Skocz do zawartości
Sir Siekier

Pomysly, rozwoj, przyszlosc... Wizje male i duze

Rekomendowane odpowiedzi

sieniu, wiadomo, ze nie ma opcji ktora sie spodoba kazdemu, dlatego potrzebna jest twarda reka wodza.

 

wiadomo, ze Q i R to dwie rozne rzeczy. kazdy czasem slabo ma w Q, a potem dobrze w R.

Jakis rodzaj selekcji musi byc jak chcemy miec jeden full pokoj.

 

kolejny pomysl to taki:

robimy jakas selekcje na poczatku sezonu - pojedyncze Q, wskaznik frekwencji jak to bylo w tym sezonie, generalka obecna, obojetnie. i mamy top16 na pierwszy weekend nowego sezonu. jeden pokoj pelny 16 osob i drugi pokoj z reszta.

 

potem drugi weekend jedziemy w takim skladzie, ze top 12 z generalki z pokoju A po pierwszym weekendzie jedzie dalej w pokoju A, a pozostali 4, to top 4 z pokoju B z poprzedniego weekendu.

 

punkty do oficjalnej generalki sa tylko za jazde w pokoju A, wyscigi z pokoju B maja znaczenie tylko do tego zeby wylonic najszybszych z pokoju B, ktorym bedzie dana szansa jazdy w pokoju A w nastepny weekend wyscigowy.

 

czyli ktos kto jest szybki, a nie zalapie sie do pokoju A na pierwszy weekend, wygrywajac w pokoju B i zbierajac pozniej duzo punktow w pokoju A do oficjalnej generalki, moze zebrac ich tyle, ze wyprzedzi tych ostatnich i zagosci na stale w pokoju A.

 

w pokoju B tez bedzie rywalizacja, a nie tylko jazda o pietruche. kazdy bedzie zmotywowany.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tprudzic zwracam tylko twoja uwagę że przy takim podejściu jak ktoś jest nieobecny to wypada z punktacji na 2 wyścigi conajmniej. Przy 4 wyścigowym sezonie to może sobie punktować dla punktowania, bo napewno nie do klasyfikacji o laury

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zgadza sie, ale jezdzic bedzie.

to promuje do jazdy w pokoju A ludzi szybkich i systematycznych. frekwencja tez jest bardzo wazna przeciez.

jezdzic kazdy bedzie tak czy inaczej, tylko z innymi, ale to tez chyba nie problem.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Może zróbmy tak,spotkajmy się jutro o 22:00 na czacie w psn w składzie Ja,error,tprudzic,Yarek,Kaczy,seba,Diego,Gustaw

i przedyskutujemy nasze pomysły i wybierzemy jeden który będzie idealny i wtedy oficjalnie damy znać na forum 

Bo tak to przepychamy się pisemnie jak ekipa z Wiejskiej
Zapomiałem o Cieglo bo chłop jest od zawsze z nami więc jak Gustaw nie bedzie mogl to Cieglo zapraszam jutro na czat :1_grinning: 

 

Edytowane przez sieniu
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi też już się  nie  chce pisać .  Jutro pogadamy jak ludzie. Widzę  że pomysłów  jest dużo i to fajnych napewno sie dogadamy :)

Sieniu a kto dał Ci Bana u nas bo nic mi nie wiadomo...?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KaczyVR6 napisał:

No mi też już się  nie  chce pisać .  Jutro pogadamy jak ludzie. Widzę  że pomysłów  jest dużo i to fajnych napewno sie dogadamy :)

Sieniu a kto dał Ci Bana u nas bo nic mi nie wiadomo...?

 

Stare dziej jak pierwszy raz z errorem próbowaliśmy was namówić na wspólne ściganie to nie spodobał się komuś mój komentarz i otrzymałem bana :1_grinning: ale już nie pamiętam kto więc wchodzę jako gość i obserwuję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym zrobil punktacje taka jak wczesniej wyslalem a niech sobie maja po za tym jak kiedys zaczynalem swoja kariere w PS a dokladnie z chlopakami z gtamiga bylo tam tak jak ponad pok.osob normalne qwali najlepsi jechali w pokoju nr 1 a reszta w 2 punkty byly przydzielane praktycznie qszystkim  i Aby zostać sklasyfikowanym, każdy samochód musi ukończyć wyścig (przejechać przez linię mety po zakończeniu czasu wyścigu) oraz przejechać co najmniej 70% dystansu, który został pokonany przez zwycięską ekipę. W klasyfikacji mistrzostw stosuję się punktację FIA, ale dodatkowo przyznaje się 0,5 punktu każdemu kto zostanie sklasyfikowany na pozycjach niższych niż 10. Punkty te są podwajane za wyniki w wyścigu 2 Dodatkowy punkt jest również przyznawany zdobywcomPole Position.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to moze ja cos napisze w zasadze bardziej obserwacje znowu anizeli plan. 

Po pierwsze dygresja... Cienglasz tak mocno sie polubilem z niektorymi chlopakami ... wiesz on tak dobrze robia ... ze zal nie korzystac i jeszcze za free :)

 

Teraz tak. 

Badzmy powazni, preeliminacje w tygodniu nie maja sensu, kompletnie. Czasu brak u wiekszosci a teraz to juz wogole. 

Skupmy sie na Niedzieli. 

 

Frekwencja oraz ilosc zapisanych. 

Wiadomym jest ze jest tendencja odplywowa z kazda nowa gra ktora wychodzi. Jednak scigamy sie tu w sumie tylko i wylacznie dlatego ze sa emocje i jest fair. Pozatym atmosfera jest fajna.  Jednak nie nalezy zapominac ze jeszcze 2 sezony temu jechalismy w 10-12. Plakalismy bo malo osob ale smigalo sie zacnie.  Teraz jest te 26 osob (nawet mniej niz zakladam licze) to wychodzi po 13 w pokoju. Co w tej liczbie jest zlego.  Nic nie ma tylko ze teraz skoro mamy 16 to musi byc 16. Nie nie musi.  Jednak o to aby bylo nas wiecej coraz ja walcze kazdego dnia. Dlatego jakby nie patrzec wskrzesilem chlopakow z popiolow! Podalem im tlen! Bylem niczym ta wilczyca ktora dala im mleko ze swoich sutkow... Bylem niczym ten Janusz mechanik ktory przygarnal zupelnie juz rozwalone opony bez bierznika..... Kazdy z was jest doskonalym swiadectwem na to jak bardzo fajna grupe tworzymy. To co napisal Cienglasz (halo poraz 2) ze to jest nielada prestiz. Nawolujcie a bedzie wam dane... Ludzie sie pojawia. Bo beda ciekawi. Ja opcje polska mozna powiedziec ze wyeksploatowalem.. jednak ja nie jezdze z randomami online.. moze ktos tak i byc moze da sie w ten sposob kogos zwerbowac..  Ja pojde w strone Chrisa i moze on ma koelgow. Z Marmite dostalem zakaz reklamowania. Co poradze. 

 

Klasyfikacja

Ciekawa rzecz napisal sieniu (halo poraz 1) i Gustaw (halo poraz 1). Kwali to jest zly wykladnik tego jak kto jest dobry. Dlatego proponuje tak.. aby dokonywac podliczen pkt przez kolejne dwa wyscigi (lacznie 3 wyscigi). Sklady sie nie zmienia wiec naliczymy ile kto ma pkt po wyscigach. Oba pokoje beda mialy te same pkty.  Wowczas mozna zrobic na podstawie obecnosci (pierwsze i podstawowe kryterium) i pkt zdobytych tabelke wszystkich.  Wtedy bedzie lista dajmy na to 28 osob z pkt. Tak wylonimy kolejnsoci. Wowczas zdecydujemy jak dzielimy sie. Jak juz kiedys sieniem ogarnelismy (nikt nie zauwazyl chyba) sens na podzial na 2 ma sens przy min 24 zawodnikach. Po 12 na lobby jest ok. 

 

Wy tu a my tam...

Kazdy lubi komfort swojego malego kacika. Nie przecze. Jednak juz teraz mozna powiedziec ze osoby ktore nie angazuja sie w faktyczne tworzenie ligi (ogarniecie regulaminu, sedziowie, rekrutacja, tabelka, tworzenie for, fb, instagramow, tweeterow itp itd) a jedynie mocno dyskutuja nie powinny udzielac rad w stylu wy do nas przejdzcie. Jesli ktos ma ochote to przechodzi jesli nie to nie. Sprawa indywidualna. Info jest tak samo dystrybuowane tu jak i tam. Jesli jestes tu to masz dokladnie takie samo info jak misio z tamtego forum. Co jest inne to inne sa opinie... ale one nie tworza nic a jedynie daja ewentualny obraz tego co moze sie wydarzyc. Gdy bedzie oficjalne ogloszenie wtedy wiem co jest grane. 

 

 

Zadumy czas....

Mega mnie dziwi ze widzimy problemy w czyms bardzo pozytywnym, chcemy fajnych zawodnikow super rywalizacji oraz tego aby kazdy czul sie pelnoprawnym czlonkiem (hello razy 1). Ja po to nabieram ludzi aby sie wszyscy mogli bawic... Co by bylo gdyby rezerwa byla aktywna i bylo az 5 osob w niej... ?? Za kazdym razem kopa w tylek maja dostac? Taki Pela (hello poraz 1) np? Czemu nie mozemy robic czego aby i on mogl sobie smigac co tydzien.  Toper (helo moze poraz 2) pamietaj ze ty do tego eventu dostales sie z pozycji 16. Gdybys byl 17 to bys wyczekiwal na swoj czas... a nie wiadomo jakby sie to potoczylo w 1 wyscigu... i byc moze dopiero bys pojechal teraz w drugim. Tylko dlatego ze znalazlo sie dodatkowych 8 osob aby wogole to ogarnac.  Nie mowie ze ludzie sa nam do szczescia potrzebni, jednak gdy sa to mozemy jednoczesnie uszczesliwic siebie jak i ich... 

 

Jak mnie cos najdzie to dalej bede pisal. Dzis mam duzo cukru w sobie to mam power...

 

 

No i jeszcze jedno...

Aporopos tego polubienia sie z kims za bardzo... 

Zauwazyc chcialem ze Chlopaki przerwali swoja mistrzostwa, wzieli bez pytania to co przedstawia nasz regulamin, nie wprowadzali zmian, przegarneli do lobby ludzi ktorych kazalem przygarnac... Zaczeli w tym samym czasie wyslali wyniki jak kazalem.  Zrobili slowem k... WSZYSTKO aby tylko dolaczyc do naszego grona. Zatem naprawde troche wiecej wyrozumialosci... ze sobie dyskutuja gdzies na innym forum w swoim gronie i delikatnie tylko wrzuca linka raz na sto postow.  Bo sie teraz zdenerwowalem... Cukier mi skoczyl.

Edytowane przez Sir Siekier
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Sir Siekier napisał:

Kwali to jest zly wykladnik tego jak kto jest dobry. Dlatego proponuje tak.. aby dokonywac podliczen pkt przez kolejne dwa wyscigi (lacznie 3 wyscigi). Sklady sie nie zmienia wiec naliczymy ile kto ma pkt po wyscigach. Oba pokoje beda mialy te same pkty.

serio uwazasz, ze czasy z Q sa gorszym wyznacznikiem niz porownywanie osob w wyscigach przeciwko roznym osobom, i roznej ilosci przeciwnikow???

w tym drugim niepelnym pokoju, osoba siedzaca w boksach zdobedzie wiecej punktow niz ten ostatni u nas. gdzie tu logika???

40 minut temu, Sir Siekier napisał:

Toper (helo moze poraz 2) pamietaj ze ty do tego eventu dostales sie z pozycji 16. Gdybys byl 17 to bys wyczekiwal na swoj czas...

wiem, czekajac jechalbym sobie z rezerwistami i tez bym sie dobrze bawil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak uwazam. Nie kazdy jest pistolet jak Hamilton. Natomiast w wyscigu liczy sie tempo zero bledow... informacja gdzie jest pitstop (a nie kurnia jak ja szuklaem pitu i sie ze sciana spotklalem).  Nie no kochany. Wiadomo ze jesli ktos w boxach siedzi to tak jakby ma DSQ. Ja wczoraj nie dojechalem to co mam pkty dostac?  Po pierwsze liczy sie ilosc okrazen przejechanych. Jesli ty w pokoju gdize jest 11 osob przejechales 14 okrazen na 17 a ja w pokoju gdzie jest 16 osob przejechalem pelne 17 ale skonczylem na 16 pozycji to kto wiecej pkt zdobyc powinien.  Osoba ktora przejedzie mniej okrazen powinna pewnego rodzaju pkt karne dostac. 

 

No i widzisz i bedziesz sie teraz dobrze bawil. Nawet jesli bedzie nas 13 w pokoju. Jednak wiedz ze jesli wszyscy sie razem zepniemy to nie bedzie 13 a 16 na pokoj.  Pozatym gdy wyjdzie 23 osoby na weekend wyscigowy to zwijamy bandere i wracamy do podstawowej 16tki.  (to akurat pomysl a nie ze tak bedzie)

 

Teraz natomiast cos w materii w ktorej nie chce sie wypowiadac ale choc zasugeruje.  Czy moglibysmy przyspieszyc wylanianie auta i torow na nastepny sezon? Zweryfikuje to nam ludzi. Pozatym blagam o jedno auto i o troszke wolniejsze...Mnie sie w glowie kreci przy tym mclarenie...

 

 

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sir Siekier napisał:

Teraz natomiast cos w materii w ktorej nie chce sie wypowiadac ale choc zasugeruje.  Czy moglibysmy przyspieszyc wylanianie auta i torow na nastepny sezon? Zweryfikuje to nam ludzi. Pozatym blagam o jedno auto i o troszke wolniejsze...Mnie sie w glowie kreci przy tym mclarenie...

 

 

To może szybka ankieta i wtedy wybierzemy coś odpowiedniego ?  każdy się wypowie co chcemy jechać ewentualnie. Na pewno coś wolniejszego bo wtedy jest równa walka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

To może szybka ankieta i wtedy wybierzemy coś odpowiedniego ?  każdy się wypowie co chcemy jechać ewentualnie. Na pewno coś wolniejszego bo wtedy jest równa walka

Już mam wybrane auto na przyszły event tory rownież

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko to sie kochany muchy lapie. MAsz podstawy do rzeczowej dyskusji to proponuj i wowczas ktos kto ma faktycznie predyspozycje do decydowania o tym zadecyduje.

Sieniak jak zwykle zwarty i gotowy jak... woda w czajniku na herbate rano!

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprzedni event jakos nie mielismy mozliwosci dyskusji na temat wyboru aut i toru errorku wiec wiesz...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Sir Siekier napisał:

Wiadomo ze jesli ktos w boxach siedzi to tak jakby ma DSQ. Ja wczoraj nie dojechalem to co mam pkty dostac?  Po pierwsze liczy sie ilosc okrazen przejechanych. Jesli ty w pokoju gdize jest 11 osob przejechales 14 okrazen na 17 a ja w pokoju gdzie jest 16 osob przejechalem pelne 17 ale skonczylem na 16 pozycji to kto wiecej pkt zdobyc powinien.  Osoba ktora przejedzie mniej okrazen powinna pewnego rodzaju pkt karne dostac. 

no zakladajac, ze kazdy dojedzie do mety, bez dublowania, tych z pokoju drugiego z ostatniego 10 miejsca bedziesz traktowal lepiej niz tych z ostatniego 16 miejsca z naszego pokoju? oswiec mnie jak chcesz to liczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowane były auta którymi już się ścigaliśmy,to jak miałem to przyklepać.Jak cygan samochód czy jak Jaro trybunał czyli ch.... niech będzie i tak się nikt nie skapnie że robimy to samo :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toper tego jeszcze nie wiem ale wiesz ma glowa pelna marzen. :) bedzie pan zadowolony:)

Sent from Xaiomi Mi5 ver Karramba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, sieniu napisał:

Zapomiałem o Cieglo bo chłop jest od zawsze z nami więc jak Gustaw nie bedzie mogl to Cieglo zapraszam jutro na czat :1_grinning:  

Spoko, miło to przeczytać ale za weterana się raczej nie uważam. Ja raczej w dyskusje wchodzić nie będę (także z przyczyn technicznych), znacie moje zdanie i tak naprawdę co nie ustalicie to będzie dobrze. Tak długo jak mam się gdzie i z kim ścigać o świetnej porze, cała reszta jest tak naprawdę problemem 1. świata ;)

 

4 godziny temu, Sir Siekier napisał:

Wy tu a my tam...

Kazdy lubi komfort swojego malego kacika. Nie przecze. Jednak juz teraz mozna powiedziec ze osoby ktore nie angazuja sie w faktyczne tworzenie ligi (ogarniecie regulaminu, sedziowie, rekrutacja, tabelka, tworzenie for, fb, instagramow, tweeterow itp itd) a jedynie mocno dyskutuja nie powinny udzielac rad w stylu wy do nas przejdzcie. Jesli ktos ma ochote to przechodzi jesli nie to nie. Sprawa indywidualna. Info jest tak samo dystrybuowane tu jak i tam. Jesli jestes tu to masz dokladnie takie samo info jak misio z tamtego forum. Co jest inne to inne sa opinie... ale one nie tworza nic a jedynie daja ewentualny obraz tego co moze sie wydarzyc. Gdy bedzie oficjalne ogloszenie wtedy wiem co jest grane. 

 

No i jeszcze jedno...

Aporopos tego polubienia sie z kims za bardzo... 

Zauwazyc chcialem ze Chlopaki przerwali swoja mistrzostwa, wzieli bez pytania to co przedstawia nasz regulamin, nie wprowadzali zmian, przegarneli do lobby ludzi ktorych kazalem przygarnac... Zaczeli w tym samym czasie wyslali wyniki jak kazalem.  Zrobili slowem k... WSZYSTKO aby tylko dolaczyc do naszego grona. Zatem naprawde troche wiecej wyrozumialosci... ze sobie dyskutuja gdzies na innym forum w swoim gronie i delikatnie tylko wrzuca linka raz na sto postow.  Bo sie teraz zdenerwowalem... Cukier mi skoczyl.

Dlaczego nie napisałeś hello po raz 3? :) Wiesz, staram się być w swojej postawie konstruktywny bo ja naprawdę wiem co piszę i dzielę się po prostu swoim doświadczeniem (a i zasoby oferowałem, oferta wciąż aktualna). Troszkę niesmacznie więc czytać, że członkowi ligi nie wypada komentować konkretnych działań, które tą ligę mają zmienić. Zdania nie zmieniam i dalej uważam, że łącząc siły i tworząc wspólną społeczność z chłopakami dodalibyśmy z miejsca +4 słoiki miodu do całego przedsięwzięcia i to przede wszystkim w dłuższej perspektywie. Czy oni przyjdą do nas, czy my do nich czy może spotkamy się w połowie drogi - nieistotne (i ja jestem tutaj elastyczny) ale chyba zupełnie naturalnym jest to, że skoro liga powstała i jest prowadzona tutaj - zapraszamy spontanicznie na to forum. Właśnie po to, żeby było fajnie a nie tylko dużo na wyścigu.

Edytowane przez cieglo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byles aktywny jeszcze z 6 miesiecy temu. Wtedy tez sie przenosiismy. Poza paroma osobami nikt nie chcial migrowac. Dlatego teraz nauczony doswiadczeniem nawet nie proponuje przenosin czy tu czy tam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz streścić jakie były główne powody niechętnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V8 fajna opcja ale skoro były głosy za zwolnieniem to zakładam, że w tę opcję Sieniu nie wszedł :) Sieniu, będzie Brands Hatch w nowym evencie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, cieglo napisał:

V8 fajna opcja ale skoro były głosy za zwolnieniem to zakładam, że w tę opcję Sieniu nie wszedł :) Sieniu, będzie Brands Hatch w nowym evencie?

 

V8 zdecydowanie wolniejsze niż te popierdółki Mcln i Merc.  Ta klasa jak najbardziej spotkała by się dużym zainteresowaniem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

V8 zdecydowanie wolniejsze niż te popierdółki Mcln i Merc.  Ta klasa jak najbardziej spotkała by się dużym zainteresowaniem

Napewno się pojawi,bo musimy ją tak jakby dokończyć,ale ma być wolniej to będzie naprawdę wolno

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gokarty!!!

Sent from Xaiomi Mi5 ver Karramba!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×