Skocz do zawartości
tprudzic

Mała Liga LTE - BMW 2002 Turbo (start 08.01.2017)

Rekomendowane odpowiedzi

i zaczyna sie.... to lubie ;-) na wyjazdy poza tor niech ktos cos zglosi ;-)))))), szkoda ze @mataman nie ma teraz z nami, jemu sie chcialo to dobrze analizowac ;-))))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zapisywania powtórek to ja miałem ten sam komunikat jak ktoś inny wczoraj tj. brak miejsca, ponad 1GB czy coś...Usunięcie powtórek jest tu rozwiązaniem?

Ja z tym mialem problem. Usunalem stare replaye jak radzili koledzy i zakladam ze bedzie OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pela 222 wjechałam nie bardziej agresywnie niż Ty. Startowałam z lewej strony i jechałam sobie grzecznie przy linii nikomu nie przeszkadzając i nie podjeżając.Miałam przed sobą chyba z cztery lub więcej dlugości samochodu wolnego miejsca,tak że wyhamowałabym spokojnie.Ty startowałeś z prawej,spóźniłeś się i dałeś się wyprzedzić Tomaszanowi i Killroyowi dlatego było trochę ciasno przed Tobą.Przy dojeżdżaniu do zakrętu zacząłeś nagle zjeżdżać na moją stronę prawie wpychając mnie w bandę,żeby wcisnąć się od wewnątrz lub żeby uniknąć wjazdu w grupkę przed Tobą,bo jechałeś bardzo blisko.W Tomaszana byś wjechał tak czy tak nawet gdyby mnie tam nie było. Też proszę o analizę.

Dzieki za twoją opinię. Poprosiłem o analizę bo oglądając powtórki wyglądam jak główny sprawca zamieszania. Podczas wyścigu widziałem że ty zaczynasz atakować i chciałem zamknąć tobie możliwość ataku (na który nie było miejsca) i tutaj nie uważam żebym zrobił błąd. Jednak patrząc dalej ładuje się w Tomaszan tak jakbym to ja niewyhamowal. Podczas wyścigu miałem wrażenie że ktoś mnie popchnal, bo zwróć uwagę jak szybko zacząłem hamować (właśnie po to, żeby takiej sytuacji nie bylo). Starałem się jechać mega ostrożnie. Moim zdaniem twój atak był niepotrzebny i wywołał lawinę.

Ps. Nie wiem dlaczego piszesz ze w Tomaszan i tak bym wjechał?? Tego akurat nie rozumiem...nadrobilas na dohamowaniu do mnie ok 2 długości auta a sugerujesz że ja zacząłem zbyt późno hamować? Gdzie tu logika

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

i zaczyna sie.... to lubie ;-) na wyjazdy poza tor niech ktos cos zglosi ;-)))))), szkoda ze @mataman nie ma teraz z nami, jemu sie chcialo to dobrze analizowac ;-))))

A wyjazdy poza tor nie są ważne? Myślałem że była cała instrukcja w pdf wrzucona przed wyścigiem po to żeby tego nie było. A zdajesz się nie traktować tego poważnie... Czy się mylę?

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komunikat sędziowski: 

 

Ja dalej mówię macie wnioski dawać Video inaczej niczego nie rozpatrzy komitet (ten prezes zakazał wniosek bez video wiosek nie ważny) sędziowski dać ujęcie z 2 kamer zgrać na YT tak to przeglądacie i tak kwestia wciśnięcia share na padzie tak naprawdę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez ty Gustaw jestes twardy:)

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super start nowego eventu dwa pełne pokoje,dużo walki i fajnej zabawy

Zapraszam do oglądania

R1 pokój A

R2 pokój A

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pela no walka była piękna, napociłem się aż miło, ale czy ty jesteś na 1000% pewien że jechałeś cały czas w torze...?

Jest takie powiedzenie Przygarniał kocioł garnkowi....:2_grimacing: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KaczyVR6 napisał:
Pela no walka była piękna, napociłem się aż miło, ale czy ty jesteś na 1000% pewien że jechałeś cały czas w torze...?

Jest takie powiedzenie Przygarniał kocioł garnkowi....:2_grimacing: pozdro

Wiem że zwracam na to uwagę bo bardzo mnie to denerwuje u innych. Oglądałem R1 i złapałem siebie raz poza torem bez objęcia gazu. Także jestem pewien. No ale jak będziesz w domu obejrzyj mój i swój przejazd i daj znać co myślisz.

Znam jeszcze powiedzenie że jak wskazujesz kogoś palcem to pozostałe trzy palce wskazują ciebie samego. Inaczej bym nie pisał. ;)

Ps. Żadnego wniosku nie składam. Poprostu obejrzyj powtórki R1

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

PS. EDIT.

Obejrzałem sobie R2 z kamery sieniu. Miałem tam kontakt (minuta wyścigu 19:20) z Tomaszan po którym oboje wylatujemy. Nie mam powtórki. Jak nabroiłem to przepraszam Tomaszan. Nie pamiętam akcji :)

PS2. 

Z Tomaszanem to miałem jakieś przyciąganie BTW. Pierwszy kontakt zaraz po feralnym starcie do R1. Ale teraz mi się przypomniało, że w R2 jak wypadłem z trasy na zew w tym szybkim prawym przed zakretem S/M. Wytraciłem prędkość i obserwując lusterko probuję wracać na tor (ale jestem jeszcze poza torem) a tu nagle z lewej (przypominam że tor jest tutaj po mojej prawej ręce :) ) przelatuje obok mnie Tomaszan :). Równocześnie torem wyprzedza mnie ktoś inny. Brawo za refleks Tomaszan. Popełniliśmy chyba ten sam błąd w tym samym miejscu, ale miałeś mega refleks i udało się mnie wyminąć ... dzięki temu nie było masakrycznego zderzenia bo róznica w prędkości była spora.

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Marta__PL napisał:

W Tomaszana byś wjechał tak czy tak nawet gdyby mnie tam nie było. Też proszę o analizę.

 

 

Prosimy o nagranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i zaczyna sie.... to lubie ;-) na wyjazdy poza tor niech ktos cos zglosi ;-)))))), szkoda ze @mataman nie ma teraz z nami, jemu sie chcialo to dobrze analizowac ;-))))

Kota nie ma to widzę, że myszy harcują :1_grinning:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie myszy to wyleniałe kocury i jedna kotka

Edytowane przez Gustaw
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko pela , bardzo dobrze że zwrociłeś mi uwage , zaraz przeanalizuje swoja jazde i jak jest jak mówisz to kara jak nic sie należy....:2_grimacing:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga B dawać kamerę ze startu w R 1 kto mnie hamsko staranowal.

Start od 18 minuty 

A tu film jak się zachowują koledzy dublowani  gdy walczysz o p1... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobrze,pewnie mój błąd,ale ostatecznie zjechałem na prawo.Powiedz gdzie zrobiłem błąd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam o rozpatrzenie dwóch sytuacji.

Winowajca z numerem #20 Florek.
Wystartowałem trochę spóźniony, wskakuje przed moją maskę Gustaw, muszę zwolnić i chwilę później dostaję strzała w prawą stronę; Florek nie wiem gdzie ty tam widziałeś miejsce do wyprzedzania; i dalej wjeżdżam w pierwszy zakręt omijam karambol i wchodzę w zakręt po zewnętrznej, niestety dostaję ponownie strzał w prawą stronę i uszkodzenia....i znowu Florek stworzył sytuację co widać na kamerze za jego autem w drugim filmiku.

 

Edytowane przez WRL_CATANI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numer 86.  Liga B. Ja rozumiem opóźnić hamowanie ale wszystkich Wyprzedzić.  Jak dla mnie odpoczynek się przyda na następnej GP i pkt karne 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no slabo start wygladal. widac male doswiadczenie niektorych. pierwszy zakret to poczatek wyscigu, tam sie nie wygrywa. przypominaja mi sie pierwsze starty w lidze F1 2010. w pierwszym zakrecie nie patrzy sie tylko na standardowy punkt dohamowania bo tutaj wiekszosc przed nami hamuje wczesniej wiec ci bardziej z tylu musza zahamowac jeszcze wczesniej. no i jak sie jedzie od wewnetrznej trzeba wczesniej zahamowac bo sie wyjedzie szeroko i zgranie innych poza tor.

numer 86 zaszalal.

wlaczcie podpisywanie samochodow loginami bo tak to nie wiadomo kto jedzie i robi takie zamieszanie.

Edytowane przez tprudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Numer 86.  Liga B. Ja rozumiem opóźnić hamowanie ale wszystkich Wyprzedzić.  Jak dla mnie odpoczynek się przyda na następnej GP i pkt karne 

 

Grubo ;)

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tprudzic napisał:

 

wlaczcie podpisywanie samochodow loginami bo tak to nie wiadomo kto jedzie i robi takie zamieszanie.

Gdzie to można włączyć? W GT6 nagrywałem telefonem obraz z TV z ewentualnych wniosków o kary :)  W PC dopiero raczkuje w tym temacie i nawet jak poskładam jakieś filmiki to nie będę wiedział dla kogo wnioskuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1 to fajne ściganie było. Co prawda Marcin2013 na mnie tak napierał (niby czysto ale dosc agresywnie) ze gdy mnie w koncu wyprzedzil to nie moglem sie przez jakis czas pozbierac i stracilem kolejne pozycje robiac drobne bledy. Na 10 okrazeniu Bartek wystrzelil mnie w kosmos. Zerknij prosze jak to u Ciebie wygladalo bo ode mnie ze srodka wyglada jakbys wrocil bez nalezytej ostroznosci na tor po wypadnieciu na pobocze. Nie mam replaya bo gra pokazala ze limit 1GB przekroczony i ma gdzies moje potrzeby. Na szczescie wideo sie zapisalo.

To jest wniosek formalny do rozpatrzenia przez sedziow.

R2 lepiej bo mniej bledow i udalo sie stabilnie trzymac w czubie. Liczylem ze Cienglasz jakies bledy popelni i bedzie szansa powalczyc o P1 ale niestety szedł stabilnie jak skała. Brawo! I gratuluje!

Do nastepnego.

A ja chcę się odwołać od kary, na filmie nie widać uderzenia bo takowego nie było. Tu moja perspektywa jak wracałem na tor.

Mi R1 całkowicie nie wyszło, ustawienia auta i kiery przepadły jak się okazało i to co na prędko ustawiłem sprawiło, że nawet na kwali ostatni byłe. A R2 super pozycja 3 do przed ostatniego kółka, potem strata pozycji na rzecz dotankowania 1l paliwa bo by mi zabrakło 0.4l :38_worried: źle oszacowałem. Trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zeby sie nam ujawnil numer #86... wg mnie karne przeniesienie na rezerwe!!

Zreszta...Zjarek nie mial numeru wpisanego w tabelke... Czyzby to on byl numerem #86... 

Pozatym czy aby na pewno wszyscy jechali swoimi numerami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze trochę o "drugim debiucie w lidze". Kwali na P2. Start w R1 wyszedł spoko i tak sobie podróżowałem przed naciskającymi Kamykiem i Gustawem przez ok 10min. Nagle zaczął mrugać "żebrak" od paliwa i kapnąłem się ,że nie zmieniłem ustawień na wyścig. Po wizycie w boxie wyjazd na P8 i tak do końca. R2 to była masakra, przez liczne stuknięcia i puknięcia, wytrącanie z linii wyścigowej skończyłem też na P8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to pech po całej lini.

 

Race 1 - disconnect - piękny start i potem kupa.

 

Race 2 - zakończył się tak :

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda Video:

R1:

R2:

 

Oraz na prosbe kolegi Sylwestra, jego pierwsze 5 kolek w wyscigu drugim...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×