Skocz do zawartości
COR72Z

[Online] Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Psn: Glini

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID po lewej.

Szukam graczy ktorzy szukaja gracza nietuzinkowego, ktory pobudzi was do dzialania, wesprze ammo, wyleczy, osłoni nawet własnym cielskiem. Jedyne wymagania jakie musicie spelnic to wiek miedzu 28,5 a 31 najlepiej spod znaku wodnika, inteligentny żart od czasu do czasu to podstawa i szacunek ludzi ulicy obowiazkowo. ps. Zgrabne panie bez wąsa mile widziane. Zgloszenia i autografy przez telefon

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: damiankuba122 wiek 34 w Battlefielda gram od 2005r. Nie szukam klanu tylko samotnych wilków jak Ja.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: Tabciogaraj

Dawać - jedziemy z tematem, zbieramy ekipke i lecimy. Śmiechy i hihy gwarantowane, współpraca podstawa, kd zabawa ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PSN: Tabciogaraj

Dawać - jedziemy z tematem, zbieramy ekipke i lecimy. Śmiechy i hihy gwarantowane, współpraca podstawa, kd zabawa

Sent from my m2 using Tapatalk

Dodawaj pike28 za godzinę pykamy :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: Sirroneth


Gram najczęściej jako medyk/wsparcie (rzucam apteczki i ammo na lewo i prawo, czasem nawet strzykawką uraczę! ;) ) .
HS'a na razie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: Dejvv-PL

Lat 29, dopiero zaczynam przygodę z nowym BF'em. W BF'a 4 pogrywałem sporadycznie, w BC2 na PS3 przegranych ponad 200h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 26.10.2016 o 14:33, bany4KHDR napisał:

PSN ID po lewej.

Szukam graczy ktorzy szukaja gracza nietuzinkowego, ktory pobudzi was do dzialania, wesprze ammo, wyleczy, osłoni nawet własnym cielskiem. Jedyne wymagania jakie musicie spelnic to wiek miedzu 28,5 a 31 najlepiej spod znaku wodnika, inteligentny żart od czasu do czasu to podstawa i szacunek ludzi ulicy obowiazkowo. ps. Zgrabne panie bez wąsa mile widziane. Zgloszenia i autografy przez telefon

 

Łoo panie. Miałem dodać ale się okazało, że za stary jestem. W grudniu 35 wskoczy. 

Ach te wymagania. ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: CreaTiann

-HS

- Mutacja jakieś 8 lat temu 

- Staram się grać drużynowo

- Wkurwiają mnie randomy

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN danonxpl

 

 

Nie ukrywam, że dopiero się uczę (pierwszy fps w życiu), ale tak wciągnęła mnie atmosfera bf1, że prędko nie odpuszczę a łatwiej się uczyć od lepszych od siebie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: Darion_1993

 

Jeżeli szukacie medyka, który będzie Was podnosił, nie bacząc na swoje K/D to trafiliście dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Darion93 napisał:

PSN: Darion_1993

 

Jeżeli szukacie medyka, który będzie Was podnosił, nie bacząc na swoje K/D to trafiliście dobrze!

Zasłonisz swoją klatą moje ciało w każdej sytuacji ? Będziesz leciał przez pól mapy, aby mnie podnieść ? Jeśli TAK, to śmiało wysyłaj inva! :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: PLasgoogle

1)Tryby:przeważnie operacje/podbój,

2)Nastawiony na grę zespołową,

3)Na polu bitwy od 6 lat (Bad Company 2),

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafauPL 

Z miłą chęcią pogram, zespołowo, w BFy gram od BFBC1. Niestety bez HSa do pada mam wpięte głośniki. Wiek 31.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psn @trollu doświadczenie w BF3 (ileś tam orzełków się wykręciło ale kiedy to było, i na PS3)  i BF4 , nie gram w klanach,  jestem młodzik przed 40tką :) gram jak dzieciaki położą się spać, mam HS, gaduła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam KAMPERÒW.

Kampisz to znajde cie na polu bitwy i cie oducze siedzenia w jednym miejscu.Ostrze już noża :38_worried:

 

Edytowane przez BOSS_HAZE-PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, BOSS_HAZE-PL napisał:

Witam wszystkich.Gram w Bfa od " Battlefielda : Bad Company .Czyli  wiem co szczym się je.Szukam osòb DOŚWIADCZONYCH  ,które tak jak ja chcą pograć w zespole.W takie tryby jak : Podbuj czy Operacje.Mam tylko kilka warunkòw :

Nr 1.MUSISZ UMIEĆ GRAĆ W ZESPOLE 

Nr 2 :POMAGAĆ DLA SWOJEJ DRUŻNY JAK I TEAMU np

- Wsparcie : czyli wiadome rzuczać AMONICJE nie tylko jak ktoś o ciebie ją poprosi ,a druga zdolność to MŁOTEK i też używać ale nie do wbijania gwoździ lub co gorzej do zabijania.

- Szturmowiec : Najważniejsza postać ... Czyli najlepiej żebyś ekwipunku posiadał miny :)

Nr 3 : NIE GRAĆ ZWIADOWCĄ (Kamper)

Kampisz to znajde cie na polu bitwy i cie oducze siedzenia w jednym miejscu.Ostrze już noża :38_worried:

Nr 4 : MISTRZEM ŚWIATA NIE MUSISZ BYĆ W Bf1 ,tylko umieć grać i wiedzieć że nie wszystko trzeba zniszczyć to co jest pokazane.Czyli moich lub  naszego zespołu MIN !

PS:Ostatnio grywam najczęściej pod wieczòr około 21 ,ale czasami z rana około 6 .Bo wtedy nie ma dzieciakòw i amatoròw .Ale moge oczywiście o innej poże .Ktoś chce ze mną pograć to prosze pisać do " Natin25 ".A grywam najczęściej szturmowcem , ale dostosowuje się do sytłacji na polu walki i moge zagrać każdym.Prucz kampera.Mam nadzieje że znajde ekipe do gry w Battlefield 1 na PS 4.Pozdrawiam i dozobaczenia na polu bitwy .Chcesz zobaczyć jak mniej więcej gram wpisz na YouTube Natin PL ( Bf 1 : Online ,Campaing )

Polska język,trudna język.Imigranci zalewają nam forum czy jak? :Gmoch:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×