gry są jak należy, a biblioteka jest spora.

 

Imho 2ds lub zwykłego 3ds się nie opłaca, z powodu małego ekranu i braku prawej gałki do sterowania kamerą. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Nintendo Entertainment System z Super Mario All Stars

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun napisz proszę coś o Switchu po 3 tygodniach testów, jak wrażenia na chłodno. Dobre i złe strony, bo powiem szczerze, że coraz częściej zastanawiam się nad zakupem, ale nie mam pojęcia czy dla posiadacza WiiU​ ma to sens na chwilę obecną.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co napisze Zdun, ale moim zdaniem jeśli masz Wii U: NIE MA SENSU. Zeldę możesz ograć na Wii U. Poczekaj jak wyjdzie więcej gier, jak rozwinie się sytuacja z płatnym online. Dobry czas na zakup będzie na premierę nowego Mariana. Do tego czasu powinni uporać się ze wszystkimi problemami wieku dziecięcego Switcha.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co napisze Zdun, ale moim zdaniem jeśli masz Wii U: NIE MA SENSU. Zeldę możesz ograć na Wii U. Poczekaj jak wyjdzie więcej gier, jak rozwinie się sytuacja z płatnym online. Dobry czas na zakup będzie na premierę nowego Mariana. Do tego czasu powinni uporać się ze wszystkimi problemami wieku dziecięcego Switcha.

Tez tak podejrzewam i taki miałem początkowo plan, ale granie przenośne dosyć istotnie kusi :)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, adasiulko napisał:

Nie wiem co napisze Zdun, ale moim zdaniem jeśli masz Wii U: NIE MA SENSU. Zeldę możesz ograć na Wii U. Poczekaj jak wyjdzie więcej gier, jak rozwinie się sytuacja z płatnym online. Dobry czas na zakup będzie na premierę nowego Mariana. Do tego czasu powinni uporać się ze wszystkimi problemami wieku dziecięcego Switcha.

 

Zeldę to możesz na PC nawet ograć i to w 4K! :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tak pijecie do dziadka Zduna (wiadomo że On normalny to nie jest) :24_stuck_out_tongue:  ja się nawróciłem i nie ma dla mnie teraz innej konsoli niż Wii. 

 

Żeby nie to że dorwałem to za śmieszne pieniądze to już miałbym "słicza", jak zmęczę gry które mnie interesują (obecnie do szału mnie doprowadza Barbie i 3 muszkieterki, bo mały się wypiął i nie chce pomagać grać siostrze, więc padło na starucha) biegnę jak pojebany żeby kupić najnowsze dziecko wielkiego N.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę nie pojmuje zachwytu nad nową konsolą N. Cena zupełnie nieadekwatna do jakości produktu. Gówniany, tani, plastikowy stand który rysuje konsolę (WTF? czy oni tego nie testowali?!), jakaś śmieszna, równie gówniana podpórka do postawienia switcha która już się niektórym użytkownikom wyrobiła/ułamała. Wadliwe pady, które czasem bez powodu "gubią połączenie" z konsolą. Wad systemowych nie liczę, bo to zdarza się praktycznie każdej konsoli krótko po premierze, ale tego tandetnego hardware'u po prostu nie potrafię zdzierżyć. I za to wszystko Nintendo liczy sobie niewiele mniej niż za PRO. Aha, no i oczywiście drogie dodatki do których zakupu jesteśmy na swój sposób zmuszeni, a które powinny tak naprawdę wchodzić w skład podstawowego zestawu. (tak więc łącznie koszt konsoli to ok. 2k)

 

Przez takie podejście do sprzętu Zeldę ogram jak wyjdzie grywalna na emulatorze. No, chyba że cena Switcha kiedyś porządnie zmaleje...

 

 

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam się ;) mam od premiery I jakoś nie zauważyłem w/w przypadłości. W zeldzie w tym czasie nabilem jakieś 100 godzin, w fast rmx jakieś 10. Sam sprzęt działa bdb, najlepszy handheld na rynku, najwygodniejszy no I patent "switch" który oniesmiela kiedy jednym wsunieciem przechodzimy płynnie na 60 cali :) jeśli ktoś ma wiiu - jednak olać, przynajmniej póki co... kupiłem bo: "moge" ale sam uważam że posiadacz wiiu się na ten moment zawiedzie.  

 

Sam nie żałuję wydania tych 2100 zl. (pro controler, konsola, Zelda, fast rmx, folia na ekran I etui). Niech każdy sam sobie zrobi rachunek sumienia czy chce taka kwotę wydać : ja się niemal nie zastanawiałem I nie żałuję, ale namawiać nie mam zamiaru. 

 

Kto nie czai magii n, nie zrozumie, dla reszty to kolejny magiczny sprzęt insygnowany najlepszymi w swoich klasach I gatunkach tytułami. 

 

Po nesie, snesie, n64, gacku, wii, wiiu a teraz switchu. No yebancy mnie kupują swoją odmiennoscia I tyle. 

 

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZDUN co jak co ale dziś za sprawą Sephirotha odpaliem z robocie nową Zeldę na PC i co? gówno...

 

Lapciak za ponad 5k, i7HQ,16GB RAM, Grafa 1060 4GB, Dysk SSD i co??? lipa klatkuje jak hooy.... :24_stuck_out_tongue:

 

Więc kupta Słicza/WiiU ograjcie mesjasza i sprzedajcie nadkąsolę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

ZDUN co jak co ale dziś za sprawą Sephirotha odpaliem z robocie nową Zeldę na PC i co? gówno...

 

Lapciak za ponad 5k, i7HQ,16GB RAM, Grafa 1060 4GB, Dysk SSD i co??? lipa klatkuje jak hooy.... :24_stuck_out_tongue:

 

Więc kupta Słicza/WiiU ograjcie mesjasza i sprzedajcie nadkąsolę

 

No bo gra dopiero co wyszła. Zanim zoptymalizują Zeldę na emulatorze to z pewnością minie trochę czasu.

I tak w miarę szybko doprowadzili ją do stanu "uruchamialnej".

Podobno fani Cemu w USA jeszcze hojniej wspierają teraz finansowo twórców emulatora co by zmotywować ich do pracy nad optymalizacją Zeldy pod PC. (ok. 23 tys. $ na miesiąc dostają)

 

Co jak co, ale do tego że Switch jest "nadkonsolą" nie dam się przekonać, a przynajmniej nie w chwili obecnej kiedy jest tyle niedoróbek.

Ja wiem, że teoretycznie każdy zawsze i tak kupi folię na ekran ale z folią czy bez, stand nie powinien rysować konsoli przy normalnym użytkowaniu. N gry robi fajne, oryginalne ale niestety do jakości hardware'u często już takiej uwagi nie przykuwają. Kwota jaką zdun wydał żeby nabyć powiedzmy szczerze, standardowy zestaw jest mimo wszystko trochę śmieszna. (Bez urazy, chodzi mi tylko o to ile sobie życzą za ten sprzęt) I nie patrzcie na to przez pryzmat Zeldy, bo to jest osobny produkt, nie związany z samą konsolą.

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze chłopaky, odpalcie Zeldę na pc ze sterowaniem klawiaturo i myszko lub kontrolerem xbone, tak to się robi :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nóżka

 

Mnie z Nina  bylo nie podrodze.

 

Ale niezgodze sie z 2 rzeczami:

- podporka w tablecie  - nie wiem jak ktos byl zdolny ze to wylamal  bo z filmow ktore widzialem proba "wymalania" skutkuje wypieciem tejze,  potem mozna ja wepchnac spowrotem i dziala.

- Zelda jest zwiazana z  Nina. Pomijajac prace nad emulacja, to w tej chwili officjalnie nowa Zelda moga cieszyc sie posiadadze WiiU lub Switcha.

 

Tutaj jest tak jak pisal @Zdun jakk kto magii nintendo nie rozumial, nie rozumie patrzy z boku to pewnie  jej nie zrozumie.

 

Zgodze sie natomiast ze cena (zakladajac zestaw startowy czyli - Switch + pro Controler + Zelda) jest wysoka. I ze sprzet jesli spojrzec na niego chlodnym  okiem (tablet z dolaczanymi kontrololerami) + cos co nazywaja  dockiem. Nie wydaje sie byc wart tej kasy. Niemniej praworynku producent moze wystrzelic w cena z pupy, to rynek (a wiec kliencii) weryfikuja, albo sie rzucaja i kupuja w tej cenie albo nie i towar zalega a koszty jego magazynowania rosna (tak mial MS z pierwzym tabem Surface).

 

Mozna wysnuc argument konsola to gry a nie sprzet, ale wtedy tez rozsadnym bylo by powstrzymac sie i kupic konsole jesli bedzie na nia iles-tam gier ktore chcemy ograc, nie wiem jak bedzie ze wsparciem 3rd party ale ja tego nie widze w rozowych kolorach. Niemniej Switch celuje w inne rzeczy nizli Sony i MS, wiec z pewnoscia jesli ktos chce go uzywac to jako dodatkowego sprzetu, uzupelnienia innej konsoli ktora juz posiada.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MagEllan napisał:

@Nóżka

 

Mnie z Nina  bylo nie podrodze.

 

Ale niezgodze sie z 2 rzeczami:

- podporka w tablecie  - nie wiem jak ktos byl zdolny ze to wylamal  bo z filmow ktore widzialem proba "wymalania" skutkuje wypieciem tejze,  potem mozna ja wepchnac spowrotem i dziala.

- Zelda jest zwiazana z  Nina. Pomijajac prace nad emulacja, to w tej chwili officjalnie nowa Zelda moga cieszyc sie posiadadze WiiU lub Switcha.

 

Tutaj jest tak jak pisal @Zdun jakk kto magii nintendo nie rozumial, nie rozumie patrzy z boku to pewnie  jej nie zrozumie.

 

Zgodze sie natomiast ze cena (zakladajac zestaw startowy czyli - Switch + pro Controler + Zelda) jest wysoka. I ze sprzet jesli spojrzec na niego chlodnym  okiem (tablet z dolaczanymi kontrololerami) + cos co nazywaja  dockiem. Nie wydaje sie byc wart tej kasy. Niemniej praworynku producent moze wystrzelic w cena z pupy, to rynek (a wiec kliencii) weryfikuja, albo sie rzucaja i kupuja w tej cenie albo nie i towar zalega a koszty jego magazynowania rosna (tak mial MS z pierwzym tabem Surface).

 

Mozna wysnuc argument konsola to gry a nie sprzet, ale wtedy tez rozsadnym bylo by powstrzymac sie i kupic konsole jesli bedzie na nia iles-tam gier ktore chcemy ograc, nie wiem jak bedzie ze wsparciem 3rd party ale ja tego nie widze w rozowych kolorach. Niemniej Switch celuje w inne rzeczy nizli Sony i MS, wiec z pewnoscia jesli ktos chce go uzywac to jako dodatkowego sprzetu, uzupelnienia innej konsoli ktora juz posiada.

 

 

 

Z ta Zelda trochę źle się wyraziłem. Chodziło mi po prostu o to że to osobny produkt bo kupujesz ja osobno (nie wchodzi w skład zestawu konsli). Za te minimum 1500 zł masz tylko goła konsole. Nie śmiałbym powiedzieć, że Zelda nie jest zwiazana z marka Nintendo :22_stuck_out_tongue_winking_eye: 

Sam miałem kilka konsol Niny (N64 plus prawie wszystkie handheldy) i gralem w Zeldy, Pokemonsy, czerwonego pedofila, Kirby i wiele innych, mniej znanych lecz wciaż super tytułów które nie sa twarza N, ale wyróżniały się na tle standardowych gier konkurencji (Hotel Dusk, Lost in Blue itd.). Więc wiem że magia Nintendo polega na miodności płynacej z samej rozgrywki (często dosyć arcadowej) a grafika czy fabuła jest na dalszym planie.

 

Mnie absolutnie nie przeszkadza "gorsza" grafika N'ki, to że nie ma 4k itp. Po prostu uważam że za taka cenę to wszystko nie powinno być takie "tanio-plastikowe", bo skoro po tygodniach użytkowania ludziom się poszczególne części uszkadzaja, to co będzie po roku? No i te pady gubiace połaczenie z konsola jeśli ktoś nie siedzi metr od niej, serio...? Odnoszę po prostu wrażenie, że Nintendo bardzo przyoszczędziło na kosztach produkcji konsoli i szkoda bo to właśnie zniechęca do zakupu.

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nóżka

Zgadzamy sie ze cenowo N.Switch nie wypada dobrze.

Handheldy jednakowoz rzadza sie swoimi prawami.

Z drugiej strony wielu placi za telefon tyle co za lapciaka, mimo iz nie korzysta z fukcji, lub ze godzac sie na  pare bajerow mniej mozna miec sporo tanszy plynie dzialajacy telefon.

Ja w tej cenie raczej bym nie kupil, Ty tez nie, ale wielu kupi.

 

Zgodze sie co do wrazen z jakosci wykonania - ten stand (bo nazywanie tego dockiem to przesada) jest w mojej opinii ciut zenujacy. Sam tablet wypada moim zdaniem dobrze (no moze z wyjatkiem gniazda ladowania umieszczonego od dolu.

Joy cony czy  jak to sie tam zwie ciekawy pomysl, ale w tej cenie zeby "piesek" (ten uchwyt do nich) nie mial opcji ladowania?

no jest troche takich rzeczy i tutaj N. nie powala, ponoc przyznali sie tez do tego ze z joy conem lewym moze byc jakis problem co sugeruje wypuszczenie konsoli nieco w pospiechu.

 

Wiec tak, Switch idealny nie jest i o jego wadach nalezy mowic, z tym ze jednemu te beda przeszkadzaly mniej a innemu bardziej.

 

Wracajac do porownania do telefonow - sa produkty premium po 2,5 czy 3,3K pln ale sa tez i takie ktore mimo iz maja swoje ograniczenia, i kosztuja po 1,3-1,5K wykonaniem, spasowaniem, uzytymi materialami sa fajnie wykonane i nie ma sie wrazenia ze to jakis przecietny mid end. I tego dobrego wrazenia wlasnie przy Switchu brakuje. Z tym sie zgadzam.

 

milej niedzieli

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej, ten dock to gowno fakt, ale konsola jako tablet plus joy cony wykonane są z bdb materiałów. Sam nie jestem fanem wykonania tej "stacji" gdyż jest strasznie szajsowata no ale jako handheld co cud, miód I orzeszki! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie tak prawdę powiedziawszy to konsola Jednej gry czyli Zeldy. Nad kupnem można się zastanowić ale dopiero za jakiś czas, bo na ten moment to nie ma najmniejszego sensu. Chyba że dla zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo już zapowiedziało 4 gry które w moich oczach będą system sellerami I to wszystko na 2017 rok. Poza zelda mowa o:

 

Xenoblade chronicles x 2 - czyli kontynuacja jednego z najlepszych jrpg w jakie gralem.

 

Mario oddysey - wiadomo, mariany to gry na 9+/10 na 10 czyli powrót króla platformerow 

 

Splatoon 2 czyli jedno z ciekawszych online shooterow na rynku jakie kiedykolwiek powstały. 

 

Myślę że z takimi killerami no I zelda czyli najlepiej oceniniana gra ostatnich 10 minut switch będzie hitem jeszcze w tym roku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak poczekamy trochę czasu aż wyjdą exclusivy, do tego konsola odrobinę chociaż stanieje i miejmy nadzieję poprawią trochę jakość samej konsoli (niech chociaż wyeliminują ten problem z zasięgiem padów) to będzie to na pewno bardzo ciekawa alternatywa dla PS4/XONE/PC, bo już po Zeldzie a także zapowiedzianym Mario widać że grami nowy twór Nintendo na pewno się obroni.

 

Do samego tabletu nie mam żadnych zastrzeżeń oprócz tak ja wszyscy wspominają gniazda ładowania. Odnośnie stand'a/dock'a to tak naprawdę wystarczyłoby żeby wnętrze tam gdzie wsuwa się konsolę wyłożyli jakimś cienkim, nierysującym materiałem i od razu każdy by na to inaczej patrzył, bo nie oszukujmy się lubimy dbać o swoje konsole i chcemy żeby wyglądały ładnie tak długo jak się tylko da. Boję się po prostu, że Nintendo to oleje i nie zrobi nic żeby to poprawić, ale no przyszłość pokaże.

 

Lecę pograć w Horizon'a, bo znając życie jutro będę psioczył że zmarnowałem cenny weekend na forum zamiast robić to co lubię. :24_stuck_out_tongue:

Have fun all!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ppe.pl/news/50108/nintendo-ma-wielkie-plany-na-tegoroczne-e3.html

 

Bankowo:

Nowe mario - więcej szczegółów 

Smash remaster - nowa zawartość 

Zelda - dlc

Skyrim- pokaz

Xenoblade chronicles x 2 - gameplay

Splatoon 2 - nowości w rozgrywce

 

Prawdopodobne:

No more heroes 3 - trailer

Jakaś party games

Nowy pikimin nowy

Jakieś nowe ip

 

Marzenia:

Mario kart 9

Metroid (ile można czekać! )

F-zero

Baynetta 3

Nowy fatal frame

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie jestem znawcą marki Nintendo, jedynie to co czytam tu na forum. Moim zdaniem to jest inny świat niż ms czy sony, inny target. I albo się to łyka bez popity albo odstawiasz. Te klimaty nie każdemu pasują. Nikogo nie wyzywam i nie neguje że gra w jakieś pokemony czy inne kolorowe ustrojstwa ( nie znam się). Jak komuś podchodzi to ok. Każdy wydaje kasę jak chce, stać go kupuje, nie stać nie kupuje. Sam nie kupię na pewno switcha (chyba że kiedyś jak dzieciaki podrosną na tyle by grać w gry wideo). Uważam jednak, że Nintendo wyda mocne gry. Na pewno będą najwyższych lotów w swojej kategorii. Czy spowoduje to że ludzie pójdą i kupią konsole? Może tak może nie. Ja na pewno będę sobie obserwował jak to się rozwija w przyszłych latach. I dla kolegi który napisał wyżej o obniżce ceny. Mimo iż znawcą nie jestem, wydaje mi się że nie ma na to żadnej szansy

 

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×