Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

TRaCeGuitar

Godzilla: The Game

Po wielu latach względnej hibernacji "Król Potworów" powraca. A czy "warto" przekonacie się słuchając moich wywodów na temat tej gry.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hehe mam podobne wrazenia do ciebie. Tez jestem fanem Godzilli, szczegolnie tych starych filmow i za kazdym razem jak pojawial sie nowy potwor a ja slyszalem znajome ich dzwieki robila sie podjarka ;> Fakt ze narazie zabilem tylko kilku i gra trzeba przyznac jest dretwa to nie zaluje ani zlotowki ;) A wydalem raptem 60zl za pudeleczko takze tragedii nie ma ;> I mysle ze nawet bede to platynowal ;> A gry nie planuje sprzedawac i pozostanie ze mna co najmniej do konca zywota mojej PS4 ;> A musze przyznac ze nie jestem kolekcjonerem gier :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Tak jak napisales GRA tylko dla FANOW GODZILLI...Pozostaje trzymac kciuki za jaki kolejny tym razem porzadnym tytul z krolem potworow ;>

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.