Skocz do zawartości
beardo0

Pokemon Sun / Moon

Rekomendowane odpowiedzi

Ograć pokemon y czy czekać już na suna? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie grałem w pokemon y :bunny:

 

1e3d5b671d7c884eaa8bef9c117f93db.jpg

 

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna seria nintendo której fenomenu nie jestem w stanie pojąć (myślę że chodzi o to że jestem spppoooro starszy od "pokolenia" pokemonow. Niby wszystko z tą grą jest ok ale jednak mam osobisty problem z spędzeniem z tą seria większej ilości czasu. 

 

O wiele ciekawiej I miodniej prezentuje się dla mnie yokai watch :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 19.11.2016 o 09:46, zdun napisał:

Jedyna seria nintendo której fenomenu nie jestem w stanie pojąć (myślę że chodzi o to że jestem spppoooro starszy od "pokolenia" pokemonow. Niby wszystko z tą grą jest ok ale jednak mam osobisty problem z spędzeniem z tą seria większej ilości czasu. 

Nie wiem ile masz, ale ja jako rocznik 92 świetnie się bawię z pokemonami wszystkimi oprócz GO. Zamówiłem moon'y w poniedziałek i dam znać jak to się ma względem poprzednich części, imo trzeba trochę czasu poświecić i da się serio w to wkręcić tylko trzeba zrozumieć cały mechanizm i sens gry ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Fuviks napisał:

Nie wiem ile masz, ale ja jako rocznik 92 świetnie się bawię z pokemonami wszystkimi oprócz GO. Zamówiłem moon'y w poniedziałek i dam znać jak to się ma względem poprzednich części, imo trzeba trochę czasu poświecić i da się serio w to wkręcić tylko trzeba zrozumieć cały mechanizm i sens gry ;D

 

10 lat więcej ;) więc jak było pokemonowe boom już jabole z kolegami piłem a nie tazosy zbieralem :24_stuck_out_tongue: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już na pokemony byłem "za duży". Mniej więcej rocznik Zduna. Znam, podjarki większej wtedy nie miałem, Blue albo Red nawet chyba skończyłem na GB, ale teraz uzupełniam "braki" :1_grinning:

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam w takim razie poczekać do premiery Nintendo Switch i kupić wersję "Stars" ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Stars pewnie będą miały to czego zabrakło moon i sun :1_grinning:  Te nowe mony, są mocno rozbudowane :1_grinning: i gra się całkiem przyjemnie, ale bez żadnej podjarki, strasznie dropią klatki w walkach 2v2, widać, że konsolka nie daję sobie rady bo zrezygnowali z trybu 3D, OR/AS jeszcze miało ten tryb, ale w 3D było widać grę na poziomie 20 klatek :D. Mocno postawili w tej części na story, przez co średnio, co 5 minut mamy pogadankę, a dla mnie to trochę męczące :22_stuck_out_tongue_winking_eye:  imo fajnie się gra ze znajomymi i farmi pokemony, ale jak ktoś nie ma ciśnienia na Pokemony to nie ma co brać na siłę :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam będę polecać z uporem maniaka yokai watch, mega grywalny produkt!!! 

 

 

 

 

Trzeba mieć jaja aby jako poważny biznesman I towrca gier oyebac taki trailer! Mistrzostwo świata!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f1749ede38e4fc13ca4671dd02f1c0e2.jpg

...moje dziecko zaczęło ubierać plecak i czapkę do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baj de łej, są 3 pokemony do zgarnięcia za:

 

 

 

Munchlax:

get-a-special-munchlax-for-pok-mon-sun-a

- odebranie prezentu

 

Greninja

original.jpg

- zagranie w wersję demo

 

 

Magearna:

- zrobienie fabuły i zeskanowanie kodu QR

maxresdefault.jpg 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, trochę się naszukałem ...okazuje się że  Magearna ma różne kody dla EU, US i JP.

https://mic.com/articles/161321/magearna-qr-code-for-us-europe-and-japan-how-to-scan-the-pokemon-sun-and-moon#.aNkAuFPUZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legendy i UB zebrane.

Jeszcze tylko Zygarde 100% został.

Oczywiście z poradnikiem.

1d0570383f42213a18757f3049d1205f.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokemon Bank zaktualizowany - obsługuje Pokemon Sun i Moon !!!!

Za 20zł na rok córka ma mega zabawę. Może przerzucać pomiędzy Sun i Moon pokemony oraz importować z poprzednich części :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że znowu poksy są takie łatwe.

 

W starych generacjach jak się teamu nie miało dobrego to elite4 wycierało sobie graczem buty(Lance ty smoczysynui!).

Gymów trochę jednak brakuje i wkurza duża ilość cut-scenek, bo fabuła to nadal takie gunwo jak zawsze.

 

Na plus nowe poksy, które są spoko i nie są tak debilne jak żyrandol, plik kluczy, czy rożek lodowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to 7 letniemu dziecku które jeszcze nie ogarnia technik i zależności żywiołów na tyle żeby pokonać Elite 4 "z marszu". Córa musiała trochę nakombinować i mocno podboosotwać pokemony zanim ich pokonała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 29.1.2017 o 14:10, SephiroT napisał:

Powiedz to 7 letniemu dziecku które jeszcze nie ogarnia technik i zależności żywiołów na tyle żeby pokonać Elite 4 "z marszu". Córa musiała trochę nakombinować i mocno podboosotwać pokemony zanim ich pokonała. 

Nie ma co porównywać umysł dorosłego do ograniczonego umysłu dzieciaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×