Skocz do zawartości
zdun

Nintendo Switch

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, szuldi82 napisał:

 

 

Nie jestem znawcą marki Nintendo, jedynie to co czytam tu na forum. Moim zdaniem to jest inny świat niż ms czy sony, inny target. I albo się to łyka bez popity albo odstawiasz. Te klimaty nie każdemu pasują. Nikogo nie wyzywam i nie neguje że gra w jakieś pokemony czy inne kolorowe ustrojstwa ( nie znam się). Jak komuś podchodzi to ok. Każdy wydaje kasę jak chce, stać go kupuje, nie stać nie kupuje. Sam nie kupię na pewno switcha (chyba że kiedyś jak dzieciaki podrosną na tyle by grać w gry wideo). Uważam jednak, że Nintendo wyda mocne gry. Na pewno będą najwyższych lotów w swojej kategorii. Czy spowoduje to że ludzie pójdą i kupią konsole? Może tak może nie. Ja na pewno będę sobie obserwował jak to się rozwija w przyszłych latach. I dla kolegi który napisał wyżej o obniżce ceny. Mimo iż znawcą nie jestem, wydaje mi się że nie ma na to żadnej szansy

 

 

 

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

Podjales bardzo ciekawy temat. Definicja gier dla dzieci... czy grami dla dorosłych są krwawe tytuły pełne wulgaryzmów językowych w których idziesz na mapie z oczoyebnego znacznika a po czym dochodzisz do punktu B zaznaczonego w korytarzowej lokacji z wielkim wykrzyknikiem "wyeb wszystko co się rusza wyrywajac głowy w mniej niż 2 minuty" czy tytuł z basniowa oprawa w której fizyka działa jak w życiu, znaczniki ustalasz sam I ani przez sekundę nie jesteśmy trzymani za rączkę. Czy oprawa jest wyznacznikiem gry dla dzieci? Ciekaw jestem jakby porównać zyebane Shadow of the beast na ps4 z yoshim na wiiu... 

 

Mam lat.. Hmmmm prawie 34, była żonę, 2ke dzieci I "narzeczona " , zastanawiam się czy rzeczywiście gram w "gry dla dzieci"  od nintendo czy tylko ja widzę że to najczęściej mega skillowe I wymagające produkcję.. 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zdun wychodzę z tego samego założenia.

W Pokemony w "Auta 2" czy "Jak wytresować smoka" 1 równie dobrze się bawię co w gry "dla dorosłych".

Do póki sprawia mi granie przyjemność to dla mnie podział nie istnieje.

Jedyny podział gier jaki uznajemy z córką:

 

- czy dzieci mogą oglądać jak ktoś gra

- czy dziecko da rade grać pod okiem dorosłego 

- czy dziecko sobie poradzi samo z grą

- czy da się grac w kilka osób na jednej lub kilku konsolach

- czy granie online jest "bezpieczne"

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem że gry na Nintendo są grami dla dzieci i że dorosły chłop nie może w takie gry grać i czerpać z tego przyjemności. Sam lubię gry dla dzieci. Bardziej sklanialbym się ku temu, że po prostu dla mnie (tylko moje zdanie) nie bardzo odpowiada jakby to napisać klimat (postaci i świat typu Mario, kirby, pokemony).

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiada ci gra/klimat to w nią nie grasz.

Nintendo jest specyficzne i zerowo jedynkowe. Alb kochasz albo nienawidzisz. ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie samo zdanie jak przedmówca, i zawsze o tym przypominam, Konsole i gry nie są po to żeby zrobić ,,dobrze" graczom tylko żeby zarobić. To produkty które są skierowane na określony target, jednym się podobają, innym nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

W 3 city (gdynia już wyprzedana) w sieci gameone został Sopot I Gdańsk : nintendo switch za 1299!! Polecam :30vm3cw: "your body is ready?". 

 

Myślę że takiej ceny oficjalnie przez parę lat nie osiągnie więc brać moje :axk28y:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kufa nie wytrzymałem 5244b5155f3341d5cc7e8ba2fbec901c.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest ustawione dla popularności tak samo jak Francis - alter ego Boogie2988.

PS4 też rozwalał i przy okazji szklany stoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i się zesr...łem :) a tak na poważnie kupiłem switcha ile zelda będzie się ściągać bo narazie powoli ciągnie...ile zajmuje na dysku ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Aborygen napisał:

Nie wytrzymałem i się zesr...łem :) a tak na poważnie kupiłem switcha ile zelda będzie się ściągać bo narazie powoli ciągnie...ile zajmuje na dysku ??

 

4,2 gb 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie w końcu mult I jestem ciekaw ilu z was ma konsole a ilu gra w mario kart 8 na poziomie :) 

 

Zapraszam do inva:

 

Mój nintendo id na switchu

 

0409-5115-6128

 


 

 

 

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie najtaniej dostać Nintendo switcha może z Zeldą coby było taniej? Szukać przez Amazona czy może polska dystrybucja?

Z góry dzięki za pomoc!

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W Polskich sklepach cena w zaleznowci od promocji najtaniej bylo chyba1399 lub 1299, jak nie zalezy ci na nowce to ostatnio widzialem duzo osob ktore sprzedaja swojego switcha z grami ceny zaczynaly sie juz od 1000 zl popatrz na allegro lub olx tylko dla swojego miasta. Zelde jesli nie uda ci sie kupic w pakiecie to uzywke na allegro mozna kupic  od 180 zl ja swoja wczorwj sprzedalem za 200 plus koszt wysylki.

Edytowane przez dosard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja czwarta gra czyli Street fighter 2 zakupiona, jako fan ulicznego wojownika od około 1992 roku nie mogłem się powstrzymać I zakupiłem tego capcomowego kotleciora. 

 

Dziś zasiadam I ciekaw jestem czy magia sentymentu zrobi swoje. Szkoda że de facto poza oprawa nie dodano jak czytałem ani pół dodatkowego contentu poza online ale cóż Street zawsze był 100% arcade. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zdun napisał:

Moja czwarta gra czyli Street fighter 2 zakupiona, jako fan ulicznego wojownika od około 1992 roku nie mogłem się powstrzymać I zakupiłem tego capcomowego kotleciora. 

 

Dziś zasiadam I ciekaw jestem czy magia sentymentu zrobi swoje. Szkoda że de facto poza oprawa nie dodano jak czytałem ani pół dodatkowego contentu poza online ale cóż Street zawsze był 100% arcade. 

 

Ja yebie ty to masz KLAPKI na oczach, for de plajers i hooy :24_stuck_out_tongue:;)

 

PS: Blanka rulezzz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam i ja. Friend code: 0434-6861-2226.

Dodawać bo brak znajomych. Mogę śmiało powiedzieć że pierwsza konsola od nintendo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, wojcik_dan napisał:

Dobra mam i ja. Friend code: 0434-6861-2226.

Dodawać bo brak znajomych. Mogę śmiało powiedzieć że pierwsza konsola od nintendo.

 

A Ja w imieniu Sonoklapów i Xbotów, składam wyrazy współczucia... ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1,5 miesiąca martwego wątku może ktoś chciałby się podzielić wrażeniami z użytkowania słicza?

@pawelk  @wojcik_dan kupili i nic nie opowiadają :24_stuck_out_tongue:

 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×