Skocz do zawartości
zdun

Nintendo Switch

Rekomendowane odpowiedzi

Dodali setsune w pudle na premierę eu.

 

Dodam że ogrywajac na ps4 to jeden z ciekawszych jrpg ostatnich lat, czyli biere jednak z 2ma grami :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dramat cenowy ta konsola w stosunku do tego co oferuję.

Aspekt przenośny bym kupił jakby tam jakaś sensowna bateria była, a nie taka co przy zeldzie zdechnia w niecałe 3 godziny.

 

Brak Mario na premierę to strzał w stopę, bo Zelda jednak nie jest system-sellerem typu wąsaty makaroniarz + wychodzi też na wii u.

 

Pewnie kupię za 2 lata jak cena spadnie i nazbiera się sporo exów, czyli niezmienna strategia ze sprzętem nintendo od lat.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roczny abonament ma wynosić 70-100 zł. To chyba max ile mogli chcieć, za to co usługa ma oferować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako gość co ma w nosie ich usługi online bo nie o to dla mnie w tym chodzi: zamiaru płacić nie mam za to. Na początku będzie darmowa w tym czasie zobaczę czy będę grał online ale raczej oleje ten abonament jak golda czy ea acess... Nintendo to dla mnie exy I single. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruchanie przez nine ciąg dalszy!:jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platne multi na switcha, nowa zelda z DLC - sie dzieje sie @zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zelda z Season Passem... :siara:

 

Ktoś tu kiedyś mówił coś o kupowaniu gier Niny raz a porządnie? Bez dlc, patchy itd. No cóż. To już melodia przeszłości.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde... wyższy poziom trudności w płatnym dlc? Po trzykroć szacun. Dobrze, że ruszający się przeciwnicy będą w podstawowej wersji gry :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już ma swoją konsole i wrzucił interfejs do neta. Nic specjalnego, ot zwykłe menu:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak należy. Proste i schludne :smile:

 

Tylko te opcje HD TV wadzą :bunny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest... Sony bzyka z zad wszystkim (pluc, online, turbo/pro itp.) to jest płacz, a tu Nina wali na bezczelnego bez mydła, to jeszcze lud gołą dupkę wystawia trzymając mydełko i czekając...

 

Status NINY upadł po ogłoszeniu płątnego onlajna, onlajn passów, dlc i reszty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W necie gównoburza i pojazd po Nintendo, nie wiem kto siedzi cicho, nawet wyżej możesz poczytać niezadowolonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W necie gównoburza i pojazd po Nintendo, nie wiem kto siedzi cicho, nawet wyżej możesz poczytać niezadowolonie.

No patrz na każdy post np. ZDUN-a, on aż wola o więcej analnego od Niny

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jaram się ;) tyle ode mnie, niebawem Zelda ,w tym roku sporo gier ekskluzywnych dla których sięgam po ich sprzęt.  Zawsze traktuje sprzęt Niny jako ten drugi I nadal uważam ich sprzęty za najlepsze dopełnienie ps4ki. 

 

Xone to dno dopiero ;) a nie sorki dają w goldzie grę w która nikt nie gra I horror z promocji co kosztuje paczkę fajek a I nowym padem czasem yebna ;)

 

Nadal tej firmie wierzę, jak się przejade na switchu stracą póki co od 1991 roku jak z nimi jestem (snes) się nie nacialem... jak tak się stanie odszczekam... 

 

W tym roku: mario, xenoblade, nowy rpg od twórców bravely, splatoon2, może no more heroes 3, Zelda, jest w czym do końca 2017 wybierać.  

 

 

Ps. Najgłośniej szczekaja kundle co pojęcia o marce nie mają :24_stuck_out_tongue: 

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, zdun napisał:

 

Ps. Najgłośniej szczekaja kundle co pojęcia o marce nie mają :24_stuck_out_tongue: 

Wiemy zdun lubisz być bolcowany bez mydla od niny. :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak, co ale pudełko fajnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie konsola już dostępna. Zelda na metacritic właśnie przerzuwa konkurencję.

Luty - marzec 2017 zapamiętam na bardzo długo. Yakuza, Nier, Zelda do tego Nioh, Mass Effect, Torment i Horizon:listek:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, zdun napisał:

Gdynia, Gdańsk też ma, I wojna wewnętrzna Zelda na wiiu I czekać na switcha aż się lekko rozkeci czy zaraz pobiec...

 

http://m.ppe.pl/news/49649/the-legend-od-zelda-breath-of-the-wild-to-hit-gra-zbiera-prawie-same-10-10-w-recenzjach.html

 

12 minut temu, korwin napisał:

LEEEEĆ :good:

Mnie też leki hajp ogarnia :14bqqmb:

 

Dobrze Korwin gada, leć! przecież musimy się z kogoś w tym wątku śmiać, a jak na razie to nikt nie kupił, to co to za frajda jechać po kimś kto konsoli nie ma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×