Skocz do zawartości
tprudzic

Mała Liga LTE - BMW 2002 Turbo (start 08.01.2017)

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Darkman133 napisał:

Tak zrobilem i wpadlo 1:56:888 i czuje zapas :)

A jaki secik dokładnie użyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki secik dokładnie użyłeś?

Ten ktory wrzucilem na forum. Skrocilem tylko skrzynie na 4,22 i cisnienie opon na przodzie z 2,21 na 2,10 zmniejszylem. Troche sposob jazdy zmodyfikowalem i wpadlo :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki secik dokładnie użyłeś?

Korekta:

1:56:185 i drobny błąd zrobiłem bo była szansa na złapanie 1:55 ale to juz przejazd wyżyłowany na maksa jak dla mnie. Odpuszczam dalsze kombinowanie i byle do niedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Ja się ucieszyłem, że ujrzałem 1:56 z przodu a Ty prawie 1:56 złamałeś. Ładnie :)

 

PS. Gdzieś tam pytałeś o ujęcie na powtórce - ja tak właśnie przeważnie jeżdżę, widok z maski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pytałem bo ja w tej grze jezdzac z innego widoku niz kabina nie czuje dobrze auta a Ty na tyle szybko pomykasz ze bylem zaskoczony ze na masce siedzisz ja wyjatkowo Fordem Trans-Am tak jechalem bo tam nic nie widac ze srodka ale w BMW widok jest swietny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jedyny wyjątek robiłem dla McLarena ostatnio bo nie mogłem się na masce tam znaleźć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jedyny wyjątek robiłem dla McLarena ostatnio bo nie mogłem się na masce tam znaleźć

Rzuc okiem na priv na psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie dopiero zmartwienia ;) ja się ciesze jak mi się uda poniżej 2 minut pojechać :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna nie mam kiedy pojezdzic :/

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sa zapisy na nowy event bo nie moge znaleźć wiec jak by co to jadę Pozdro dla wszystkich 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jrszvze nie ma

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy topic na nowy event:

 

 

szukamy osob chetnych do sedziowania.

jak ktos ma na to ochote, prosze napiszac, nasz wodzu wybierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 sprawy.
1) Dziś niestety odpadam. Pokoj C wiec bez zmian praktycznie
2) Mogę przeglądać powtórki w ramach pomocy przy sędziowaniu, ale decyzje muszą być zbiorcze, żeby mi nie odwaliło od nadmiaru władzy ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadmiaru wladzy:)

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zrobilem komus "QQ" w R1 w pok. B, to bardzo przepraszam. Momentami tak mi lagowalo, ze widzialem samochody w powietrzu z dymiacymi oponami :/

MAm chyba jakies problemy z netem od kilku dni, wyszedlem zeby juz bardziej nikomu nie zepsuc zabawy.

Powodzenia i do zobaczenia w nastepnym evencie

 

Smokey,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1 - lipa ze Diego wywalilo tuz przed startem ruszylem z P2 i tak dojechalem do mety. Zero walki, nic sie nie dzialo kompletnie. Wyszedlem z zalozenia ze nie zaatakuje Chrisa na starcie tylko bede oszczedzal opony trzymajac sie za nim w jego tempie i poczekam na okazje. Gdybym przypalil w czasie walki opony moglbym miec problem pod koniec a wolałem spokojnie dowieźć 2 miejsce. Chris niestety zadnych bledow nie popelnil wiec okazja na wyprzedzenie sie nie trafila. I tyle zabawy

R2 - tutaj juz masa akcji. Poki bylo sucho to fajnie sie walczylo w tloku chociaz wyprzedzania za wiele nie bylo a nie chcialem ryzykowac wypadkiem. Raz mnie wynioslo gdy z Topru walczylem bo sie auta na moment skleiły Topru chyba mocno tam odpuscil bo zostal nagle z tylu a ja wylecialem na zewnetrzna. Jemu nic sie na szczescie nie stalo i pojechal bez straty dalej. Ufff.

No i przyszedl deszcz. Dla mnie koniec swiata. Setup w deszczu byl zbyt agresywny i kilka razy wypadlem z trasy albo zaliczalem spina Czasy po c.a. 2:10 / 2:15 na lap

Gdy wyschlo zabawa sie zaczela na nowo i zaczalem gonic swoim tempem. Niewiele sie juz dalo zrobic ale dzieki uprzejmosci Marty wpadlo 10 miejsce na samej linii mety

Gratulacje dla zwyciezcy z dzisiaj i dla TOP3 całego eventu!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście o nic nie walczylem . Jednak w tym evencie mialem jakiegos pecha ktory uniemozliwil mi dobry wynik. No trudno

Gratulacje dla chrisa. Well done.

Widzimy sie za tydzien w nowej odslonie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co po zdegradowaniu do Grupy B... 

qwali p1, r1 p2, r2 p1. Nie tak wcale zle. Super walka super emocje... Udalo  mi sie zachowac moja pozycje w top8. Zatem jestem bezpieczny.

 

Generalnie jednak chcialem przedewszystkim podziekowac wszystkim za wspanialy sezon. Auto bylo bardzo ciekawe. Jednak ile pracy wlozyl nasz caly zespol to naprawde naleza sie oklaski. Uciagnelismy grupe ktorej do tej pory nigdy nie mielismy. Dalismy rade. Wszystkie wyscigi odbywaly sie w pelnym pokojowym skladzie... Byly az 3 pokoje na weekend. Super i dziekuje jeszcze raz wszystkim ktorzy przyczynili sie do tego ze taka fajna zabawe mielismy. Teraz wiemy gdzie robilismy bledy i nastepny sezon zaczniemy z jeszcze wiekszym doswiadczeniem i jeszcze wieksza checia aby scigac sie razem w dobre atmosferze. 

 

Dziekuje jeszcze raz wsyzstkim! uginam sie w pas!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie R2 w pok B. To próba zdobycia p1, jednak błąd kosztował mnie spadek na p8 a tam po okrążeniu wystrzał tylnej opony i drugi pit i spadek na przedostatnie miejsce. Tyle z walki... Dzięki za emocjonujące wyścigi, grało się przyjemnie mimo częstego braku przygotowania jak np. Dziś. Następnego evrntu nie jadę, mała przerwa się przyda. Pozdro dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość udany weekend. R1 to P3, zgodnie z wynikiem z Q (nie licząc Diego, który został rozłączony). Walka na początku z Gelunino, gdzieś tam po drodze udany atak i odzyskanie pozycji. I tak do końca. Dość nudno chociaż na tym torze trzeba było być skupionym non stop :) R2 to irytujący początek gdzie w tłumie jechało się słabo. Potem deszcz i przetasowania. Ostatecznie po zawieruszce ląduję na P7 z widokami na atak uciekającej mi dwójki. Kupczyk trzymał jednak mocne tempo i nic na to nie mogłem począć - dopiero na ostatnim okrążeniu zbliżyłem się na 1-2 s ale to już było za późno i nic nie gwarantowało. W deszczu jechało się fajnie, słabiutka widoczność ale miodnie :)

 

Dzięki za fajny event. Kolejny wprowadza znaczną odmułkę bo Merc po prostu chce jechać niezależnie od biegu i warunków na torze :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update tabelki zrobilem, odliczajac najslabsze wyniki.

jak ktos jechal w pokoju A w dany weekend to rozkladalem te bonusowe 50pkt na dwa wyscigi, w tabeli wpisywane to bylo tylko w R1, stad moga byc rozne liczby odejmowane w stosunku do tych zaznaczonych. jak komus cos sie nie zgadza to prosze pisac. moglem sie pomylic.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topru u mnie jest błąd w pkt za Sonome. W R1 OK bo 50+20 za drugie miejsce ale w R2 tez mi dales 20 pkt za drugie miejsce a ja dojechalem jako 10 :-) troche mniej sie nalezy chyba wtedy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekend ze średnimi uczuciami.  Q średnie bardzo 11 pozycja. Strat w R 1 udany przeskoczylem na 8 pole.  Później już było co raz gorzej.  Pojawił się Pan popiolek które ostro mnie potraktował w zakręcie gdzie nie było szansy na 2 auta.  spadek na ostatnie pole i pogoń.  Po paru minutach walki byłem 12.  Do końca 12 minut.  Odrobilem po 6 minutach i byłem już za kolegą.  pan Popiolek wychodzi wolniej na prostą próbuje atakować i na mojej wysokości dostaje w bok.  Później idą przepychanki i mój błąd :).  

R2 w miarę utrzymalem pozycję. Gdy zaczęło padać mocniej zmieniłem opony żeby mniec świeży bieżnik.  Zyskałem dzięki temu nad kupczykiem który był przedemna( Przed pit stóp)  dobrych parę sekund .  byłem 2 po boksie.  Chris mnie szybko dopadł w tych warunkach.  I tu pojawiło się moje Pozytywne zaskoczenie.  Następny był Diego.  Miałem przewagi jakieś 5-6 sekund.  W warunkach deszczowych Różnica się utrzymywała.  Wiedziałem że później będzie sucho i szybko się skończy moje marzenie o p3 hehe.  Jak tylko deszcz się uspokoił Diego był już za mną.  Próbowałem chwilę walczyć ale stwierdziłem że za dużo mogę stracić i trzeba dowieść 4 miejsce ( było już małe stukniecie hehe)   chłopaki za szybcy dla mnie :).  

Dzięki wszystkim za sezon  że fuzja lig LTE i PMC udała się!!!  Jeździliśmy na pełne 2 pokoje.  Było parę niedociągnięcie ale to było do Przewidzenia że tak będzie bo to był mały test.  Wierzę że nasza współpraca będzie dalej tak owocna i będzie stala na takim wysokim poziomie dobrej zabawy.  Już nie mogę doczekać się nowego eventu 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×