Skocz do zawartości
rokoR

PS3 samo się wyłącza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam dziwny problem z konsolą.Podczas pobierania gry The Last of Us przez instalator konsola  sama się wyłączyła  po 5 godzinach potem ją włączyłem i znowu w czasie pobierania wyłączyła się po 3 godzinach.Wygląda to jakby została wyłączona normalnie świeci się czerwona dioda (konsola jest na czuwaniu).Po włączeniu nie wyświetla się żaden komunikat że system został żle zamkniety czy wystąpił jakiś błąd nie ma żadnej informacji że coś jest nie tak.Konsola na pewno się nie przegrzewa bo ma zimno w pokoju i sprawdzałem konsola jest chłodna(napewno jakaś informacja by się wyświetliła że system został zamkniety po przegrzaniu a nie ma takiej informacji,Zasilacz na pewno tez nie bo po wyłączeniu świeci się czerwona dioda czuwania konsoli.Jakby to był zasilacz to nie powinna świecić i trzeba potem wyłączyć wtyczke z pradu o takich przypadkach pisze na rożnych forach u mnie takiej sytuacji nie ma.Mam najnowszą wersje oprogramowania,odbudowa bazy danych systemu była zrobiona.Prosze o pomoc w tym problemie.Konsola Ps3 super slim.

Edytowane przez rokoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×