Skocz do zawartości
tprudzic

Mała Liga LTE - BMW 2002 Turbo (start 08.01.2017)

Rekomendowane odpowiedzi

Pozycje w tym wyścigu będą zdobywane nie tylko za pomocą wyprzedzania :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze Diego robi 23:6xx! Jednak zastanawia mnie gdzie ja jestem z moim 25:4xx.. Czy ktos sie moze pochwalic swoim czasem...??

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Setup dla chętnych.

 

 

Dzięki za video. Mi bardzo dużo daje jak mogę zobaczyć szybszych kierowców, gdzie na którym biegu jechać, gdzie atakować zakręt...szczególnie jeśli moje ostatnie zapoznanie z torem miało miejsce w zeszłą niedzielę po wyścigu ;). Postaram się dziś coś wcześniej pojawić i trochę potrenowac... Trzeba walczyć o awans ;)

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko mam nadzieję że trochę pomoglem.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo słabych wyników - świetny weekend wyścigowy.

 

R1 to niespodzianka. Lotny start. Czy w każdym wyścigu musimy mieć jakąś niespodziewankę? Wytrąciło mnie to z równowagi i już na dzień dobry straciłem dwie pozycje a potem po spóźnionym dohamowaniu przy wyprzedzaniu poleciałem w trawę i na koniec stawki. Coś tam odrobiłem (ledwie Maverick i Catani) i na koniec miałem fajną walkę z Martą. Wybacz Marta pod koniec przestrzelenie zakrętu - kiedy wyszedłem z prawej i zobaczyłem, że nie zdążę wyhamować (słabe heble), postanowiłem dodać gazu i przejechać zanim jeszcze zdążysz skręcić kierownicę. Fajna obrona, nic nie mogłem począć :) Dzięki.

 

R2 to dobry start i fajne widoki bo z trzecim best lapem po R1 patrzyłem optymistycznie na wyprzedzanie (ponowne) Mavericka i Cata. Co z tego skoro na ostatnim zakręcie przed prostą SM skleiłem się z kimś i wywiozło mnie na trawę i...powtórka z rozrywki. Tym razem jednak odrabianie strat szło znacznie lepiej, zaznałem fajnego ściganka i naprawdę cieszyłem się jazdą. Fajna walka z Topru, mam nadzieję, że nie masz za złe walki na chwyty, wydaje mi się, że momentami było na granicy normy i to z obu stron ale chyba żalu nie masz :) Niemniej, fajna zabawa :) Na pewnym etapie wyścigu - po kilku fuckapach gdzie zaskakująco szybko odzyskiwałem ponownie pozycję - znalazłem się (nie po raz pierwszy) za Topru, dystans do niego topniał i...wjechałem w niewidzialną ścianę. W życiu nie zaznałem tego w okresie kiedy gra była zbugowana i teraz chyba przyszło mi spłacać długi...Skończyłem - ponownie - na trawie, na 11 bądź 12 pozycji i głęboko westchnąłem (przed Topru był bodajże Koti i nie wykluczałem walki o P5) :) Rzut oka na koła - żadne nie urwane - można jechać dalej i odrabiać. Czasu niewiele ale i tak nie wiem jak to się stało, że ostatecznie skończyłem na P8. To chyba los stwierdził, że do Top5 mnie nie wpuści ale w ramach rekompensaty - za to całe nieszczęście w wyścigu - uraczył mnie P8 ;)Być może to znowu jakieś błędne wskazania pozycji więc nie będę się do ósemki specjalnie przywiązywał. 

 

Dzięki za wyścig, dzięki za wymiany lakieru i przepychanki :)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, cieglo napisał:

Fajna walka z Topru, mam nadzieję, że nie masz za złe walki na chwyty, wydaje mi się, że momentami było na granicy normy i to z obu stron ale chyba żalu nie masz :) Niemniej, fajna zabawa

fajnie cisnales, dla mnie czysto wszystko.

 

w R2 troche pecha mialem jak seba wpadajac w poslizg zgarnal mnie na trawe, gdyby nie to to moze szansa byla na jedna pozycje wyzej, ale i tak weekend wyszedl lepiej niz zakladalem.

 

Tabelke zupdatowalem, w R1 w pokoju A. sylwka zgodnie z instrukcjami zamienilem miejscami z cmch.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Galerianki

Dla mnie wyscigi super choc dopiero r2 dal mi oczekiwane emocje...

Qwali na p3... tak chcialem tak sie czulem i tak tez wyszlo.

r1 p3... No co tu duzo gadac juz w polowie wyscigu zaczalem oszczedzac opony. 

r2 p3... Tu to bylo cos. Przepraszam Topru za bumke. Przepraszam Koti za bumke (tu mnie jednak strzelil najpierw Sylwus). Sylwus mnie poobijal ale pretensji nie mam bo to taki sport.  Chris tez mnie strzelil. Generalnie bardzo sympatycznie.. Sieniu na koncu cisnal ale to chyba dlatego ze ja sie rozkojarzylem. 

 

Generalnie znowu sukces 3 raz z rzedu mamy pelne dwa pokoje.. Tym razem juz nie bylo rezerwowych. Duzo nowych osob posmigalo co cieszy. Dlatego teraz licze ze jak wroca ci co nie byli to bedzie ladny 3 pokoj. 

 

Prosze tez naprawde ale nie najezdzac na siebie na psn czacie bo to nic nie da a jedynie sie wkurzac bedziecie. Macie problem to zapodajcie sprawe sedziom i oni to roztrzasa. Naprawde scigamy sie tu i nie chcemy fermentu ani zlej atmosfery. Wg mnie Carmel za swoje zachowanie powinien przeprosic. Dochodzic swoich praw wg wytyczonej sciezki a nie stosowac samosad. 

 

Dziekuje. No i zapraszam kolejne osoby (lub te osoby co kiedys sie z nami scigaly.) 

oto moj live z dziis....

 

Jutro jak zwykle filmy zrobie. Dzieki za super wieczor :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też super ściganie. Kwalifikacje gdzieś w środku stawki. Caly pierwszy wyścig walka z TomekDaria. Dzieki. Po moim będzie on zdobywa pozycje. Za kilka okrążeń to Tomek robi błąd i ja zyskuje. Kończę na P4.

W R2 jechałem spokojnie i dość szczęśliwie. Z dwa razy mijam spinujace auta o centymetry. Powoli przebijam się do góry... Końcówka to pogoń za popiolek. Dopadam go na 2 okr przed metą. Na ostatnim okrążeniu nawet na chwilę a wyprzedzam, ale ostatecznie kończę na P4.

Ps. @popiolek Wydawało mi się na żywo, że twój powrót na tor po bledzie był zbyt pochopny bo wyjechales prosto przede mnie. Ale obejrzę sobie powtórkę i dam znać. Dzieki za walkę.

Ps2 @popiolek

Obejrzalem powtórki z przed ostatniego okrążenia. Nie widzę tam twojej winy. Fakt że wróciłeś na tor błyskawicznie ale mi się udało ciebie wyminać. Potem natomiast (prawy długi luk) to ja, tak bardzo chciałem obronić się przed twoja kontra po powrocie, że w sposób nieuprawniony zacząłem zawężać tor jazdy i dlatego się skleilismy. Przepraszam.

Ps3.

@popiolek

Tutaj z kolei coś o czym nawet nie mogłeś wiedzieć że się działo. Potężny lag. Znikasz z toru na prostej s/m i nagle pojawiasz się jak czarodziej za pierwszym łukiem. :)

Gratulacje dla Diego który był klasa sam dla siebie i jechał innym tempem i w innej lidze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienglasz Kamyk mowi ze byl 8 w wyscigu drugim tak wiec ty bylbys 9ty... On zrobi powtorek z tego wydarzenia. Czy ze swojej strony mozesz to potwierdzic? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam powtórki z room B jak wrócę z pracy to sprawdzę.

I czekamy na oficjalne wnioski.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

film p/t przygód kilka wróbla ćwirka 

przepraszam na babola i kierownika który na mnie wpadł ale byłem już pasażerem - 8 pasażerem nostramo @%$&*^$# przkozaczyłem troche poleciałem off trackiem żeby nie puknąć ale delikatnie poszło :38_worried: 

 

czekamy na jakieś wnioski dochodzą przecieki o samo sądach proszę pisać wnioski formalne na forum sędziowie są od tego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam tylko, że w 2 wyścigu powinienem być 12 a gra pokazała, że jestem 10. No i Bartka przyblokowałem w tej ulewie. Się zagapiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sir Siekier napisał:

Cienglasz Kamyk mowi ze byl 8 w wyscigu drugim tak wiec ty bylbys 9ty... On zrobi powtorek z tego wydarzenia. Czy ze swojej strony mozesz to potwierdzic? 

Nie jestem w stanie tego potwierdzić na bank bo nie zapisałem powtórki. Pisałem jednak, że chyba coś nie gra, to tylko odczucie jednak. Czy jechałem za Kamykiem? Nie pamiętam :) Na metę wjechałem kilka metrów za kimś, nie pamiętam kto to był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na jego interpretacje przystajesz?

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie mam ku temu podstaw. Niech ktoś zerknie na powtórkę i będzie jasne. Nic Kamyk nie musi wklejać na forum, niech tylko się upewni kto za nim jechał i tyle.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki. Rozumiem. Chce po prostu ogarnac i miec spokoj a nie czekac do piatki.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig fajny  troszkę emocji.  Pierwsze to lotny start....  Bez komentarza ;) R1 walka super z Kamyk75PL i gustawem. W sumie  prawie cały wyścig z chłopakami walczyłem 

R2  walka na starcie udana.  Niestety błąd popełnił kolega i za wszelką cena chciał się utrzymać na torze i odbił się odemnie i straciłem dużo miejsc.  Walka gustawem oczywiście była i z Martą ;).  Później w pit stopie straciłem ponad 4 sekundy zachciało mi się zmieniać coś.  Po boksie Marta była przedemna ( przed boksem traciła 2 sekundy)  po boksie Marta troszkę się ugotowala i straciła miejsce później jeszcze udało mi się odrobić miejsce które straciłem prze długi boks.  Wyscigi z lepszym wynikiem niż którego się spodziewałem. ;) a tu skróty z R 2 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz Przepraszam za błąd z lotnym startem. Wpadłem do domu na 7 minut przed wyścigiem i byłem tak rozkojarzony że tego nie zauważyłem,mój błąd

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam sytuację WRL_CATANI vs Kamyk. Zakręt przed start/meta, Martusia opóźnia dohamowanie i szeroko wyjeżdża, ja dostaję strzała w kufer od Gelunino, ale raczej bez konsekwencji, i wychodzę na zewnętrzną i w tym momencie Kamyk wpada między mnie i wracającą Martusię i stosując manewr policyjny stawia mnie prawie bokiem a potem jeszcze dostaję strzała od Martusi, ale to już bez jej winy. Trace 3 może 4 pozycje. Sytuacja na 9 okrążeniu.
Kamyk gdzie ty tam widziałeś miejsce że tak na klina wszedłeś ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie kolega,  Gelunino  tez nalezy ci sie kara. Wdupiles w kolege a potem posmigales dalej.. Wg mnie.

Cienglasz, to jest video Kamyka ktore pokazuje ze on skonczyl nad toba.

https://youtu.be/AHrjTtpdxbU

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zglaszam blad w tabelce z danymi. Pisalem ze na Silverstone w R2 powinienem byc 15 mimo iz gra sklasyfikowala mnie na 14 pozycji bo kogos na koniec wywalilo. Za 15 miejsce jest 1 punkt a mam wpisane 0. Niby niewiele ale porzadek musi byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×