Skocz do zawartości
pablos_83

Stardew Valley

Rekomendowane odpowiedzi

image?_version=00_09_000&platform=chihir

 

Legendarna już gra ląduje na konsolach.

Rip sen, Rip życie małżeńskie i towarzyskie.

 

Cena tylko 63 bałem się że wyjadą ze 139

 

https://store.playstation.com/#!/en-pl/games/stardew-valley/cid=EP2319-CUSA06829_00-SDVPREORDERSIEE0

 

https://www.microsoft.com/pl-PL/store/p/Stardew-Valley/C3D891Z6TNQM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, spędziłem przy niej masę czasu przy kompie. Tylko jak kurna można takiego tytułu nie wydać na vitę... brałbym z miejsca wtedy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem brać na xo bo taniej ale właśnie mi uświadomiłeś że będę w to ciurał w ramach gry zdalnej na vicie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem, czekałem i sie doczekałem. Za dzieciaka grałem na emulatorach GBA w Harvest Moony i bardzo dobrze wspominam tą formułę rozgrywki. Na szczęście pomimo już długiej bytności na PC nie wiem o tej grze prawie nic, więc radość z odkrywania wszystkiego samemu będzie przeogromna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Poczekam jak razem z Prison Architect wyląduje w Plusie.

2. Podobnie jak na PC brak polskiej wersji. Duży minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyszła już prawie tydzień temu a coś cicho tu w temacie. Gra ktoś? Jak wrażenia z wersji konsolowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czekalem od grudnia na jakakolwiek obnizke ceny ale ani widu wiec kupilem pare dni temu. Na pc zrobilem z 80h nawet nie wiem kiedy i gralo mi sie wybornie, jedyny z jakis 3 indykow, w ktore gralem wiecej jak godzine.

 

Gra jest co tu mowic identyczna jak na pc, juz nabilem 15h, balem sie jak beda wygladaly piksele na 50 calach ale jest bez roznicy, znacznie lepiej niz sie spodziewalem.

 

 

Sterowanie rowniez niczego sobie, jest kursor takze pod galka, w opcjach dialogowych sam sie ustawia od razu tam gdzie trzeba, np na podsumowaniu dnia od razu tez jest na ok wiec nie trzeba sie bawic w jezdzenie nim i celowanie, sam w sobie dobrze dziala wiec czesto z niego korzystam. Zmiany w ekwupunku pod r2 i l2, sterowac nozna lewym analogiem albo strzalkami. Nie jest to myszka i klawiatura ale daje rade, problemy sa przy podlewaniu przy plocie gdzie sie trzeba namanewrowac zeby podlac cos czasem.

 

 

Na koniec minusy ktore jak dla mnie sa znaczace. Przede wszystkim gra z joyem to nie to samo co na laptopie. W letnie wieczory jak nie mialem co robic kladlem sie na lozku, ekran przed twarza myszka obok i gralo sie godzinami, konsola nie daje mi tego chilla, ktory w tej grze byl taki swietny, serio zupelnie inne doznanie. Nie jest to gra na konsola wg mnie w zadnym wypadku. Ale co kto lubi.

 

Druga sprawa, znacznie powazniejsza to jak ten indyk dziala.. Nie jest zbyt plynny szczegolnie jak jest duzo grzadek, obraz skacze niemilo. Ale to jeszcze nic, gra jest spieprzona pod jakims wzgledem jeali chodzi o stan wstrzymania. Producent i sony przerzucaja sie odpowiedzialnoscia, kwestia jest taka ze jesli stardew jest uruchomione konsola nie moze przejsc normalnie w stan wstrzymania, konsola sie zawiesza przy probie wlaczenia wszystko wariuje i po jakiejs minucie konsola sie wylacza. Nie wiem, jakis proces siedzi w pamieci i konola nie moze go ubic, hgw. Po nastepnym uruchomieniu oczywiscie wszystko dziala az do nastepnego razu. Dla mnie to fakap bardzo znaczacy jako ze to zatrzymywanie gier i rest mode jest troche killer feature i juz nie bardzo sobie wyobrazam granie bez tego.. jest kicha do kwadratu.

 

Ogolnie jak ktos ma na pc to w sumie olac.. Nie wiem, gra sama w sobie jest wspaniala ale nie nadaje sie na konsole.

 

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×