Skocz do zawartości
nowakmik

Problem z RemotePlay

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem z RemotePlay. Mianowicie jakiś czas temu, kiedy pojawiła się możliwość używania RP na każdym smartfonie z androidem postanowiłem wypróbować. Działało to miernie - co 2-3 minuty przycinało, aż do kompletnego zerwania połączenia. Stwierdziłem, że kupię jeden z zalecanych sprzętów, aby grać komfortowo. Zakupiłem xperie Z3 - niestety nie wyeliminowało to problemu. Działanie było identyczne, co chwila przycinka aż do zerwania. Postanowiłem zmienić mojego dostawcę internetu - mam teraz łącze 30 Mb (wcześniej 5Mb). Nie zmieniło to nic. Poszperałem i znalazłem sposób na połączenie mojej xperii bezpośrednio z ps4, bez użycia internetu. Konkretnie mówiąc łączę się z ps4 za pomocą sieci WiFi udostepnianej przez samą konsolę. Efekt jest identyczny jak poprzednio. Czy ktoś z Was ma jakiś pomysł na to dlaczego tak się dzieje? Jakaś solucja mojego problemu? Poproszę o pomoc, ponieważ nie da się tak komfortowo użytkować tej funkcji :-( W razie potrzeby mogę udostępnić filmik jak to (nie) działa. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez to testowalem na z3 w ten sam sposob rok temu I po 5 minutach powiedzialem do siebie zapomnij o graniu w ten sposob, kiedys vite zrobilem, tez byly opoznienia

 

Sent from my D6603 using Tapatalk

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×