Skocz do zawartości
Patricko

Knack 2

Rekomendowane odpowiedzi

Co oni tak na siłę chcą promować tego Knacka? Pierwsza część była przecież niewypałem, a sprzedała się dobrze tylko dlatego, że była tytułem startowym dodawanym w zestawie razem z konsolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cerny pewnie ma mokre sny na myśl o Knacku i bardzo chce się przypodobać milusińskim, bo przecież dzieciaki odebrały tą grę bardzo dobrze. A, że jest głównym architektem PS4 to Sony pewnie nie robiło problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie się Panowie bo gra była i jest świetna.Idealna dla 2 graczy -z synem przeszliśmy ją 2 razy i świetnie się przy niej bawiliśmy i na 2 nie możemy się doczekać no i na bandikota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz z pociechą to i byle gówno będzie fajne. Pierwszy Knack był w najlepszych momentach grą co najwyżej przeciętną. Nie ukrywam, była to pierwsza gra jaką ukończyłem na tej generacji konsol, ale musiałem ją rozplanować na jakieś 10-12 posiedzeń, bo nie mogłem z nią wytrzymać dłużej jak 1h za jednym razem. Gameplay jest fajny, ale na krótką chwilę, bo po jej upłynięciu gra staje się synonimem powtarzalności. Mimo to nie uważam to za jakąś wyjątkową złą grę, była mimo wszystko nawet OK, ale może to wynikać z tego, że jestem dużym fanem platformówek. Co do Knacka 2 - chyba wiele osób się ze mną zgodzi, że powstaje sequel, o który nikt nie prosił. Pierwszy zwiastun nastraja mnie pesymistycznie, bo widzę kalkę rozwiązań z pierwszej części. Jedyna nowość jaką zauważyłem, to to, że będzie można w określonych momentach sterować mechem. Nie mniej wciąż liczę, że wyciągnęli choć część wniosków po krytyce poprzednika. 

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pora odgrzebac watek.

 

Dostapne jest demo o prosze tutaj: PSS Knack 2 Demo

 

Ogralem - nie wiem jak w coopie bo moze gra zyskuje, ale singlowo - no nic mnie nie porwalo. Nic mnie nie zachecilo. Po tym demie moj stopien zainteresowania ta produkcja to ograc po taniosci jak bedzie posucha i naprawde nie bede mial w co grac.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po demie nie ma szans abym to kupił przy kwocie wyższej niż 25zł tak jak za jedynkę. Nic się nie nauczyli przez ten czas od części pierwszej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Chazy_Chaz napisał:

1 byla fajna ale co to ma byc to demo ?

 

ale pytasz co to za demo? czy ograles i nie kumasz jak to co wypuscili nazwali demem?

Jesli to pierwsze to panie jest to fragment lub nawet caly podrozdzial czy cos. idziesz mlocka plus odrobinke platformowania. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MagEllan napisał:

 

ale pytasz co to za demo? czy ograles i nie kumasz jak to co wypuscili nazwali demem?

Jesli to pierwsze to panie jest to fragment lub nawet caly podrozdzial czy cos. idziesz mlocka plus odrobinke platformowania. 

 

nie jestem zawiedziony :) byłem pewny ze kupie i przejde razem z moja zonką tak jak 1 ale cos w to wątpie po tym demie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Chazy_Chaz napisał:

nie jestem zawiedziony :) byłem pewny ze kupie i przejde razem z moja zonką tak jak 1 ale cos w to wątpie po tym demie.

A wlasnie kolego - demo miales ograc okazje w coopie i porownac do singla? choc troche zyskuje....

 

Bo moja opinie nt dema w singlu to masz powyzej i dobra to ona nie jest....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie fajna platformówka - opinia po demie. Wciągnęła mnie, mimo duszenia wciąż tych samych guzików na padzie. Rozważę zakup pełnej za jakiś czas.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mała beka z Sony, ale wczoraj ten tytuł był do pobrania za free. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Foxter napisał:

mała beka z Sony, ale wczoraj ten tytuł był do pobrania za free. 

To bylo wczoraj o tym pisac a nie po fakcie.

:24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to racja :1_grinning: Jako strażnik galaktyczny byłem zbyt mocno pochłonięty walka z siłami zła i nie pomyślałem :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pomyłka, chociaż dostać grę za free

Chazy_Chaz mój odwieczny dylemat, czy kupując w UK masz dubbing pl?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ps321 napisał:

Pewnie pomyłka, chociaż dostać grę za free emoji108.png

Chazy_Chaz mój odwieczny dylemat, czy kupując w UK masz dubbing pl?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Panie przeszukaj, masz watek "wersje jezykowe gier z zagranicy" tam masz porade jak sprawdzic CUSA i bedziesz wiedzial. 

:)

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w komputroniku z expresową dostawą na wczoraj i gra nie doszła, a chciałem sobie zrobić maratonik przez 2 dni... Czekam na grę i zdaję relacje, bo recenzje pozytywnie mnie zaskoczyły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucam material od DF

Spoiler

 

 

 

To co pozostawia nadzieje to fakt ze twierdza ze na demo wybrano nagroszy mozliwy fragment gry z arenami, na materiale widac wiecej plaforomowego podejscia. 

Bo jak juz pisalem demo mnie raczej odrzucilo. 

Niemniej i tak nie mam cisnienia na ta gre. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że to naprawdę fajna i przyjemna gierka. Grafika też bardzo ładna.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 4,5h. Jestem gdzieś w 1/3 grając na hard. Z racji tego, że jest mało takich gier i to w coop myślę, że 8/10 zasłużone. Polecam, w dodatku jest w super cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj włączyłem na "chwilę" i jestem w rozdziale 3-1. Muzyczka w tle też fajna. Bardziej poważna niż dziecinna.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×