Skocz do zawartości
Patricko

Wipeout: Omega Collection

Rekomendowane odpowiedzi

No Ok jako dobry Żyd muszę mieć wspaniałe oko bo różnica w takim bf1 czy horizonie jest znacząca. Ale jak pisałeś z faktami nie się dyskutuje wiec eot.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 3 lat w produkcji jest Formula Fusion na PC, X1 i PS4, także jak ktoś narzeka na brak nowych wipeoutów na konsoli, to wcale nie musi kupować drugi raz tego samego, a poczekać cierpliwie na coś nowego.

200309823.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima dała radę i otrzymałem swoją kopię przed południem, jestem zachwycony gra wygląda fantastycznie.

Skonczyłem 2 kampanie 2048, 2049 wszystko na elite oprócz Zone, myślałem że ludzie przesadzają z poziomem trudności ale wyścigi w klasie A i A+ szybko sprowadziły mnie na ziemie :24_stuck_out_tongue:

Jak ktoś ma ambicje ozłocić wszystko to gra pewnie na kilkaset godzin, do premiery Destiny 2 może zdążę.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ustawić w opcjach Airbrake Sensivity na minimum 70procent, na niższych prędkościach 10 daje radę ale przy klasie Phantom rozbijałem się tylko o ściany.

Jak zmieniłem ustawienie na 90 od razu zacząłem wygrywać wyścigi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największa różnica to 2048. Jednak 60fps i podciągniętą rozdzielczość/tekstury i mam nowa grę :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie części wyglądają na takim samym poziomie?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko stwierdzić, 2048 wyglada trochę inaczej bo taki był zamysł tej części (tereny miejskie i nawet parki). HD i fury to już tez nie nowinki ale są bardziej futurystyczne i tez działają w 1080p@60FPS bez zająknięcia. Reasumując, Wizualnie wszystkie wyglądają dobrze różnią się stylem trochę. OST jak zwykle świetny ale mogli zostawić więcej kawałków z poprzednich części np (machinę gun noisi).

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poszalazł z poziomem trudności, w kampani 2050 w jednym z wycigów Zone trzeba dojść do 50 żeby zaliczyc wyścig i 70 na elite pass :O

W ogóle Zone to chyba największe wyzwanie, w każdym trzeba co najmniej 60 zdobyć na elite pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś poszalazł z poziomem trudności, w kampani 2050 w jednym z wycigów Zone trzeba dojść do 50 żeby zaliczyc wyścig i 70 na elite pass :O

W ogóle Zone to chyba największe wyzwanie, w każdym trzeba co najmniej 60 zdobyć na elite pass.

Tak. :) ale zone jest po prostu genialne w swojej prostocie :) ja mogę w to grać w kółko aż mi się wszystko mieni przed oczami.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, CePeeN napisał:

Tak. :) ale zone jest po prostu genialne w swojej prostocie :) ja mogę w to grać w kółko aż mi się wszystko mieni przed oczami.

Jak zmieniłem airbrake sensivity na 90 to ruszyłem do przodu z trybem Zone, plus do tego statek Ag System (100 handling) i na razie w 2048 i 2049 wszystkie zone na elite.

Pewnie dla tego podniesli poziom trudności, jak taka lama jak ja daje radę to przy niższych wymaganiach byłoby za łatwo.

Najbardziej lubie jak neonowa trasda robi się żółta, nic nie widać do tego stopnia że gra się zupełnie na pamięć :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie ale jak się robi czerwona :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się wszystkie eventy z Wipeout 2048 wbite na złoto.

Najtrudniejsze wyzwania to tryb Zone szczególnie trasy Subway i Rockway Stadium, niektóre Time Trial też dają w kość i udało się je zaliczyć z zapasem 0.1 sekundy.

Gdyby zostawili Zone na poziomie z PS Vita byłby banał, widocznie w 60fps i na dużym ekranie jest znacznie łatwiej.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak się Wam gra?

Wszystko działa super? Gierka mocno wciąga?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się oderwać, myślałem że pogram i sprzedam a tak mnie wciągnęła ze pewnie wbije platynę.

To taki Dark Souls gier wyścigowych, na poczatku niektóre wyzwania wydają sie niemożliwe, a po kilkunastu próbach udaje się z łatwością.

Gra daje ogromną satysfakcję, jedynie przycepić się można do AI w wyścigach mam wrażenie że czesto jest 7v1.

W kampani HD/Fury na poziomie Elite niestety oprócz umiejętności potrzeba sporo szczęścia żeby zając pierwsze miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega fajna sprawa, że jest dzielony ekran!

Ah, kiedyś to były gry... Super, że robią takie remastery 💪

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy remaster jak do tej pory na PS4, do tego perfekcyjna cena, gra warta każdej złotówki.

Liczę że gra się sprzeda i Sony w końcy da nam zupełnie nową część, nawet na PS5 :)

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kobitka uczy się obsługiwać pada i będziemy śmigać na dzielonym ekranie.

Jak to ładnie i płynnie śmiga 👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna kampania padła na złoto na poziomie Elite.

HD dla mnie było trochę trudniejsze niż 2048, głównie przez budowę tras, nie ma skrótów nie ma miejsc na błędy (cholerne Sebenco Climb).

Przeciwnicy dużo mniej agresywni niż w kampani 2048, ale mimo to wyścigi to najtrudniejsza część gry.

Ostatni turniej udało sie wygrać fartem o jeden punkt.

 

DCEaNibXoAA_m2X.jpg

 

 

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skusiłem się na grę bo w miarę tania jest :1_grinning:

Podobają mi się takie remastery, nieźle to odświeżone. 4k z HDR daje nawet radę. Zobaczymy jak długo pogram bo nie lubię trudnych gier :24_stuck_out_tongue:

Ale te wyścigi kolorowe ze strefami to miazga dla oczu. Na hdr zaraz oczy bolą.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami kolory są tak dobrane że nic nie widać, trzeba trasy na pamięć wkuwać.

Jak nie lubisz trudnych gier to może być słabo.

Trzeba zakręty na pamięć znać i wiedzieć gdzie jest każda platforma przyspieszająca.

Polecam zacząć od kampani HD lub Fury, są dużo łatwiejsze i 'przyjemniejsze' od 2048.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem od 2048 no i lecę wszystko na zielono :24_stuck_out_tongue: dwa pierwsze kółeczka mam tylko na złoto.

Patrzyłem platynę to niektóre osiągnięcia maja poziom trudności 10/10 :1_grinning: ale grę kupiłem raczej dlatego aby robili więcej takich remasterów.

 

Właśnie była aktualizacja do gry 1.02

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierazo jest kozak, szczególnie w 2 osoby na kanapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma funkcje 3d ta gra?

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×