Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wyborny serial, pełen tajemnic, klimatu i niepowtarzalnej otoczki ze znakomitą obsadą :fsg::fsg::fsg::fsg::fsg: 

 

Co tydzień zasiadam przed TV z wypiekami na twarzy, by chłonąć tę wizualną ucztę. Szkoda, że twórcy zostawiają nas cały czas z pytaniami bez odpowiedzi, ale liczę bomba w końcu eksploduje zostawiając nas z niezłym mindfuckiem. Każdy prawdziwy mężczyzna powinien robić w portki na połączenie westernu z sci-fi. Liczę, że wzorem pierwowzoru z lat 70. dostaniemy z czasem również średniowiecze i starożytność. 

 

Mam nadzieję, że pojawi się tu z czasem między nami inteligentna dyskusja. Teorie, newsy, ciekawostki :fsg:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na średniowiecze i Rzym nie ma co liczyć. Cały czas jest mowa o parku w stylu Dzikiego Zachodu.

Namiastką Rzymu była wczorajsza "impreza" z konfederados :O)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, HarDy napisał:

Myślę, że na średniowiecze i Rzym nie ma co liczyć. Cały czas jest mowa o parku w stylu Dzikiego Zachodu.

Namiastką Rzymu była wczorajsza "impreza" z konfederados :O)

 

Coś tam Hopkins jednak dużego kopał pod nowy wątek w poprzednim odcinku. Może w drugim albo trzecim sezonie? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity serial. Od pierwszego odcinka oglądam z mega zaciekawieniem i wyczekuję kolejnych odcinków. Klimat mnie po prostu niszczy, a podkład muzyczny (a w szczególności utwór w trakcie napisów początkowych) jest majstersztykiem. I mimo obejrzanych już wszystkich 5 (dotychczas wypuszczonych) odcinków, nadal nie mam z grubsza pojęcia o co dokładnie chodzi... I to jest piękne :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na temat rozmów hostów z Fordem albo Bernardem? Zabierają ich po cichu w środku nocy (na co wskazywałaby chronologia wydarzeń, ale i byłoby to dziwne patrząc na to ze strony gości), czy mamy do czynienia z dwoma liniami czasowymi? 

 

Tyle pytań i teorii tak pysznie podanych :banderas: i GOTY postać Człowieka w Czerni. Czuję, że Albert zostawił w labiryncie nie lichą niespodziankę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serial czerstwy jak wypowiedzi greckiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Westworld - nieustający Dzień Świstaka. Zaliczyłem dwa odcinki dla Evan Rachel Wood. Pozostałe odcinki sobie daruję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby nie mające nic ciekawego do napisania proszone są o opuszczenie tematu!

 

Dokładnie jak ja w temacie o PS4 Pro :pazura:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecietny serial jak narazie, oglada sie bo sie oglada, nie czeka sie z niecierpliwoscia na kolejny oddcinek, klimat dzikiego zachodu jakos nie zachwyca w tym przypadku, sam pomysl jest moze ciekawy ale widze braki w budowaniu napiecia u widza, akcja rozwija sie powoli i wiekszosc jest przewidywalna albo po prostu nudna. Pewnie dokoncze serie i wtedy bede mial wiecej do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 2.11.2016 o 19:58, Grecky napisał:

Osoby nie mające nic ciekawego do napisania proszone są o opuszczenie tematu!

 

3 godziny temu, Grecky napisał:

Ciebie bany to trzeba jebać maczetami

Prostak i do tego wyszczekany, zakała forum

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mie sie tam podobajo takie łesterny, ale ja na igzboksie gram.

 

Czekam z niecierpliwością na finał. Albo będzie petarda i mózg rozjebany albo mega kaszana.

Cały czas mnie ciekawi z iloma liniami czasowymi na raz mamy tu do czynienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nowy odcinek:

Robi się z tego stereotypowa klisza, znam scenariusz kolejnych 4 odcinków aczkolwiek po cichu liczę na jakiś twist, mindfuck. Serial fajnie się ogląda ale dla mnie obecnie leci w dół.

...aczkolwiek było kilka seriali gdzie myślałem że wiem co się stanie 2 odcinki później a tu JEEEEEB, 

tim-and-eric-mind-blown.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich malkontentów. Serial zaczyna się rozkręcać, "zrezygnowano" z formuły Dnia Świstaka w klimacie westernowym. Wątek rzeczywisty obecnie dużo bardziej ciekawy niż to, co możemy oglądać po drugiej stronie. 

 

Spoilery uwaga. Co mnie boli? No boli mnie wątek Człowieka w czerni. Niby wszystko fajnie, przyjemnie się spogląda na Eda Harrisa, ale na litość, on już szósty odcinek idzie i nigdzie dojść nie może. Wszystko stoi w miejscu i niewiele się wokół niego dzieje. Co z tego, że Teddy'emu wyrosły jaja i zmasakrował ludzi gutlingiem, jak za chwilę wsiedli sobie na konia i znowu będą się tylko i wyłącznie przemieszczać. Pewnie dopiero w finale staną u bram labiryntu. 

 

Plus za zrezygnowanie z ukazania perypetii Dolores i jej przydupasa pizdusia, ale pewnie za tydzień będziemy mieli ich przez ten zabieg sporo na ekranie. Jedyne co mnie interesuje to to, co się stało z kolegą pizdusia. Pewnie będzie chciał się zemścić za zdradę i pozostawienie. O ile będzie w jednym kawałku. 

 

Podoba mi się Maeve i liczę, że wykiwa ładnie stulejarzy, którzy jej "pomagają" i zrobi porządek w siedzibie firmy. Jeszcze słówko odnośnie Thandie Newton. Cudowna czekoladka :fsg:

 

Oprócz tego, fakt, klisze. Jakieś zdrady, jakieś samotne wycieczki w opuszczone miejsca i porwania.... Nie zmienia to faktu, że klimat wylewający się z ekranu, otoczka wielkiej tajemnicy, świetne aktorstwo przyciągają i sprawiają, że tydzień wyczekiwania na kolejny odcinek boli. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajny odcinek.

Coś co podejrzewałem od jakiegoś czasu ale nie "tu".

Może coś jeszcze z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha, zaczyna robić się ciekawie.

Zastanawiam się kogo ma "zastąpić" host tworzony w piwniczce. Teoretycznie odpowiedź leży (dosłownie) w tym samym pomieszczeniu, ale wydaje się to zbyt oczywiste. (no chyba, że przeceniam intruganctwo twórców i jednak podmianka dotyczy tej osoby)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś będą musieli wytłumaczyć zniknięcie Theresy, przecież kamery na pewno zarejestrowały fakt, że wybyła gdzieś razem z Bernardem. A taki kret w szeregach wroga byłby idealny. Mało to zaskakujące, ale najbardziej logiczne. Dobry odcinek, jak co tydzień. 

 

Tyłek Tessy Thompson :fsg:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Therese mogą "wysłać na urlop" - jak tą laskę, która węszyła dla Bernarda. Ona i tak jest od czarnej roboty - lepiej wsadzić "swojego" do zarządu.

Czarnulka fajna jest :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 4 odcinku serial totalnie mnie wynudził, 50 min gadania, 2 min jakiejś akcji choć przewidywalnej na koniec,

ale skoro piszecie że się rozkręca to dam jeszcze z 2 szanse. 

O 2.11.2016 o 16:15, kill napisał:

3 odcinek oglądaliśmy na 2 razy. Na 4 zasnąłem. 5 już nie ściągałem.

Fascynujący snorefest :30vm3cw:

u mnie podobnie. oglądam tylko wtedy gdy żona ma jakiś serial na tvn , jak oglądamy razem to przypuszczam że na netflixie jest 50 ciekawszych seriali

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek ma szokujące zakońćzenie którego wszyscy się spodziewali.

Ogólnie to podziwiam PR od HBO. Wmówili milionom że mega nudna Gra o Tron jest najlepszą rzeczą w TV od czasu Koła Fortuny. Podobnie jest z Westworld. Ale już kapitalne Zakazane Imperium przeszło bez echa. A canceli Carnivale czy Deadwood im nigdy nie wybaczę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, robi się ciekawie.

Kolejna rzecz która mnie zastanawia

Spoiler

 

...czarny ubiór naszych kochanych 2 "rzeźników". 

Albo jest żałoba po Theresie albo znowu mamy wydarzenia na 2 różnych płaszczyznach czasowych.

...tak samo jak mamy naszego czarnego kowboja historie rozwiniętą. W wydarzeniach z dzisiaj mówi że przyjeżdża tu "od roku" a przecież na początku mówił że od 30 lat tu siedzi. 

...poza tym jakiś młodszy się wydaje?

 

 

Ehh nie wiem czy mi się chce oglądać całość od 1 odcinka żeby wyławiać smaczki i doszukiwać się niuansów.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minut temu, SephiroT napisał:

hehe, robi się ciekawie.

Kolejna rzecz która mnie zastanawia

  Pokaż ukrytą zawartość

 

...czarny ubiór naszych kochanych 2 "rzeźników". 

Albo jest żałoba po Theresie albo znowu mamy wydarzenia na 2 różnych płaszczyznach czasowych.

...tak samo jak mamy naszego czarnego kowboja historie rozwiniętą. W wydarzeniach z dzisiaj mówi że przyjeżdża tu "od roku" a przecież na początku mówił że od 30 lat tu siedzi. 

...poza tym jakiś młodszy się wydaje?

 

 

Ehh nie wiem czy mi się chce oglądać całość od 1 odcinka żeby wyławiać smaczki i doszukiwać się niuansów.

 

A moze mu chodzilo o konkretne miejsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też prawda.

Za 2 odcinki się wszystko wyjść l wyjaśni.

Będzie oglądanie od początku albo mega kupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×