Skocz do zawartości
tprudzic

Mała Liga LTE - BMW 2002 Turbo (start 08.01.2017)

Rekomendowane odpowiedzi

A czy sędziowie zerkali przypadkiem na huncwotów ze Spa? :miner:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zrezygnowali. Zatem... Chyba nie. Choc mojej kary Dsq nikt nie przyklepal.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, cieglo napisał:

A czy sędziowie zerkali przypadkiem na huncwotów ze Spa? :miner:

niech ktos pierwszy rzuci kamieniem, to sie posypie ;-)

ja proponuje zeby chetni przejrzeli pare osob, zeby uswiadomic sobie skale problemu.

najlepiej zeby kazdy przejrzal przejazdy dwoch osob, ktore byly przed nimi w wyscigu (np ten z P3 przeglada tych z P2 i P1) i wystarczy podac liczbe wyjazdow.

proponuje tez zwerbowac do nas matamanana, jemu by sie chcialo trzymac reke na pulsie ;-)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję rozpatrywać tylko zgłoszenia.Nie ma zgłoszeń nie ma kar.Takie moje zdanie.Inaczej tego nie oragniecie,za dużo driverow.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no wlasnie przez tak duza ilosc kierowcow liga stala sie ciezka do ogarniecia.

w sumie nie dziwie sie sedziom, bo przegladanie duzej liczby wnioskow jest czasochlonne bardzo, a tu ludzie pracujacy, dzieciaci, zonaci/mezaci.

liczenie wyjazdow 40 kierowcow jadacych w dwoch wyscigach to juz totalna masakra. dlatego wlasnie propozycja przegladania tego przez kazdego uczestnika w lidze.

 

ewentualnie mozna rozpatrzyc opcje taka zeby wybierac tory gdzie nie da sie przycinac, np monaco ;-), pewnie duzo takich jeszcze sie znajdzie.

 

15 minut temu, gabdob napisał:

A ja proponuję rozpatrywać tylko zgłoszenia.Nie ma zgłoszeń nie ma kar.Takie moje zdanie.Inaczej tego nie oragniecie,za dużo driverow.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

wiesz, ja moge zglosic, wymienic palcem kilku, ktorzy wiem, ze przycinali, ale sedziowie i tak by musieli obejrzec replaya i liczyc te wyjazdy samemu. jak kazdy policzy i poda dokladna liczba to potem sprawa latwa dla sedziow bedzie.

Edytowane przez tprudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak "góra" zadecyduje o takim sposobie oceny graczy to trzeba będzie sie dostosować.A może inni mają inne propozycje ?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecany setup dla kredensu na Sonome. To czego nie widac a jest wazne podalem wyzej w poscie.

IMG_5019.JPG

Edit:

Balans hamulcow na 57%.

Poki co wpadlo juz 1:57:7 ale ciezko juz mi urywac. Niewiele zapasu zostalo. Jak ktos wykreci 1:56 to juz kozacki przejazd musi byc :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to tak sobie teraz mysle bo moge chwile poglowkowac i musze posypac glowe popiolem. Przegialem, bardzo przegialem. Za duzo ludzie nawolalem. Wydaje mi sie ze teraz powinnismy isc rozpedem.  Dlatego tez od teraz juz sie zamykam z rekrutacja. Zamykam sie przypominam ludziom ze sa zapisy. Koniec z Pw mowiacym o tym ty czemu sie nie zapisales daj mi znac bo inaczej nie pojedziesz. Tak ja to robilem bo dbalem o to aby kazdy mial zabawe. Dlatego tez tak zalezalo mi na pokoju C. Aby tam tez chlopaki mieli zabawe.  

 

Jak widac to co zrobilem bylo proste. W sensie zgarnianie ludzi jest latwe. Teraz natomiast tylko od ludzi bedzie zalezec czy beda chcieli byc czescia naszej spolecznosci czy nie. Teraz tylko bede zapisywal ludzi ktorzy beda zainteresowani i pojada jakies testowe treningowe wyscigi w tygodniu. Nigdy nie zapisze juz kogos kto po prostu zaczyna w niedziele. 

Teraz wejdziemy w nowy sezon. Wg mnie pierwsze kary poleca odrazu za wyjazdy przycinki i reszte... Gdy przytrafi sie to drugi raz to laduje taki delikwent do grupy C.. a ze ludzi nie bede nagabywal a jedynie czekal na zgloszenia to ona umrze naturalnym zyciem. Zatem bedzie wyrwa w zyciorysie... i prosty przekaz. Jechac chcesz w najlepszej lidze / najlepiej zogranizowanej lidze w Europie to sie starac masz na 100%. 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, gabdob napisał:

A ja proponuję rozpatrywać tylko zgłoszenia.Nie ma zgłoszeń nie ma kar.

Na zgłoszenia sędziowie też nie reagują. Po Silverstone zgłosiłem incydent z Kotim z nagraniem. Nikt z sędziów nie odpowiedział. Teraz po Spa przesłałem film z końcówki wyścigu gdzie widać, że byłem przed Tomaszanem. Również zero reakcji. Punkty mam przyznane tak jakbym był za Nim. Tu nie chodzi o ten jeden punkcik tylko o samą reakcję, jakąś odpowiedź. Nie wiem czy w razie czegoś mam dalej przesyłać filmiki do rozpatrzenia, czy nie tracić czasu bo i tak zostanę olany sikiem pajęczym? :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie swoją opinie odnośnie wyjeżdżania po za tor przez Errora napisałem w grupie organizacyjnej,że nie bede oceniał jego wyjazdów bo rywalizujemy o drugie miejsce. Odbiło się to echem,a podkreśliłem że ja się dopatrzyłem 21 wyjazdów w R1. Po drugie może ja zbyt aptekarsko do tego podchodzę i faktycznie tych wyjazdów było mniej. Dziękuje za uwagę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, kupczyk napisał:

Na zgłoszenia sędziowie też nie reagują.

dlatego trzeba zrobic watek z wnioskami o kary, zeby nie trzeba bylo tego szukac w gaszczu innych postow.

poki co problem z sedziami, nie ma kto sedziowac.

 

7 minut temu, sieniu napisał:

podkreśliłem że ja się dopatrzyłem 21 wyjazdów w R1

to chyba sprawa jasna, regulamin jasno okresla:

------------------------------------------------------------------------------------

Kary punktowe za cięcia/wyjazdy poza tor  R1 + R2 ( suma ):

10-20   |-15 pkt

pow 20 | -30 pkt

------------------------------------------------------------------------------------

 

 

ja tez podsumuje kogos z wyjazdami i licze, ze jeszcze ktos odwazny sie znajdzie zeby zrobic to samo z innymi.

jak zasiejemy strach to sie porzadek zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tprudzic napisał:

dlatego trzeba zrobic watek z wnioskami o kary, zeby nie trzeba bylo tego szukac w gaszczu innych postow.

poki co problem z sedziami, nie ma kto sedziowac.

 

to chyba sprawa jasna, regulamin jasno okresla:

------------------------------------------------------------------------------------

Kary punktowe za cięcia/wyjazdy poza tor  R1 + R2 ( suma ):

10-20   |-15 pkt

pow 20 | -30 pkt

------------------------------------------------------------------------------------

 

 

ja tez podsumuje kogos z wyjazdami i licze, ze jeszcze ktos odwazny sie znajdzie zeby zrobic to samo z innymi.

jak zasiejemy strach to sie porzadek zrobi.

Tak tylko chciałem żeby ktoś inny się temu przyjrzał,bo jak napisałem ja mogę do tego z byt dokładnie podchodzić i się może okazać że kilka z tych wyjazdów się nie kwalifikuje jako umyślne bądź przesadne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ci ufam, mysle, ze error sam moze sie odwolac jak sie czuje poszkodowany, ale chyba nie protestuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu, nie chodzi o poziom aptekarstwa tak długo jak przykładasz tą samą miarę do wszystkich. Przy takim założeniu i tak wykrystalizują progi wykroczeń a do nich wpadną ludziska. Wyjdzie kto robi to sporadycznie (bądź wcale), systematycznie albo nagminnie. I wcale nie wymagam wykonywania tej pracy bo wiem, że to pracochłonne zadanie. Przyjął bym podejście z GTbN - tam Nervus/Yogi robili po prostu losowy przegląd przejazdów. Bierzemy delikwenta, ustawiamy newralgiczny punkt toru i sprawdzamy 2-3 przejazdy - jak się nie złapie, wpadnie przy kolejnym wyścigu jeśli ma coś za kołnierzem ;) Przy takim podejściu można ogarnąć całą stawkę, przy podziale powiedzmy na 2-3 osoby jest proporcjonalnie szybciej. Nazwał bym to profilaktycznym sprawdzeniem, niezależnym od zgłoszonych wniosków. Jedyne co może stanąć na przeszkodzie to możliwości techniczne powtórek, nie wiem (ja sam tego jeszcze nie opanowałem) czy jest możliwość szybkiego przeskakiwania np. co okrążenie (albo kilka okrążeń).

 

Error, Ty akurat odwaliłeś kawał mega roboty, to jak urosła ta liga przerosło moje oczekiwania. Ja osobiście myślę, że jednak faktycznie dobrze się na tą chwilę zatrzymać i z obecnego grona przesiać jednostki, które się nadają. Nie najszybszych a najbardziej solidnych, rzetelnych no i reagujących na ewentualną krytykę. Zostanie ugruntowana paczka - jedziemy dalej i będzie to naprawdę liga przedniej jakości; kto wie, może będzie to kilka poziomów wypełnionych niezawodnymi ścigantami. Niech potrwa to kolejnych kilka eventów, warto poczekać. Wydaje mi się też, że idzie dużo dobrego w kwestii technologicznej i taki kapitał ludzki już niedługo będzie można wpasować w gotowe narzędzia do organizacji lig, pilnowania porządku a nawet sędziowania. To co zapowiadają w pcars 2 czy choćby gtsport to kwestia czasu, potem przyjdą doskonalsze rozwiązania na tej bazie ale i tak największym wyzwaniem będzie zawsze zgromadzenie godnych zawodników (a ten kapitał rośnie na naszych oczach). Dlaczego naciskałem na wspólną platformę dyskusyjną? Ano dlatego, że w/w czas można dzięki temu skrócić, zmniejszyć bezwładność i szybciej dojść do celu.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie sprawdzanie pierwszej trójki z pokoju i tyle. Jak ktoś z pierwszej trójki przegiął to spada i sprawdza się nastepnego w tabeli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zatem, zgodnie z regulaminem. przynalem sobie -30pkt. Jestem w Grupie B na ten weekend. 

Tabelka zaaktualizowana.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zatem, zgodnie z regulaminem. przynalem sobie -30pkt. Jestem w Grupie B na ten weekend. 

Tabelka zaaktualizowana.

A ja się nie zgadzam na samo ukaranie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie, tak nie może być Error. Ja bym nie karał za ten weekend, bardziej wymagał refleksji na przyszłość. Siebie oszukasz, Sienia oszukasz ale życia nie oszukasz i wyjdzie wcześniej czy później ;) Albo nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze to ja edytuje tabelke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze to ja edytuje tabelke

Ale nie jesteś sędzia i nie masz do tego prawa

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra tam nie spamowac mi tu. Objade ich w Beeee jak dzieciaczki i wroce do was robaczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Error bo w ten sposób wypaczysz walkę o podium w ostatnim wyścigu sezonu :) Ja wciąż wierzę, że w R1 na Sonomie dostaniesz dsq a w R2 będziesz ostatni i to ja wskoczę na pudło ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze mi Errora do B nie wrzucac bo tam taki spokoj i porzadek jest....

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest poczatek bardzo powaznego traktowania zawodow/wspolzawodnikow. Przyklad musi isc z gory. Poszedl.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×