Skocz do zawartości
tprudzic

Mała Liga LTE - BMW 2002 Turbo (start 08.01.2017)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten headseat jestem super zadowolony aleeee przy dłuższym użytkowaniu jednak bolą uszy . Nie są super wygodne. A gdzie jest ta opcja opcja lekkiego odsłuchu samego siebie w czasie mówienia   ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam ten headseat jestem super zadowolony aleeee przy dłuższym użytkowaniu jednak bolą uszy . Nie są super wygodne. A gdzie jest ta opcja opcja lekkiego odsłuchu samego siebie w czasie mówienia   ?

Przytrzymaj guzik Mute. Sa 3 tryby sygnalizowane piknieciami:

- brak odsluchu

- lekki odsluch

- mocniejszy odsluch

Ja gralem wczoraj w Bf1 z kumplami w trybie najwiekszego odsluchu i bylo genialnie! 2h na uszach je mialem non stop i nic mnie Diego nie bolało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Darkman133 napisał:

2h na uszach je mialem non stop i nic mnie Diego nie bolało.

 

To ja mam jakieś uszy nie takie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze za ciasno ustawiasz? Ja nie odczuwalem nacisku na uszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez bolały uszy przy używaniu tego hs i dlatego sprzedałem. Nie jest zbyt wygodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać musi to być bardzo indywidualna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mataman napisał:

Mnie tez bolały uszy przy używaniu tego hs i dlatego sprzedałem. Nie jest zbyt wygodny.

 

a używasz czegoś w zamian ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To jest temat jak z każdymi słuchawkami wokółusznymi, jednemu pasuje, drugiemu nie, różnimy się przecież (wielkość głowy, uszu, nawet kształt szczęki).

Edytowane przez cieglo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też z tego hs korzystam i do 2 godzin jest ok potem bolą uszy ale to i tak najwygodniejsze słuchawki jakie miałem.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sir Siekier napisał:

Od nastepnego eventu prosze wszystkich o wyciszenie mnie. Tak nam idzie idealnie z ustawianiem sie na r2 ze juz czytac nie trzeba. Ja jezdze na sluchawkach bo mi tak lepiej. 

Ostatni i tak nie ty czytasz więc,więc ten foch w stylu gimbazy mało trafiony 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam headset Sony koloru białego. Ma wzmocnioną konstrukcję zawiasów. Nie wiem jak można powiedzieć, że są niewygodne. Dla mnie są mega komfortowe. Poprzedni model, ten z wibracjami jest niewygodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie czasy na Sonomie? Rzućcie choć orientacyjnie coś bo ja tam chyba nigdy nie jechałem i dobrze mieć punkt odniesienia  Nie muszą być wyśrubowane czasy, wystarczą takie typu "wpadłem, zrobiłem 5 kółek"

Wpadłem, zrobiłem 10 kółek i wpadło 1:58:0.

Browar dla tego co zdecydował aby jechać ten tor! Sonoma + BMW tutaj to idealne połączenie. Mnie się jeździ absolutnie genialnie. Czysta frajda

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tor jest genialny :) Chwilami przypomina mi Willow Spring, ta sceneria i ślepe zakręty (no w sumie na BW nie tak wiele ale pamiętne :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, tor jest genialny  Chwilami przypomina mi Willow Spring, ta sceneria i ślepe zakręty (no w sumie na BW nie tak wiele ale pamiętne ).

Bo to amerykańskie trasy. Znaja sie chlopaki na robocie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Darkman133 napisał:

Ja wczoraj zainwestowałem i kupiłem headset od Sony. Jakby ktos sie zastanawial i mial watpliwosci takie jak ja, ktore blokowaly mnie przed zakupem to podpowiem, ze absolutny killer feature tych sluchawek, to opcja lekkiego odsluchu samego siebie w czasie mowienia, co powoduje ze nie podnosimy tonu glosu i nie przeszkadzamy rodzinie. Nie wiedzialem o tej funkcji. Do tego opcja Mute na mikrofon wiec klikniecia z lopatek czy z shifterka nie beda slyszane i opcja zwiekszania glosu chatu automatycznie obnizajaca glosnosc gry i vice versa. Genialne. Zaluje ze dopiero teraz sie zdecydowalem. Jak ktos jest w podobnych rozterkach i sie zastanawia to moze ta opinia pomoze w przekonaniu sie ze warto. Pozdrawiam.

Kupiłem pół roku temu.  O tamtej pory wszystkim je polecam!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem, zrobiłem 10 kółek i wpadło 1:58:0.

Browar dla tego co zdecydował aby jechać ten tor! Sonoma + BMW tutaj to idealne połączenie. Mnie się jeździ absolutnie genialnie. Czysta frajda

To podziel się setupem bo dla mnie połączenie tego auta z torem to zło

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Setup ten sam co na SPA tylko dyfry w ukladzie 37/31/40 idac w menu od gory, skrzynia na 4:09, sway bar przod 14 a tyl na 4.

Sam przejazd poki co tak wygladal ale jeszcze sa miejsca do poprawy przynajmniej w 2 sektorach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, przede wszystkim wielkie dzięki, że wklejasz to tutaj a nie na psn (tam brakuje jeszcze wątku o jedwabnikach i budowie karmników) bo nie powinno uciec w natłoku spamu.

 

Ja mam chyba nieco inny set. Przede wszystkim chyba krótsze przełożenie ale i dyfer nieco inaczej ustawiony (40/40 i domyślny ostatni ale z moich obserwacji największą różnicę robił ten pierwszy). Na treningu wpadło mi z tym jakieś 1:57:900 i też widzę jeszcze luki. Pomijam, że Diego z kolegą z Anglii (oraz pewnie Sylwek) zrobią tam poniżej 1:57, pewnie nawet niskie 1:56 (o ile nie wysokie 1:55) ;) 

 

Dark, jak opony u Ciebie? Ja zacząłem od równego ciśnienia na przodzie i na tyle ale widzę, że prawa przód bardziej się chyba nagrzewa, nie wiem jednak czy to ma przełożenie na jazdę/żywotność.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko,jak będziesz miał chwilkę to wyśli mi na priv zdjęcie swoich ustawień. Może coś skleję z tego i zacznie mi się podobać połączenie tor/samochód

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu ja nie mam problemow z wrzuceniem setupu publicznie. Z dobrym setupem mozna byc szybszym ale setupem sie nie wygrywa wiec luzik. Wieczorkiem bede na konsoli to wrzuce tutaj i niech korzysta kto chce. Zreszta gdyby nie kilka rozmow na forum wlasnie o setupach to bym sie paru nowych rzeczy nie nauczyl wiec trzeba sie zrewanzowac spolecznosci

Cieglo ja tak daleko nie jestem zeby o trwalosci opon opowiadac. Moje przygotowania zawsze maja taki przebieg:

- szukanie ustawienia ktore da mi oczekiwane zachowanie auta pod moj styl jazdy

- tuning zachowania auta pod najlepsze pokonywanie konkretnych zakretow w ktorych mam problem aby byc szybszym

- weryfikacja zachowania auta w 20minutowym przejezdzie i korekta jesli trzeba

- sprawdzenie czy mozna cos zmienic z korzyscia dla opon jesli nie wplywa to na 2 pierwsze punkty wyzej

Poki co tylko pierwsze dwa punkty wstepnie ogarnalem wiec jeszcze nie moge odpowiedziec Ci na Twoje pytanie

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kurna obaiwam się że dopiero w piątek coś pojezdze :/ chyba że dzisiaj znajdę z godzinkę dam znać.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać koniecznie jak Ci idzie i moze wrzucisz filmik z przejazdu jak w okolice 1:56 sie zagalopujesz bo zakladam ze to mocno realne?

Niestety nie bedzie mi dane probowac sie z Toba mierzyc na Sonomie bo przez buga w grze mam tylko za jeden wyscig punkty na Spa i ponownie pojade w grupie B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne nie ma problemu.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

KOMUNIKAT OD ORGANIZATORA   ( ja nim nie jestem ;-) )

 

 

Przyszły sezon  sciagamy się autem :

 

 

2012 C-Class Coupe DTM

 

 

Miłego upalania. !!!

 

 

wyniki ankiety.JPG

cclasese.jpg

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×