Skocz do zawartości
bmw95

Turtle Beach 800 problem

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ostatnio słuchawki Turtle Beach 800 i podłączyłem je do PS4 , problem polega na tym że dźwięk jest często przerywany , do tego stopnia że logo TB na nadajniku gaśnie , wszystko podłączyłem jak w instrukcji , w menu konsoli też wszystko ustawiłem jak w instrukcji , firmware też jest zainstalowany najnowszy . Co może być powodem tych zakłóceń ? Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś przerywa łączność bezprzewodową. Może to być router albo jakieś źródło wi-fi może laptop? Metalowe półki, kable, telefony, głośniki bezprzewodowe. Sprawdź to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również sama konsola może zakłócać.

Spróbuj podpiąć dongle na przedłużaczu/hubie USB.

 

Ewentualnie zmień kanał na WiFi lub w słuchawkach (jeżeli się da). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam znowu problem z głośnością z konsoli na tych słuchawkach. Jest za cicho. Wszystko dobrze połączone, wg instrukcji (chat only) - i o ile z telefonu po kablu, czy po bluetooth słuchawki grają rewelacyjnie i głośno, o tyle z ps4 jest tak jakby połowa skali z innego źródła... Co może być nie teges?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, CyberPL napisał:

A ja mam znowu problem z głośnością z konsoli na tych słuchawkach. Jest za cicho. Wszystko dobrze połączone, wg instrukcji (chat only) - i o ile z telefonu po kablu, czy po bluetooth słuchawki grają rewelacyjnie i głośno, o tyle z ps4 jest tak jakby połowa skali z innego źródła... Co może być nie teges?

Ja posiadałem ten sam problem przerwajacy dźwięk i bardzo niska głośność w tych słuchawkach . napisałem do Turtle Beach bo myślałem ze wadliwy towar posiadam. Okazało się ze był to mój błąd ustawień. Przejrzyj jeszcze raz swoje ustawienia. DOKŁADNIE 

Mój problem polegał na złych ustawieniach. Znalazłem email z ich odpowiedzią 

I'm sorry to hear that, I'd be happy to help. Could you please check the following setting for me?

Settings > Devices > Audio Devices > Output to Headphones and select 'Chat Audio'.

If this was set to 'All Audio' you would be sending both your game and chat sound over the transmitters USB path rather then the game sound coming separately over the optical cable. This could cause issues similar to what you're describing.

Proszę daj znać czy pomogło 

Edytowane przez bartezo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisał że tak ma właśnie ustawione.

...Ale przejście przez wszystkie ustawienia zawsze wskazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo z siebie zaczęło grać głośno po resecie konsoli. Nie uśpienie, tylko wyłącz, włącz. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×