Skocz do zawartości
tprudzic

Mała Liga LTE - BMW 2002 Turbo (start 08.01.2017)

Rekomendowane odpowiedzi

Działa. Cache aplikacji wyczyść w andku

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę sędziów i Was koledzy o opinię czy w tej sytuacji na szykanie zawiniłem ja bo zbyt optymistycznie podszedłem do sprawy? Czy może koti źle zrobił bo jakby nie patrzeć byłem przed nim? 

 

 

A poniżej mój wyjazd poza tor :38_worried:.

Project CARS_20170116122152.jpg

Project CARS_20170116122209.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupczyk - IMO atak przeprowadzony prawidlowo, wyprzedzany musial Cie widziec z boku na wejsciu w zakret a mimo to zaciesnil do optymalnej linii przejazdu zamiast pojsc szeroko i zostawic miejsce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cieglo napisał:

Dla mnie bardzo sympatyczne ściganie pomimo bardzo słabych czasów, dużo poniżej choćby tego co w tt. Na sam wyścig zmieniłem nieco setup, między innymi kąty (pod inspiracją Kaczego) i to był błąd. Trzeba jechać swoim setem, przywyknąć i nic nie zmieniać.

 

R1 trochę bez szczęścia. Jechałem na dość dobrej pozycji i z widokami na pościg ale raz, że łapię niewymuszonego spina a dwa, że przy szaleńczym pościgu - z mojej winy - łapię kontakt (nie pamiętam z kim) i znowu spadam. Tempo było dobre, jak ścigałem to się zbliżałem ale nie tylko na tym wyścigi polegają :) Zająłem ostatecznie P10 i wydaje mi się, że na mecie przede mną był Dark (chociaż pewności nie mam). Dziwi mnie zatem ta P15, którą podnosi. Coś się jednak tam kompletnie popsuło.

 

W R2 miałem sporo fajnego ścigania. Marta naprawdę tanio skóry nie sprzedaje, ciśnie zdrowo. Pod koniec wyścigu ścigałem właśnie ją, z trudem wyprzedziłem na prostej i zacząłem pędzić za Sebą. Tutaj zdarzyło się coś dziwnego - ponownie zaatakowałem na prostej, zrównaliśmy się i jechałem po wewnętrznej. Powtórki nie widziałem ale wydaje mi się, że Seba nieco za bardzo ściął i doszło do sklejki, w wyniku której obaj polecieliśmy poza tor (kawałek wyjazdu widać na jego filmiku powyżej). Jeśli tutaj to ja zawiniłem - daj znać Seba, chcę by była tu jasność (chociaż po mojemu jechałem prawidłowo). Ja osobiście nie miałem weny by przewijać powtórkę na sam koniec :) Niemniej, to co zyskałem z Martą - za chwilę straciłem i znowu jechałem na bodajże P7. Na szczęście ponowny pościg i znowu udało się złapać Martę - chyba opony jej już doskwierały. Przede mną pozostał Kaczy i szybko z 10 s jego przewagi zrobiło się 8 ale czasu już nie było - meta i koniec. Dobre P6 zważywszy przebieg wyścigu a zwłaszcza warunki - z jednej strony świetny klimat a z drugiej jednak ciężka jazda.

 

Dzięki wszystkim za zawody, miód.

No umnie to inaczej wygląda.  Zostawiłem Ci miejsce ale Ty później hamowales i we mnie poszłes.  Wieczorem zrobię film.  Straciłem przez to 6 miejsce a później zwiecha z gry :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, kupczyk napisał:

Proszę sędziów i Was koledzy o opinię czy w tej sytuacji na szykanie zawiniłem ja bo zbyt optymistycznie podszedłem do sprawy? Czy może koti źle zrobił bo jakby nie patrzeć byłem przed nim? 

 

 

 

 

Ewidentnie wina Kotiego moim zdaniem. 

Na takie sytuacje właśnie polecam apkę CrewChief. Bardzo, ale to bardzo pomaga  w orientowaniu się gdzie jest przeciwnik na torze. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniales mi Arsenal czasy scigania sie w Nascar. Tam na biezaco przez intercom ekipa serwisowa komunikowala co sie dookola dzieje, czy juz masz kogos na zakladke, czy jest 2wide a nawet 3wide. Non stop real time update. Czadowe sciganie to bylo i sie skonczylo jak EA wykupilo za grube $ licencje i swoje arcadowe wyscigi Nascar wprowadzilo :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja jest naprawdę fajna. Mówi Pan Papuga mnóstwo przydatnych rzeczy. Nawet opier*$#ić potrafi gdy jedziesz jak łamaga.:smile:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam manewr wyprzedzania idealny koti zostawił Ci miejsce ty ładnie opóźniłeś hamowanie, tylko koti spiepszył na wejscie w zakręt i Cię zachaczył , szkoda że pojechał dalej nie poczekał na ciebie powinien oddać Ci pozycje, kupczyk zgłaszasz to oficjalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sie zaczyna!! Dawac bo nudy:)

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlamnie R1 lepiej się nie mógł ułożyć start z P6 odrazu mnie wyprzedza Error i spadek na P7,póżniej długa bezbłędna jazda i wyczekiwanie jakiegoś błędu,którego się doczekałem najpierw udaje się wykorzystać zamieszanie i wyprzedzić errora a po chwili po bardzo agresywny ale czystym ataku Darkmana i awans na P3 i gdy już myślałem że tak zostanie Kaczemu zabrakło paliwa i na dwa okrążenia przed końcem awans na P2

R2 to jedno wielkie pasmo nie powodzeni jak już kogoś udało się wyprzedzić to zaraz dostawałem przypadkowego strzała i strata,pod sam koniec Topru łapie spina ja nie mogąc nic zrobić uderzam w niego i uszkadzam auto na tyle że jazda nim to walka samym z sobą i ostatecznie P10 ale że gra narobiła bałaganu to powinno być P11

Wideo

R1

R2

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu Twoj atak na mnie uwazasz za agresywny? Serio? Odpalam replay w takim razie wieczorem i Kaczego pod sad oddaje bo jego podwojne wejscie uwazam za agresywne a Twoje jako calkowicie normalne i na nie nie zwrocilem kompletnie uwagi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, seba87 napisał:

No umnie to inaczej wygląda.  Zostawiłem Ci miejsce ale Ty później hamowales i we mnie poszłes.  Wieczorem zrobię film.  Straciłem przez to 6 miejsce a później zwiecha z gry :38_worried:

Obejrzałem powtę. Chyba nie masz racji :) Wg mnie miałem prawo do wewnętrznej a Ty - jak pisałem wcześniej - za bardzo zacieśniłeś. Od momentu sklejenia nie mogłem już nic zrobić ale wygląda na to, że Ty klejem operowałeś ;) Tutaj filmik:

 

A tutaj chyba jeszcze lepsze ujęcie.

 

 

Pany prośba o ocenę sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, KaczyVR6 napisał:

Sam manewr wyprzedzania idealny koti zostawił Ci miejsce ty ładnie opóźniłeś hamowanie, tylko koti spiepszył na wejscie w zakręt i Cię zachaczył , szkoda że pojechał dalej nie poczekał na ciebie powinien oddać Ci pozycje, kupczyk zgłaszasz to oficjalnie?

Tak. Zgłaszam to oficjalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieglo / seba jak dla mnie to jest RA. Cienglasz trzyma swoj tor jazdy, nie wynosi go na zewnetrzna. Seba za to lekko za gleboko schodzi przez co sklejka wyszla. Nie widac tutaj intencji do przesadzonego atakowania/obrony. Ot zycie na torze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sugerowałem złośliwego ataku. Na uwadze mam tylko swoje dobre imię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam robi się bałagan i płacze i proszę jak ktoś ma wnioski pisać je na forum nie na czatach na PSN.

I OD sędziowania i rozpatrywania są sędziowie żeby bałaganu nie było i nerwów. jest 48 i rozpatrzymy wszystko. 

Proszę samemu się tam nie liczyć nie obrażać jeden na drugiego nie rezygnować z eventu.

I wnioski z video kierować na forum.

PSN jest tylko do info. przed i w trakcie  trwania wyścigu plus luźne gadki.

Np Arsenal vs catani czekam na forum zegar tyka wnioski nie długo tracą świeżość.  

Jutro będą konsultacje kary i inne.

 

Ps miejsca w wyścigach są poustalane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłem Ci miejsce tak to wygląda umnie  dam to do rozpatrzenia przez sędziów.  I wniosek składam na wyniki ostateczny R 2 wyszła zwiecha widać to na moim filmie 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba jak dla mnie twoja wina. Jest to RA ale twoja wina. Widziales ze cienglasz sie zbliza, wg mnie powinienes pojechac szerzej caly zakret a nie tylko jego poczatek. 

 

Dobra to i moje wyscigi....

 

Kwali w sumie myslaem ze ...inni beda wolniejsi... Zapindalacie jak szaleni na tym qwali. Co ciekawe widac dosyc znaczna roznice miedzy pokojem A a B... czasy w qwali naprawde sa troszke gorsze w B. Znaczy ze selekcja TT byla jednak sprawiedliwa.  Nie mniej ja Q8. 

No to startujemy

 

R1.

Startujemy i wyprzedzam Sieniaka :) Najlepsze uczucie na poczatek wyscigu. No potem to juz ciezko. Tam sie chlopaki zagotowali ja za bardzo optymistycznie wszedlem miedzy nich. Spadam nizej. Potem troche walki, Z Chrisem tez fajna walka. Generalnie bardzo udane... P4.

 

R2.

No to to jest meka... tymi autami nie da sie przebijac latwo. Normalnie jest spora przewaga jesli jestes szybszy no a tym to walka jest straszna... W pewnym momencie to nawet na koniec spadlem... Masakra. Sylwester tez mnie tam niezle wychrobotal w zderzak. Z Kaczym super walka choc nierowna. No i ta mgla... Czulem sie jak w domu. Naprawde super sie jechalo. Choc moze z 2 razy zcialem cos przez brak widocznosci...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek do sędziów do rozpatrzenia.

Kaczy mnie atakuje zbyt ostro na wejsciu gdy nie ma szans zeby sie zmiescic i wypycha mnie z toru. Wracam, zostaje przy lewej i odpuszczam zeby mnie z kolei nie wynioslo a w kolejnym zakrecie dostaje juz konkretny strzal i wypadam mocno z trasy.

W tym miejscu dementi: bylem przekonany ze ten drugi strzal rowniez od Kaczego byl. Sadzilem ze nie odpuscil i na bezczelnego zaatakowal jeszcze raz nie majac szans na powodzenie. Dlatego postanowilem to zglosic. Ale ogladajac replay z kamera z zewnatrz okazalo sie, ze ten drugi strzal dostalem od Gelunino! Chcial skorzystac najwyrazniej na zamieszaniu ale nie opanowal nerwow. Nie zyskal ale postawa nie jest godna chwalenia.

Tym samym przeprosiny do Kaczego za obarczenie wina za drugi strzal bo bylo to niesluszne. Wybacz.

Podsumowujac do rozpatrzenia jest:

Darkman vs Kaczy

Darkman vs Gelunino.

Wszystko zawiera sie w tym jednym filmie.

Oczywiscie replay sie zrypal i dziwne numery pokazuje. To jest poczatek wyscigu. Ja jade jako 3 a przede mna Chris i Sylwek walcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie z Kaczym to RA... ale Geniutkonininio przegial miales pewnie spore uszkodzenia auta co tym samym nie dalo ci mozliwosci walczyc w dalszej czesci wyscigu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy podzielilem na parę krótkich żeby nie zamulac.  Świetna walka z chłopakami Pela Gustaw camel 

Pierwszy film to start 

 

Super walka z camel :)

 

Dalej niesamowita walka z Pela 

 

Tu tracę dwie pozycje z własnej winy.  Hamulce zaczynały się kończyć 

 

Po nacisku udało mi się ładnie Wyprzedzić czysty ładny manewr 

 

Udany pościg.  Udało mi się odrobić dwie pozycje stracone przez własny błąd 

 

Edytowane przez seba87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie zobaczyć coś na powtorkach ale mi się zawiesza konsola w trakcie przewijania.co ciekawe u mnie w R2 była mgła a na powtórce pada deszcz hihi.

Chciałem zgłosić że ja nie zmieniłem opony. Wjechałem do pit i nie potrafiłem wybrać innej strategii niż domyślna. Miałem bardzo krótki pit. Pitowalem gdzieś w połowie wyścigu. nie zjezdzalem drugi raz bo nie wiedziałem że jest wymogl zmiany opony, no ale ignorantia iuris nocet ;(. Jeśli powinienem dostać karę/dsq to czekam na decyzję sędziów.

Wyścig całkiem udany. Wyszło brak treningu. Słabe kwalifikacje i start w r1 z odległego p14. Drugi wyścig mógł być spoko ale niestety przez niezmiennie opon i na zepsutych hamulcach (uszkodzone w blisko 80%) jechało się ciężko. Opona lewa przód na kresce byla na zero.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmienić opony a nie odwiedzić boks ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmienić opony a nie odwiedzić boks

Dlatego prosiłem przed wyścigiem o wł 5 min rozgrzewki żeby móc​ sobie ustawić strategie bo nie robiłem tego nigdy w trakcie wyścigu. trudno wyszło jak wyszło ;( frycowe trzeba płacić.

PS. Dzięki seba za filmiki. Fajna walka. Trochę przestrzelił em hamowanie w tych eskach.pamietam że odczekalem żeby oddać pozycję bo wypadlem na zew poza linię tam. Pozostała walka miód i orzeszki...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×