Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Part II

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Chazy_Chaz napisał:

i bedziemy grac ellie :)

Neil Druckmann wygadal sie, ze w 2 czesci bedziemy sterowac Ellie ale nie wyobraza sobie gry bez tej dwojki wiec Joela pewnie usmierca w trakcie...

 

 

cant wait...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była dobra, ale tylko dobra. Świetny klimat, nakreślenie postaci, muzyka. Ale mocno przeciętny gameplay i masę błędów i irytujących rozwiązań (zaraz Mag wyskoczy jeszcze z ząbkami). No to teraz lista życzeń:

  • większa swoboda - daliby większe mapy w singlu, tym razem prawdziwą dowolność ich przechodzenia - po cichu, lub na jana. Mega mnie irytowały skrypty w jedynce, gdzie całą mapę przechodziłem cichaczem, ale nagle odpala się skrypt i horda mięsa leci na mnie z drugiego końca mapy widząc przez ściany.
  • część osób narzekała na zakończenie, choć mnie się podobało. Mogliby jednak wprowadzić elementy rpg - jakieś tam podejmowanie decyzji w trakcie fabuły, dzięki czemu mamy co najmniej ze 2 różne zakończenia (mnie np. podobał się czyiś pomysł, że po akcji na kampusie Joel się nie wykaraskał i od zimy gramy Ellie).
  • wiele osób zachwalało też multi, ale imo nie było jakieś odkrywcze, czy rewelacyjne - zdaje się dwa tryby na premierę - przydałaby się jakaś horda z grzybkami - i praktycznie były te same mapy co w singlu. Zamiast pierdyliarda skórek i innych czapek do odblokowania, wolałbym aby podróż między fireflies i hunters się od siebie jednak różniła. No i te eventy w czasie tygodni również nie do końca przemyślane.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WG mnie świetne posunięcie, Ellie trochę podrosła i będzie idealną bohaterką .

Sytuacja trochę podobna jak TWD/TWD season 2 podobne relacje między postaciami jak LEE i Clementine.

Będzie elegancko :)

Ciekawi mnie też jak multi, bo było bardzo fajne, jedno z niewielu grywalnych jak dla mnie pośród zalewu adhd naqurwiaczy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, SkibaPL napisał:

Neil Druckmann wygadal sie, ze w 2 czesci bedziemy sterowac Ellie ale nie wyobraza sobie gry bez tej dwojki wiec Joela pewnie usmierca w trakcie...

 

 

cant wait...

nie tylko ty , w 1 zagrałem dopiero w tym roku ... sam nie wiem dlaczego :) 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przypominam sobie aby się zarzekali. może jakiś stary link?

 

 

Ogólnie branża jest dość oszczędna w takich deklaracjach by później nikt tego nie wypominał

 

40 minut temu, danken000 napisał:

A tak się Naughty Dog zarzekało parę lat temu, że nie będzie drugiej części, a nawet jeśli to nie będzie o Ellie i Joel'u.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na informacje o multi , które moim zdaniem było świetne. Singiel mnie średnio interesuje, bo raczej nie będzie lepszy niż w jedynce, więc na nic wielkiego nie liczę, choć zdaję sobie sprawę, że jestem w mniejszości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PART II, czyli PART III i zamknięcie tego jako trylogii jest pewne. Zwiastun magiczny, wspomnienia o najlepszej grze poprzedniej generacji wróciły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak hajs się będzie zgadzać to będzie i Part 4 i 5, potem dlc osobne, itd. Tak jak Uncharted miał być trylogią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh i dalej nic specjalnie nie wiemy o grze..Wolalbym z 30sekund samego gameplay niz przerywniki filmowe... Chociaz tym wypadku raczej wtopy nie bedzie.. Jedynie czego mozna sie spodziewac ze gra bedzie okrojona jak Uncharet 4 i zapewne pozniej w DLC beda dodawane kolejne rzeczy ktore w zasadzie powinny byc od poczatku :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Glownie mysle o multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiają mnie opinie typu "singiel i tak nie będzie lepszy niż w jedynce"... serio? Skąd Wy to wszystko wiecie? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neil Druckmann jest dla mnie zagadką. O ile TLoU genialnie mu wyszło tak już ze skryptem do ekranizacji dał ciała a U4, jak dla mnie, jest najgorszą częścią Uncharted. Oby TLoU nie okazało się być wypadkiem przy pracy.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naughty dog robi hiciory w swoim gatunku, w uncharted 4 nie grałem jeszcze ale pewnie też jest dobre :) że akurat tobie nie podeszło to cóż. może być najgorszą częścią ale poziom pewnie jakiś trzyma. czekamy na part 2 i tyle :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 4 jest rewelacyjne, nie słuchaj typa wyżej, on ma zawsze odwrotne zdanie niż jest naprawdę ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem że ten zwiastun powstał półtora roku temu. 

 

Wędruje na telefon jako MP3 :1_grinning:

Nawet piosenka Priscilli z Wieśka mi się tak nie podobała jak piosenka "Ellie" ;)

 

Edytowane przez Talerz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, pablos_PRO napisał:

nie przypominam sobie aby się zarzekali. może jakiś stary link?

 

 

Ogólnie branża jest dość oszczędna w takich deklaracjach by później nikt tego nie wypominał

Jednak mam złą pamięć. Znalazłem tylko to http://www.pssite.com/news/26119/kim-zagramy-w-kontynuacji-the-last-of-us.html

 

Ja w przypadku The Last os Us 2 mam mieszane uczucia. Z jednej strony to więcej TLoU, a z drugiej jednak jedynka nie była grą, która potrzebowała kontynuacji. Mam nadzieję, że tego nie zepsują.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś czytałem że ten zwiastun powstał półtora roku temu. 

 

Wędruje na telefon jako MP3 :1_grinning:

Nawet piosenka Priscilli z Wieśka mi się tak nie podobała jak piosenka "Ellie"

 

ja juz mam a aucie na CD od rana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=RBi9lr176uA

 

Ten kawałek i scena

 

Spoiler

gdy wynosimy Ellie ze szpitala

 

to najwspanialszy, najbardziej poruszający moment w grach fabularnych, w jakie było mi dane zagrać. Majstersztyk. Głupio dawać to w spoiler, ale zdaję sobie sprawę, że jest jeszcze 1% posiadaczy PS3/4, którzy nie grali. Gra może nie miała najlepszej mechaniki (słynne i legendarne już noszenie drabiny), jednak od strony fabularnej i narracyjnej gniecie 99% dostępnych tytułów. Nie wydaje mi się, aby w kontynuacji byli w stanie choćby zbliżyć się do tego poziomu. Jeśli otrzymamy bardzo dobrą grę, to i tak będzie to zawód, bo TLoU jest dla wielu, w tym dla mnie, grą wybitną, głównie za sprawą opowiedzianej historii. To nie jest tak, jak przy Uncharted, gdzie wystarczyło sklecić na kolanie kolejny scenariusz, zmienić lokacje i poprawić co nieco. Owszem, jeśli chodzi o gameplay, Naughty Dog ma nad czym pracować przy Part II, ale bez dobrej historii ta gra się nie obroni.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok bardzo fajnie, jedynka była kawalem dobrej ale przehajpowanej giery. O wiele bardziej zrobiły mi inne petardy od sony czyli yakuzy po angielsku, ni no kuni 2, nier automata czy crash w nowej odświeżonej odsłonie 

 

Za to reżyseria I sam trailer :listek: trzeba oddać że zrobiony niesamowicie przez swój minimalizm I subtelnosc...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Halley Wegryn Gross jest bardziej znana jako aktorka. Napisała scenariusze do dwóch krótkich metraży, czterech odcinków Westworld i jednego Banshee. Jako scenarzystka dużego doświadczenia raczej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat Halley Wegryn Gross jest bardziej znana jako aktorka. Napisała scenariusze do dwóch krótkich metraży, czterech odcinków Westworld i jednego Banshee. Jako scenarzystka dużego doświadczenia raczej nie ma.

Czyli że co?

Bardziej porywająca fabuła będzie w Minecraft Story Mode ja?

Dobra biere Minecrafta...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten trailer powstał 1,5 roku temu Ściąłem go w jakości 4k i naprawde jakość niesamowita Mam wrażenie że gra wyjdzie w okolicy premiery scorpio, to będzie odpowiedź sony na premierę scorpo a to wszystko co mówią to tylko zasłona dymna. Jak dla mnie najlepsza wersja muzyczna to ta 

 

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Bartek_Red napisał:

To nie jest tak, jak przy Uncharted, gdzie wystarczyło sklecić na kolanie kolejny scenariusz, zmienić lokacje i poprawić co nieco.

 

Uważaną przez wielu za najlepszą jak do tej pory mimikę twarzy w grach nazywasz poprawieniem co nieco?? LOL :good:

Ja tam jestem spokojny o jakość nowego TLOU. Nie wiem skąd u was te obawy, że NG nie sprostają postawionej przez siebie poprzeczce części pierwszej. Równie dobrze można mieć obawy, że nowy RDR od R* będzie lichy a jakoś tam w temacie same ochy i achy.

Edytowane przez Przemek_07
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×