Skocz do zawartości
strike5

VENOM X kto gra? jakies opinie

Rekomendowane odpowiedzi

witam . zamierzam sobie zakupić ww sprzęt .  Czy ktos moze wyrazic swoja mini recenzje jak sie spisuej urzadzenie i czy jest warte zachodu ?


mysle nad xim4 jeszcze ale cena powala calego zestawu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam . zamierzam sobie zakupić ww sprzęt .  Czy ktos moze wyrazic swoja mini recenzje jak sie spisuej urzadzenie i czy jest warte zachodu ?

mysle nad xim4 jeszcze ale cena powala calego zestawu..

Dla mnie opalanie myszy i klawki to skur.... I wiele razy to powtarzalem...

(zawsze gdy pojawiał się taki watek)

Ale sam kminie nad Cronusmax Plus aby podłączyć pada Elite pod PS4...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz , ja w FPS za czasow quake , cs , bf gralem na pc . kupilem konsole aby pograc ze znajomymi w pesa przy piwku itd . ale nowy battlefield zachwyca i nie bede kupowal specjalnie nowego komputera aby spokojnie pograc . Gram poki co na padzie ale swiadomosc i co chwila respawn mnie juz meczy bo wiecej wq sie w tej grze niz pociechy. W dodatku wiedzac ze gosc ma na mapie np 40 -2 i ze gra na emulatorze ..  tez chce czerpac przyjemnosc z gry a nie jestem nauczony grac w fps na padzie co tu wiecej dodac . na alleG tez jak widac troche ludzi kupuje dane urzadzenia wiec raczej nie wyolbrzymiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nie fair grając na myszce i takich ludzi będę mieszać z błotem .  źle ci się gra na padzie naucz się albo zmień gre

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest nie fair grając na myszce i takich ludzi będę mieszać z błotem .  źle ci się gra na padzie naucz się albo zmień gre

Takie samo mam podejście...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Banan91PL napisał:

To jest nie fair grając na myszce i takich ludzi będę mieszać z błotem .  źle ci się gra na padzie naucz się albo zmień gre

 

Smieszne jest twoje podejscie do tematu. Skoro go stac i chce pograc na myszce i klawie to niech bierze...Ciebie nie stac i biadolisz, ze sprzet jest beee. Idz biadol do innych watkow, ze PS Pro jest bee, bo bedzie generowalo wiecej fps w multi, idz biadol do dzialu wyscigow, ze uzywanie kierownicy jest bee bo daje przewage nad padem itp...

 

A teraz na temat....Sam gram na padzie, ale w starych czasach xbox360 mialem wlasnie venom x i  juz wtedy fajnie sie gralo. Jezeli nie jestes w stanie opanowac pada, to kupuj i ciesz sie gra, bo akurat BF jest tak przygotowany, ze urzadzenie godnie odzwierciedla ruchy pada na myszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, xVp10neerVx napisał:

 

Smieszne jest twoje podejscie do tematu. Skoro go stac i chce pograc na myszce i klawie to niech bierze...Ciebie nie stac i biadolisz, ze sprzet jest beee. Idz biadol do innych watkow, ze PS Pro jest bee, bo bedzie generowalo wiecej fps w multi, idz biadol do dzialu wyscigow, ze uzywanie kierownicy jest bee bo daje przewage nad padem itp...

 

A teraz na temat....Sam gram na padzie, ale w starych czasach xbox360 mialem wlasnie venom x i  juz wtedy fajnie sie gralo. Jezeli nie jestes w stanie opanowac pada, to kupuj i ciesz sie gra, bo akurat BF jest tak przygotowany, ze urzadzenie godnie odzwierciedla ruchy pada na myszy.

Stać mnie  . a sprzęt jest bee bo to konsola i po to są pady .  grając na myszce nie jesteś równy i można traktować to jako cheaty .  może sam grasz i boli cie to ze ci na myszkach to pussys? oczywiście w singlu grajcie na myszce ja mówię tu o multi.

 

Ci co zaczynają grę na padzie w fpsy muszą sie liczyć z tym ze początki są trudne . 

 

Aha pokaż gdzie biadolilem ze coś jest drogie albo do dupy .  pozdrawiam 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany dajcie spokoj bf to nie cod tu mysz nie daje takiej przewagi, jak chce to niech sobie gra i tak znajda sie tacy na padzie co go beda lac. 

 

A to ze gosc mial 40-2 to nie znaczy ze uzywal myszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, princ18 napisał:

Pany dajcie spokoj bf to nie cod tu mysz nie daje takiej przewagi, jak chce to niech sobie gra i tak znajda sie tacy na padzie co go beda lac. 

 

A to ze gosc mial 40-2 to nie znaczy ze uzywal myszy ;)

 

Teraz, princ18 napisał:

Pany dajcie spokoj bf to nie cod tu mysz nie daje takiej przewagi, jak chce to niech sobie gra i tak znajda sie tacy na padzie co go beda lac. 

 

A to ze gosc mial 40-2 to nie znaczy ze uzywal myszy ;)

Pewnie siedział w czołgu albo biegał  z miotaczem

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze spytalem tej osoby co miala skill i odparl odrazu ze gamepad i myszka . Ja was sie tu nie pytam czy to jest okey czy nie . Bo bardzooo wiele osob gra na emulatorach ja tu nie jestem o pozwolenie . Pytam czy ktos  uzywa ww zestawu i czy odzwierciedla to w duzym stopniu gre na pc . 

 

Nie bede kupowal pc z takiego powodu abym mogl sobie spokojnie pograc w bf ludzieee .. Takie rzeczy jak wyzej sa wymyslane dla ludzi ktorzy nie chca sie meczyc z padem jak nie potrafia i nie sprawia im to frajdy a konsola jest po to aby dobrze sie bawic prawda ? Reasumujac spinke . Mi by to nie przeszkadzalo jakby servery byly podzielone na tyxh pad a emulator i to bylo by najlepsze wyjscie . Pozdrawiam i z checia dowiem sie wiecej jak to w praktyceo Venomie

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak sie sklada ze spytalem tej osoby co miala skill i odparl odrazu ze gamepad i myszka . Ja was sie tu nie pytam czy to jest okey czy nie . Bo bardzooo wiele osob gra na emulatorach ja tu nie jestem o pozwolenie . Pytam czy ktos  uzywa ww zestawu i czy odzwierciedla to w duzym stopniu gre na pc . 

 

Nie bede kupowal pc z takiego powodu abym mogl sobie spokojnie pograc w bf ludzieee .. Takie rzeczy jak wyzej sa wymyslane dla ludzi ktorzy nie chca sie meczyc z padem jak nie potrafia i nie sprawia im to frajdy a konsola jest po to aby dobrze sie bawic prawda ? Reasumujac spinke . Mi by to nie przeszkadzalo jakby servery byly podzielone na tyxh pad a emulator i to bylo by najlepsze wyjscie . Pozdrawiam i z checia dowiem sie wiecej jak to w praktyceo Venomie

 

 

W takim razie jak nie pytasz o pozwolenie to spadaj do mamy po kieszonkowe na venoma... Oooo

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie że system w konsolach pozwala podłączyć myszkę , ileż można ginąć w dziwnych okolicznościach w codzie od latających snajperòw ściągających innych headshotami, z tego co widziałem to xmyszka daje spora przewagę , widziałem artykuł jak koleś testował venoma na bf4 i na podboju miał ratio średnio 2-3 razy wieksze (pad koło 40:30 a venom 100:30). Więc z żalem stwierdzam że muszę się rozejrzeć za takim kurewskim szatanskim wynalazkiem bo mnie krew zalewa ale szanuje graczy padowych za wolę walki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jakie opóźnienie jest na takim urządzeniu. Mi granie z włączonym V-Sync'iem przeszkadza w FPSach, a jak ma jeszcze dojść lag z urządzenia to w ogóle bez sensu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jw

 

Taa niby jak wyżej, ale i tak WALCIE się bo was zerzne na klawce... SIC! ( bez obrazy ale dla mnie tacy jak ty powinni iść jednak grać na PC)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wątek powraca :smile: IMO jak ktoś sobie chce pograć w singlu bo mu się źle gra na padzie to jego sprawa. Może nawet na gitarze w ścigałki pocinać jak mu wygodnie. Inna  sprawa to multi, gdzie granie na konsoli w fps przy użyciu myszki jest swego rodzaju cheatem. Tłumaczenie, że komuś jest niewygodnie grać na padzie i nie potrafi  jest śmieszne. Mi jest niewygodnie i nie potrafię celować, i wolałbym, żeby gra  sama robiła to za mnie. Tzn, że mogę używać aim bota? :duda:

Albo w miarę równe szansę dla wszstkich, albo rywalizacja w multi nie ma sensu.

 Jak komuś nie idzie to zamiast szukać sztucznych ułatwień niech lepiej GIT GUT  :Gmoch:

A wszystkim cheaterom soczyste :fuckoff:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda np w Black ops 3, ciężkie życie padowych graczy...

1+3@tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitolenie. Ja tam gram na padzie na PC i nie widzę różnicy. Prawdę mówiąc to w TF2 rozkładam tych wielkich graczy K/M na kawałeczki :antonio: I to chyba bez auto aima z tego co wiem, bo na PC nie ma.

 

Spoiler

63R5y1W.png

 

 

W grach typu CoD czy BF ma to marginalne znaczenie. Co innego Quake, Doom, Unreal, nawet Overwatch. Tam bym się nie pchał z padem.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, bany4KHDR napisał:

Tak to wygląda np w Black ops 3, ciężkie życie padowych graczy...

1+3@tapatalk

No nie ma co kryć różnica jest zajebista ale zwrócić trzeba też uwagę na to że koleś ma zajebisty movment i dobrze zna mapę........w konfrontacji z padem winik jest oczywisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od gry i skilla.

 

Ja na przykład nie umiem grać padem w FPS'y i tego nie ukrywam ze na multi nie miałbym co wbijać bez wspomagaczy.

Tak, jestem lama do kwadratu i możecie mnie wyśmiać. Może jestem już za stary? Po trzydziestce refleks już nie ten?

Jak patrzę na to co robią pro gówniarze na padach to jestem pełen podziwu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od gry i skilla.

 

Ja na przykład nie umiem grać padem w FPS'y i tego nie ukrywam ze na multi nie miałbym co wbijać bez wspomagaczy.

Tak, jestem lama do kwadratu i możecie mnie wyśmiać. Może jestem już za stary? Po trzydziestce refleks już nie ten?

Jak patrzę na to co robią pro gówniarze na padach to jestem pełen podziwu.

Ja też nie umiem ale gram i się świetnie bawię, bo nie płacze nad złym K/D Ratio ani nie masturbate się nad dobrym...

SephiroT proszę nie łam mnie ze grasz na M/K

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bany4KHDR napisał:

Boli mnie że system w konsolach pozwala podłączyć myszkę , ileż można ginąć w dziwnych okolicznościach w codzie od latających snajperòw ściągających innych headshotami, z tego co widziałem to xmyszka daje spora przewagę , widziałem artykuł jak koleś testował venoma na bf4 i na podboju miał ratio średnio 2-3 razy wieksze (pad koło 40:30 a venom 100:30). Więc z żalem stwierdzam że muszę się rozejrzeć za takim kurewskim szatanskim wynalazkiem bo mnie krew zalewa ale szanuje graczy padowych za wolę walki

Kupuj kupuj, moze wtedy bedziesz gral bez aim asist a ratio Ci skoczy powyzej tego 1.6 :1_grinning:

 

A tak serio ile razy ta sytuacja bedzie przerabiana na tym forum? Od czasow bc2 co jakis czas pojawia sie dyskusja na ten temat. Jak ktos dobrze pada ogarnia to i tego myszkowca rozwali. Pamieta ktos jeszcze pana mafiaplDj z bc2 tez chlop na tym gral a jakos na ustawkach forumowych znajdowali sie padowcy ktorzy go lali ( sam bylem swiadkiem jak mlody na nim nemezisy robil) a ibaso pamietacie? Ten to na padzie w bc2 lal ludzi i zadne fragi i inne ustrojstwa mu nie byly potrzebne. Takze pierwsze skill a potem sprzet na ktorym gramy. Dzisiejsze fps to nie quake czy Cs.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×