Skocz do zawartości
strike5

VENOM X kto gra? jakies opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy gra na czym chce i jak mu wygodnie.

W FPS'y gram na myszce i klawiaturze i tyle.

Na padzie nie umiem i dostaję tak w dupę że zawsze omijałem każde FPSy na konsolach szerokim łukiem na singlu o multi już nawet nie mówiąc. 

Nie mam wykokszonego ratio, po prostu się dobrze bawię.

Poza tym granie myszka + klawiatura przy braku translacji 1:1 to wcale nie takie eldorado jak myślicie. To nie PC gdzie zawsze masz tak samo  i trzeba się dużo napracować żeby sterowanie było chociaż zbliżone do 1:1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO kup mi tego PC czlowieku...  z checia bym poszedl na pc pograc akurat w BF :)  tu nie chodzi o skill tylko o przyjemnosc z gry na padzie po prostu FPS mi nie pasuja na konsoli. wiadomo ze jak ktos rzezni padem to bedzie dalej  gral dobrze :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, mam tak samo.

Nie umiem, a chcę grac  w jakieś FPSy czasem. W graniu padem w FPS jestem upośledzony. Leworęczność w celowaniu nie pomaga. Tyle. Śmiejcie się.

W ten sposób jestem co najwyżej średni, mam okazję cokolwiek zagrać a nie padam non stop od razu bo skillowi snajperzey z obcykaną mapą kładą wszystko na respie.

Każdy gra po swojemu żeby byla przyjemnść.

...a jak ktoś koksi ratio to jeżeli nie gra w lidze i nie trzepie z tego kasy to jest dupa a nie pro i można go zrównać z casualami i graczami myszkowymi.

 

Liczy się zabawa. Po to są konsole.

Jakby społeczność z X'a grała na PC i bym zainwestował w mocny sprzęt to mógłbym grać na PC'ie. Tyle w temacie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, princ18 napisał:

Pamieta ktos jeszcze pana mafiaplDj z bc2 tez chlop na tym gral a jakos na ustawkach forumowych znajdowali sie padowcy ktorzy go lali ( sam bylem swiadkiem jak mlody na nim nemezisy robil) a ibaso pamietacie? 

 

Z gówna bata się nie ukręci :Gmoch: Na myszce też trzeba sporo pograć, żeby nabrać wprawy i dopasować pod siebie odpowiednie DPI.

 

Ps4Pro 1700zł (60FPS?)+ SSD 1TB 999zł (pierwszy na mapie :listek:) + sprzęt do podłączenia klawy i mychy 600-1000zł (nabijanie ratio na padowcach) = ok 3500zł, co się na forumku odjaniepawla :024bl99:

Za tę cenę tylko PC :master:

Edytowane przez Kisiel-PL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kisiel-PL napisał:

 

Z gówna bata się nie ukręci :Gmoch: Na myszce też trzeba sporo pograć, żeby nabrać wprawy i dopasować pod siebie odpowiednie DPI.

 

Ps4Pro 1700zł (60FPS?)+ SSD 1TB 999zł (pierwszy na mapie :listek:) + sprzęt do podłączenia klawy i mychy 600-1000zł (nabijanie ratio na padowcach) = ok 3500zł, co się na forumku odjaniepawla :024bl99:

Za tę cenę tylko PC :master:

 

Na PC nie masz padowców lamerów, nie ma na kim ratio nabijać  :siara:

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Kisiel-PL napisał:

 

Z gówna bata się nie ukręci :Gmoch: Na myszce też trzeba sporo pograć, żeby nabrać wprawy i dopasować pod siebie odpowiednie DPI.

 

Ps4Pro 1700zł (60FPS?)+ SSD 1TB 999zł (pierwszy na mapie :listek:) + sprzęt do podłączenia klawy i mychy 600-1000zł (nabijanie ratio na padowcach) = ok 3500zł, co się na forumku odjaniepawla :024bl99:

Za tę cenę tylko PC :master:

Kd on mial akurat duże ale największym kozakiem to on nie byl. Ludzia sie w dupach przewraca mysla ze myszka na konsoli to myszka na pc :1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna myszka nie zrobi najważniejszego - nie będzie myślała za kogoś. Jak ktoś jest noobem to najwyżej będzie trochę lepszym noobem.
Grałem z albo przeciwko wszystkim naszym lepszym graczom BFowym i wiem, że część na myszkach, część na zmodyfikowanych padach grała itd. Jestem co najwyżej średnim graczem i w sumie fartem się łapałem do dobrych ekip a nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby w ogóle kasę wydawać jeszcze na pomoce.
Trzeba mieć refleks, rozeznanie mapy i mechaniki gry, ale najważniejsze - myśleć co się robi i przewidywać.
Bardzo dobrzy od najlepszych różnią się detalami takimi jak te myszki czy inne ustrojstwa, ale najpierw trzeba umieć grać na gołym padzie, żeby w ogóle ta różnica była widoczna.

Poza tym przypominam - to tylko gry, medali nie rozdają (a już zwłaszcza na konsolach). Fajnie sobie wygrać turniej o złote kalesony, ale tak naprawdę to interesuje to garstkę osób. Więcej zachodu niż jest to warte.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esl to akceptuje tak samo jak modyfikowane pady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esl to akceptuje tak samo jak modyfikowane pady

Ta czyli mod Rapidfire jest akceptowalny? (ja wciskamy raz przycisk i w 2 sek. wypluwam cały magazynek, a ktoś bez moda naciska i naciska za każdym strzałem )

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

 

Ta czyli mod Rapidfire jest akceptowalny? (ja wciskamy raz przycisk i w 2 sek. wypluwam cały magazynek, a ktoś bez moda naciska i naciska za każdym strzałem )

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Nie no bez jaj, mialem na mysli krotkie spusty, przyciski od spodu i podwyszane galki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no bez jaj, mialem na mysli krotkie spusty, przyciski od spodu i podwyszane galki

BTW dla mnie jedynym sensem kupowania czegoś takiego czy np. CRONUSMAX to fakt że można wtedy podłączyć pada Elite pod PS4

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

BTW dla mnie jedynym sensem kupowania czegoś takiego czy np. CRONUSMAX to fakt że można wtedy podłączyć pada Elite pod PS4 emoji14.png

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Mi szkoda bylo hajsu na pada elite i przejsciowki. Wiec zainwstowal w aim controlers za 250 zl mam krotkie spusty i lopatki z dolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi szkoda bylo hajsu na pada elite i przejsciowki. Wiec zainwstowal w aim controlers za 250 zl mam krotkie spusty i lopatki z dolu.

Daj linka do pada.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno jak sie juz czlowiek przywyczaji to duzo wygodniej, choc na poczatku myslalelm ze hajs w bloto wyrzucilem :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×