Skocz do zawartości
carviotto

Problemy graficzne z Assassin's Creed Revelations

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) od razu mówię że jestem nowym posiadaczem PS3 i nie do końca wszystko ogarniam jeszcze (podobnie jak na tym forum wiec jeśli pisze w złej części to przepraszam). Konsole odkupiłem używaną ale wszystko z nią było jak najbardziej w porządku i jest nadal w większości gier bo np. FIFA 16 czy CoD MW3 działają bez najmniejszych problemów natomiast pewien problem pojawia sie przy grze w Assassin's Creed Revelations poniżej przedstawiam screeny:

15129864-1321048061280125-1101976063-n.j15102185-1321048034613461-951552305-o.jp

I moje pytanie brzmi czy można coś z tym zrobić? To wina gry czy konsoli? Szukałem rozwiązań tego problemu ale nie bardzo wiem jak go nazwać wiec nic nie znalazłem :/ Na angielskich forach widziałem ze formatowanie lub czyszczenie z kurzu wewnątrz może pomóc przy błędach graficznych ale wtedy nie rozumiem dlaczego te nowsze gry działają bez zarzutu a AC robi takie cos... Dodam tylko że podobny problem jest na Dragon Age. Z góry dziękuję za pomoc :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ruszysz kablem HDMI to coś się zmienia? A ma znaczenie czy konsola jest zimna, czy ciepła? Próbowałeś czyścić konsolę z kurzu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to problem wewnątrz gry. Pewnie przez te dziwolągi Animusa - to wygląda tak jakby przy wczytywaniu postaci i mapy części z tych efektów została przeniesiona.
Spróbuj przeinstalować grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×