Skocz do zawartości
rumuniusz

Przekładka dysku z PS4 do PS4 Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Towarzystwo,

 

Mam pytanie do tych z Was którzy to przerabiali lub wiedzą o co kaman.

Wieczorem wrócę z PS4 Pro pod pachą. Ponieważ w PS4 mam 1TB dysk hybrydowy chcę zamienić dyski w konsolach.

Czy wystarczy przełożyć dyski, a zawartość z systemem uruchomi się sama, czy może trzeba będzie inicjować system jak było w przypadku kiedy wymieniałem dysk w PS4?

Proszę o pomocne info.

 

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotuj sobie pendrive z najnowszym softem (jakies 900Mb) i bedzie cacy.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Doczytałem i raczej "na szybko" się nie da. Musiałem zrobić backup dysku z PS4 na zewnętrzny dysk (500 gb - 4 h), przełożyć dyski, potem inicjować nową konsolę z reinstalacją systemu i na końcu wgrać backup (już szybciej - jakieś 2h)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie gdyż przymierzam się do przesiadki na PS4 pro i tez chciałbym dysk hybrydowy przełożyć. Mam jednak 2 gry kupione elektronicznie na allegro jako te subkonta do jednorazowego pobrania, czy da się już przełożyć dysk z zachowaniem wszystkich profili tak aby gry działały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, garot napisał:

Witam. Mam pytanie gdyż przymierzam się do przesiadki na PS4 pro i tez chciałbym dysk hybrydowy przełożyć. Mam jednak 2 gry kupione elektronicznie na allegro jako te subkonta do jednorazowego pobrania, czy da się już przełożyć dysk z zachowaniem wszystkich profili tak aby gry działały?

Te konta na których nikt nie robił deaktywacji przez pc bedą działać.Nie robiłem przenoszenia danych na zasadzie backupu tylko przesyłałem wszystko po kablu z ps4 na ps4 pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, gandi77 napisał:

Te konta na których nikt nie robił deaktywacji przez pc bedą działać.Nie robiłem przenoszenia danych na zasadzie backupu tylko przesyłałem wszystko po kablu z ps4 na ps4 pro.

ok, ale czy nie da się włożyć dysku z całymi danymi z PS4 do PS4 PRO? Tylko trzeba kopiować wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej  nie ma możliwości, żeby przełożyć dysk z danymi do PS4PRO i po prostu odpalić. Musisz przerzucić dane na dysk zewnętrzny a później z powrotem na przełożoną hybrydę. Mnie zajęło to jeden wieczór, więc da się wytrzymać :) Jeszcze powiem, że nigdy nie odpalony dysk z Pro po włożeniu do PS4 nie chciał wystartować. Musiałem załadować na niego system z zewnętrznego nośnika - dopiero wtedy ruszył. Skoro taka "dziewica" nie poszła, to dysk zapchany danymi tym bardziej. No chyba, że są jakieś myki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 25.12.2016 o 23:17, garot napisał:

ok, ale czy nie da się włożyć dysku z całymi danymi z PS4 do PS4 PRO? Tylko trzeba kopiować wszystko?

nie da się trzeba kopiowac lub pobrac ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem i faktycznie nie da się. gdy przełoży się dysk konsola prosi o pendrive z plikiem systemowym lecz po jego uruchomieniu nastąpi inicjalizacja.

 

Backup jak najbardziej jednak działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×