Skocz do zawartości
zdun

Nintendo Switch

Rekomendowane odpowiedzi

Ty pacz a ja myślałem że na forum póki co śmieją się głównie z twojej elokwencji I ogarnięcia tematem... cóż chyba się mylę :1_grinning: 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zdun napisał:

Ty pacz a ja myślałem że na forum póki co śmieją się głównie z twojej elokwencji I ogarnięcia tematem... cóż chyba się mylę :1_grinning: 

 

A widzisz głupcze, człowiek uczy się całe życie :24_stuck_out_tongue:

 

BTW: fajnie, że Zdun jest znowu z nami... Z kim jak z kim, ale ze Zdunem to się lubię droczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dialogi jak w Zeldzie Breath of the Wild. 

 

To co, jutro startujemy chłopaky, czy nie?

 

 

C56KoyfWcAAs8Rr.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, beardo0 napisał:

Dialogi jak w Zeldzie Breath of the Wild. 

 

To co, jutro startujemy chłopaky, czy nie?

 

 

C56KoyfWcAAs8Rr.jpg

 

Ja startuje już dziś w nocy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, zdun napisał:

 

Ja startuje już dziś w nocy :) 

 

ja razem ze Zdunem, będzie strimował na jutube...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, zdun napisał:

 

Ja startuje już dziś w nocy :) 

Na Switchu czy na bieda vanilla wiuu?:bunny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, korwin napisał:

Na Switchu czy na bieda vanilla wiuu?:bunny:

Jadę na spontanie, zobaczymy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, zdun napisał:

Jadę na spontanie, zobaczymy.

 

Pamiętaj nie bedzie strimu 4k nie będzie lajków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komus już stacja dokującą porysowała konsole?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zapisujemy Save? Są przypisane do konsoli i jak konsola leci na gwarancję to wszystko idzie w niepamięć? Jakaś chmura, itp? Nic? Bo coś gówno burza na ten temat w necie.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na redditcie i Neogafie już ludzie piszą, że przy wielokrotnym wkładaniu i wyjmowaniu konsoli ze stacji, zaczynają pojawiać się rysy na spodzie ekranu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ah te Nintendo...

 

Mieli szanse aby choć troche odbudować swoją pozycję a zrobili co zrobili ze swoim nowym dzieckiem...

 

Nikt nie chce robić gier na ta konsole bo jest zasłaba... a ile można grać w te same gry?

 

Nintendo zatrudnia najlepszych geniuszy że świata gier a oni całe życie robią te same gry 😂😂😂

 

 

HTC 10

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widziałem fotki na fb (nie żadne anonimy z reddita tylko ludzie których znam) albo porysowany plastik albo ekran. I to ludzie którzy dwa dni temu ogłosili konsolę jako mesjasza. a to pierwszy weekend. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj, szmatki sratki żeby nie porysować ekranu w konsoli za 1400zł słabe to bardzo słabeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Strife napisał:

No bez jaj, szmatki sratki żeby nie porysować ekranu w konsoli za 1400zł słabe to bardzo słabeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

 

Ty weź się uspokój bo Ciebie ZDUN zbanuje :24_stuck_out_tongue: Za herezję w dziale Niny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem coś się digi doyebal do mojej skromnej osoby ale uprzejmie proszę się odstosunkowac bo wiejesz już sanadalem ;)

 

 

Wracając do tematu, przestraszony że ekrany, że pierdoly, że nie pogram w najbliższym czasie w za dużo gier itp itd... pomyślałem że kupię zelde na wiiu a w wakacje switcha jak coś więcej wyjdzie... ale niestety zagrałem w Mesjasza czyli nowa zelde I chce to na nowym sprzęcie...

 

W samochodzie nowy switch czeka na wieczór aż skończę pracę I w nocy testuje sprzęt więc do uslyszenia w nocy :) 

 

Kupiłem: szary switch, Zelda limited edition, pro pad za 2000zl łącznie więc tragedii nie ma za taki set :) 

 

Ps. Trochę szkoda ze mam zelde na obie platformy :24_stuck_out_tongue: 

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się naczytałem negatywnych opinii o Switchu przez weekend to głowa mała... Że rysy, że nie wszystkie gry na TV pójdą, że bateria na 2,5 h w Zeldzie a ładowanie 3 h, że 20 k/s w Zeldzie, że gier nie ma, że najsłabszy sprzęt, że grafika w LoZ 5 razy gorsza niż w materiałach itd. Takiej masakry to się nie spodziewałem i dawno nie widziałem (Watch Dogs to pikuś).

Miałem w planie zakup, ale skoro Zelda na Wii U może pójść to nie wiem czy nie kupię starszej konsoli, żeby ograć i pobiegać trochę Odnośnikiem.

Sentyment do Nintendo mam od dzieciństwa i z SNESa do tej pory czasem emuluję klasyki - Chrono czy Link to the past.
Ale chyba oni na tym sentymencie i 3 grach chcą jechać przez kolejne 10 lat - Mario, Zelda, Poki.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na opinie Zduna. Może i maniak nintendo, ale w sumie chłop mówi jak jest :)

Jak wytestuje i powie, że poleca zakup wiiu to jest pogrzeb switcha :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, nieźle z tą szmatką. Fanem nintendo jestem od czasów pierwszego, szarego Game Boya ale to co od kilkunastu lat wyprawiają te małe, skośnookie japońce przechodzi wszelkie pojęcie. Nikt tego nie tetował przed wypuszczeniem na rynek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Przemek_07 napisał:

Haha, nieźle z tą szmatką. Fanem nintendo jestem od czasów pierwszego, szarego Game Boya ale to co od kilkunastu lat wyprawiają te małe, skośnookie japońce przechodzi wszelkie pojęcie. Nikt tego nie tetował przed wypuszczeniem na rynek?

Tu nie ma co testować to błędy konstrukcyjne i już na desce kreślarskiej popełnili błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

Ja tam czekam na opinie Zduna. Może i maniak nintendo, ale w sumie chłop mówi jak jest :)

Jak wytestuje i powie, że poleca zakup wiiu to jest pogrzeb switcha :24_stuck_out_tongue:

 

Już teraz polecam zakup wiiu :1_grinning: pomimo fanbojstwa nintendowego takiej bazy gier jak na poprzednika nie znajdziesz przez lata... pewnie strzele na forum test sprzętu w formie jakiegoś bloga na ppe to bardziej niż pewne ale jak nie miałeś wiiu to:

 

http://m.ppe.pl/blog/40455/7759/wiiu-moja-przygoda-z-konsola.html

 

Pozdro :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nina ma swoj wlasny swiat i sa tacy Zduni co kupia, bo lubia bo chca. Tyle ilu ich bedzie w skali swiata? Watpie zeby az tylu zeby odniesc jakis duzy sukces finansowy. 

Ale moze to droga Niny miec swoja nisze. Sam nie wiem. 

 

Co do samej konsoli, no nie serio nie. Nigdy fanem Niny nie bylem ba nigdy nie gralem w ich przeboje i to moze dlatego jestem taki krytyczny. Ale jak widze reklame w jednym z lokalnych sklepow Xbox One S - 920pln / Switch -1690pln no to chyba wolalbym jednak miec mozliwosc grania w wieksza ilosc gier (roznej jakosci od lepszych do gorszych) plus sporo gier z EA Acess za dodatkowe 80pln nizli wykladac kase na Switcha. 

 

Ale co kto lubi co komu sie podoba.

Oceny Zeldy tez uwazam za przesadzone - nawet jesli to jest rewelacyjna gra jesli ma problemy techniczne to moim zdaniem nie zasluguje na maksymalne noty. 

 

A teraz wychodze z tego tematu zeby nie bylo ze bruzdze tutaj.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×