Skocz do zawartości
tprudzic

Mała Liga LTE - BMW 2002 Turbo (start 08.01.2017)

Rekomendowane odpowiedzi

moze i prosciej, moze lepiej, moze bardziej zrozumiale, ale teraz regulamin mowi:

 

"Jak ktos z pierwszej 13 w generalce jest nieobecny, to 14, 15, 16 pozostaje w pokoju A (w zaleznosci czy nieobecnych jest 1, 2 lub 3 osoby). Jezeli nieobecnych jest wiecen niz 3 to z pokoju B do A awansuje tyle osob ile brakuje w pokoju A do pelnej 16. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1 - zajebiste sciganie z beznadziejnym wynikiem koncowym niestety.

Kaczy mnie wywalil i spadlem o kilka pozycji a potem gdy sie lekko opony zuzyly to zbyt agresywne zbijanie biegow do 2ki zblokowalo mi naped i zaliczylem krecenie baczkow. Ustawienie skrzyni na 3,90 dla mnie to byl kiepski pomysl pod wyscig. Kawal dobrej walki mielismy za to z Gelunino. Dawno tak dlugo 2wide nie walczylem a wszystko ultra czysto, zero kontaktu.

R2 - totalna kaplica. Znow wykrecilem baczki zbijajac biegi gdy sie opony troche zuzyly. Zenujacy wynik.

Gratulacje dla zwyciezcow!

Uwazam jednak ze gra cos popierniczyla w wynikach. Na koniec R1 po ostatniej prostej bylem za Cienglaszem jako 10. Na ostatnich 2 ciasnych zakretach zaliczylem spina i ktos mi przywalil tak ze wylecialem w powietrze, maska mi odpadla, zawiecha sie zlamala. Pokazala sie flaga ze koniec wyscigu a ja sypiac iskrami dojechalem do mety jako 9 rzekomo. Dziwne bo po spinie wszyscy pozostali mnie wyprzedzili i powinienem skonczyc ostatni a nie 9.

Filmik z akcji tutaj. Oryginal a nie z replaya.

W R2 tez ktos meldowal ze go na ostatnie miejsce nagle wrzucilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wiecej info.

Na dzis to Galeria.

 

Oraz moj stream... 

Jutro zrobie filmy z poszczegolnych wyscigow wiec i ten film zniknie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, ze niezle jaja z wynikami,

prosze o potwierdzenie jakie wyniki traktujemy jako ostateczne:

pokoj A, R1:

1. sylwek

2. sieniu

3. marcin

4. error

5. cmch

6. topru (na zdjeciu bylo zle, ze dojechalem 7, w tabeli jest juz to poprawione)

7. kamyk (na zdjeciu bylo zle, ze dojechal 6,w tabeli jest juz to poprawione)

8. geluninio

9. ciekasz

10. gustaw

11. seba

12. pela

13. camel

14. martusia

15. Darkman (na zdjeciu bylo zle, zgodnie z filmem to jest zajeta pozycja, tego nie uwzglednilem w tabeli jeszcze )

16. Kaczy

 

w pokoju A, w R2, nie jestem pewien co mam zrobic z seba, prosze zainteresowanych o wyjasnienia, i jak cos wtedy zmienie tabelke.

 

w pokoju B w R2 zamienilem miejscami starziego i mataleousha, dobrze? tez prosze o potwierdzenie,

tabelki z wynikami uzupelnilem, w tabce "Last Race" jest wynik tego weekendu, zeby bylo wiadomo kto spada i awansuje.

Dodtakowo jest update regulaminu.

Edytowane przez tprudzic
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Mówiło się, żeby nie ma miejsca na Destruction Derby ale nadal nie dociera do niektórych:

 W dodatku mam podejrzenia graniczące z pewnością, że nie wszyscy zrobili w R2 pełny pit-stop. Czyli paliwo+opony.

No i tak na szybko. MATaleoush wyjechał poza tor, nie odpuścił gazu i uderzył w Starziego: 

 

Edytowane przez Yarek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie zapominajmy o Bartkowej Strefie Mroku:smile::

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Siema jak widać na moim filmie.  Gra nie nalicza mi okrążenia tylko zrzuca mnie na koniec.  Widać w rogu jaki mam czas okrążenia.  Powinien być 9 bo później popełniłem błąd.  Dziś jak wrócę z pracy wrzucę momentu jak tracę miejsce.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga Runda zakończona, niestety dla mnie pechowa...

R1- Kwalifikacje calkiem dobrze P3 chociaż czasy na treningu robiłem o sekundę lepsze ale nie ma co narzekać.

Start dobry i walka na pierwszych kołkach z Darkamen ,( sorki tam , sklejiło nas i nie mogłem nic zrobić...moja wina nie zostawiłem Ci miejsca...)potem na tyłach siadł sieniu bład Chrisa i wskakuje na P2 i tak już zostało by do mety, kontrolowaĺem przewage nad Sieniem , ale moi mechanicy zjedli grzyby przed wyscigiem i nie dotankowali mi wachy( 0.7 L zabrakło )i  na ostatnim okrażeniu kredens staną....

R2 - z racji DSQ w R1 startowałem jako pierwszy i tak miałem dojechać do końca ( marzenia ściętej głowy ) no ale pech wczoraj mnie prześladował i na 6 okrażeniu pach i zawiecha uszkodzona to samo co u Diega tydzień temu... na szczęście udało się dojechać do pit lane szybka naprawa opony wacha i ogień...wyjechałem 16 i myślałem że już tak dojadę, ale wyscig jest długi trzeba cisnąć i udało sie skonczyć na P5, zrobiłem około 26 okrażeń na jednych oponach...fajna walka z errorem ale opon już nie miałem i odpusciłem żeby nie zepsuć sobie do końca wyscigu i errorowi.

Graty dla Sylwka za zwycięstwo w R1 i Chrisa z wygraną  w R2.

Mam nadzieje że następny weekend będzie dla mnie i moich mechaników łaskawszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Darkman123-pierdzielnął w ciebie mój samochód już na autopliocie :38_worried: 

reszte popisze pozniej jak sie obrobie w pracy i wnioski na forum sedziowskim zapodam

 

zapraszam do zglaszania jeszcze uwag w/s incydnetow 

 

ps u mnie r2 chyba życiówka w tym gronie ale wydaje mi się że kiedyś podium też bylo P3 :1_grinning: ale szczerze liczylem na deszcz z tej mgły ale już tak czasem się gubiłem na torze 

Kaczy mi sie tam chyba trochę pocioraliśmy ale chyba nie masz zastrzeżeń wszystko było po sportowemu blacha w blachę nie na chama delikatnie ? 

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to na autopilocie? To Ty juz byles prawie za mna do dublowania i po zakonczeniu wyscigu? Jesli tak to moze faktycznie nie bylem 15? Jakby nie bylo to gra wczoraj sporo zametu wprowadzila do rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieszało strasznie może zamiast czasu wyścigu winnyśmy wrócić do ilości okrążeń chyba nie byłoby takiej boruty 

 

ale mam nadzieję że ustalimy te miejsca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bardzo sympatyczne ściganie pomimo bardzo słabych czasów, dużo poniżej choćby tego co w tt. Na sam wyścig zmieniłem nieco setup, między innymi kąty (pod inspiracją Kaczego) i to był błąd. Trzeba jechać swoim setem, przywyknąć i nic nie zmieniać.

 

R1 trochę bez szczęścia. Jechałem na dość dobrej pozycji i z widokami na pościg ale raz, że łapię niewymuszonego spina a dwa, że przy szaleńczym pościgu - z mojej winy - łapię kontakt (nie pamiętam z kim) i znowu spadam. Tempo było dobre, jak ścigałem to się zbliżałem ale nie tylko na tym wyścigi polegają :) Zająłem ostatecznie P10 i wydaje mi się, że na mecie przede mną był Dark (chociaż pewności nie mam). Dziwi mnie zatem ta P15, którą podnosi. Coś się jednak tam kompletnie popsuło.

 

W R2 miałem sporo fajnego ścigania. Marta naprawdę tanio skóry nie sprzedaje, ciśnie zdrowo. Pod koniec wyścigu ścigałem właśnie ją, z trudem wyprzedziłem na prostej i zacząłem pędzić za Sebą. Tutaj zdarzyło się coś dziwnego - ponownie zaatakowałem na prostej, zrównaliśmy się i jechałem po wewnętrznej. Powtórki nie widziałem ale wydaje mi się, że Seba nieco za bardzo ściął i doszło do sklejki, w wyniku której obaj polecieliśmy poza tor (kawałek wyjazdu widać na jego filmiku powyżej). Jeśli tutaj to ja zawiniłem - daj znać Seba, chcę by była tu jasność (chociaż po mojemu jechałem prawidłowo). Ja osobiście nie miałem weny by przewijać powtórkę na sam koniec :) Niemniej, to co zyskałem z Martą - za chwilę straciłem i znowu jechałem na bodajże P7. Na szczęście ponowny pościg i znowu udało się złapać Martę - chyba opony jej już doskwierały. Przede mną pozostał Kaczy i szybko z 10 s jego przewagi zrobiło się 8 ale czasu już nie było - meta i koniec. Dobre P6 zważywszy przebieg wyścigu a zwłaszcza warunki - z jednej strony świetny klimat a z drugiej jednak ciężka jazda.

 

Dzięki wszystkim za zawody, miód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ten żółty to ja :38_worried: zczepiło mnie z Gabrielem chyba i nie miałem zbytnio kontroli. Nie mam słów usprawiedliwiających. Przepraszam i czekam na kare. W pokoju B jechaliśmy kwali 5min. Nie wystarczyło mi na pokonanie jednego czystego kółka. Dlaczego nie wzieliśmy pod uwagę właściwych kwalifikacji i nie polecieliśmy też lotnego startu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zczepiło cię Kupczyk bo za późno hamowałeś a przecież widziałeś, że jest tłok na zakręcie. Narobiłeś zamieszania, warto by było poczekać aż wszyscy poszkodowani wrócą na tor. Pozycję trzeba oddać wtedy. 

Jechaliśmy 2 raz Qwali bo się porąbało. Ja nie miałem fotki z pierwszej kwalifikacji to padła propozycja - 5 minut powtórki. Następnym razem faktycznie lepiej chyba będzie jechać z lotnego w takim przypadku.

Ja Gustaw zgłaszam incydent z MATaleoushem z filmu co podałem powyżej. Starzi się udało uciec, mnie jak widać kosztowało parę miejsc to zderzenie.

 

Edytowane przez Yarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było pysznie wogule te kredensy i wolniejsze auta mi zawsze leżały i jak popada to już dla mnie uber szczescie 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi deszczu zabrakło, miałem cichą nadzieje, że będzie w ,koncu to silver, po awarii kiedy spadłem z P1 na P16 był jedyną opcją na dobry wynika, ale mgła też zrobiła robote  bo P5 wpadło :rofl:

Edytowane przez KaczyVR6
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas deszcz był. Na powtórce. Heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zająłem ostatecznie P10 i wydaje mi się, że na mecie przede mną był Dark (chociaż pewności nie mam). Dziwi mnie zatem ta P15, którą podnosi. Coś się jednak tam kompletnie popsuło.

Cieglo na przedostatnim okrazeniu miales kontakt w pierwszym zakrecie z kims z dwojki kierowcow ktorych atakowales i poszedles troche bokiem. Tam Ciebie wowczas wyprzedzilem i byles 10 a ja 9. Na nastepnym okrazeniu, ostatnim, ja spieprzylem zakret 90 st. w prawo na dluga prosta i wypadlem na zewnetrzna poza tor. Zanim wrocilem wyprzedziles mnie i wskoczyles na 9 miejsce. Zerknij na wideo ktore wczesniej wrzucilem. Jestes tam na czerwono przede mna jako 9 a ja 10. Gdy mam wypadek i sie rozbijam za chwile, Ty jestes przede mna i spokojnie cisniesz do mety. Incydent w ktorym sie rozwalalam Ciebie nie dotyczy i ja zostaje z tylu. Jakim wiec cudem w generalnej klasyfikacji skonczylem przed Toba? Nawet jesli zostalem trafiony przez Gustawa automatycznego kierowce bo skonczyl wyscig, to zebym mogl skonczyc 10, stan na moment wypadku, to wszyscy ktorzy mnie wyprzedzili musieliby juz byc po wyscigu. Gdzie zatem byla ostatnia 5ka kierowcow jadacych za mna? Nie zalapali sie na to kolko co ja i ja jako ostatni jechalem? Bardzo prawdopodobne w sumie bo jak sie okazuje wjezdzajac na ostatnie okrazenie mialem do konca wyscigu 0:00. Rzutem na tasme wiec zlapalem sie na dodatkowe kolko. Nie zmienia to jednak faktu zamieszania w naszych wynikach.

Wszystko wskazuje wiec na to ze ukonczylem 10 a Ty 9 i ta wersja jest najbardziej prawdopodobna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nic z tego nie rozumiem :) Byłem pewny, że dojechałem za Tobą :) Whateva man ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byles tak szybki ze nie zauwazyles kiedy mnie wyprzedziles :-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę :) Stawiam jednak na to, że to Ty miałeś jakiegoś glitcha :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak bylo ze tylko ja to luzik ale nawet w grupie B chlopakom sie cos posypalo a to osobny pokoj byl. Zbieznosc w czasie i ilosc takich "kwiatkow" jest wyjatkowo dziwna.

Jesli da sie ogarnac wyniki bez pokrzywdzenia kogokolwiek byloby super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam ps meesenegera bmw chat?  Bo Mo tylko kręci i kręci niechce wiadomości nowych wyświetlać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×