Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

tprudzic

Mała Liga LTE - BMW 2002 Turbo (start 08.01.2017)

305 postów w tym temacie

Dobra teraz kwestia błędu z wynikami R2 pokoju A Seba skończył na P9 Marcin na P10 ja P11 jeśli jeszcze ktoś ma wątpliwości to proszę o zamieszczenie filmu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odinstalowac i zainstalowac jeszcze raz.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Yarek napisał:

Cienglarz ja się nie gniewam na nikogo tylko jestem rozczarowany. Mamy przecież mikrofony i wystarczy zapytać:"Zjechałem ale mi nie wymienili, co mam robić teraz". Albo zaraz po wyścigu jeśli nie używacie headseta w czasie jazdy. Ja nie przypominam sobie takich informacji w czasie i zaraz po wyścigu. Zawsze w szerszym gronie można wtedy to obadać.

Biorę oczywiście poprawkę ma to, że coś przegapiłem. Wiadomo, że w skupieniu można niedosłyszeć więc może ktoś coś pamięta. Niech napisze.

No a tak to ja mam odczucie takie, że liczymy a "nuż nikt nie zauważy" siedzimy cicho i jedziemy dalej. Trochę to nie fair moim zdaniem.

Pamiętam, że Tomaszan coś tam z hamulcami miał i zjechał chyba drugi raz do pit-stopu. 

No dobra znowu wracamy do tematu że kłamię.... Zaraz po wyjeździe z PIT lane wkurzyłem się bo owszem obserwowałem jak mi zatankowali moje 21 litrów ale będąc jużna torze zacząłem się ślizgać wypowiedziałem się przez mikrofon że mi skubańcy nie zmienili opon, ale komentarzy nie słyszałem, cały dźwięk z czatu i gry idzie mi na słuchawki i więcej warczenia silnika słychać niż gadania. W każdym razie stwierdziłem że zobaczę ile jeszcze pojadę na tych łysych, ale ńikt mnie nie doganiał pomimo tego że robiłem fatalne czasy więc dojechałem szczęśliwie do mety. Nie wiem skąd wniosek że tyle osób straciło pozycje przez mój PIT.

PS: Prosta matematyka : zyskuje 10 sekund w PIT i robię potem o 3 sekundy gorszy czas (1.25.xxxx) przez powiedzmy 8 okr może więcej przy czym pozostali robią 1.23 na świeżych oponkach. Wniosek zysk w PIT 10 sekund strata po wyjeździe około 20-25 sekund na 8 okr. I gdzie tu logika.

Zakończyłem temat jeśli chodzi o mnie. Ci co mnie znają od lat wiedzą o czym mówię. Przydzielajcie sobie kary jak tam potrzebujecie.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty wlasnie bo mnie umyka. Catani nie kombinuje. Ja go znam. Dla mnie koniec tematu.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra tam Catani. Ja ci kłamstwa nie zarzucam i nie się nie obrażam. Tak jak piszesz, mówiłeś, ale chyba nikt nie słyszał i tyle. Miałeś łyse i się męczyłeś. O.k.  Mnie chodzi o zasady bardziej a nie ile czasu ktoś zyskał w pit-stop. Może zyskał, może nie. Ja sprawdzać nie będę. Jestem świeżak w tym całym ściganiu ale Niemce mnie w pracy wytresowali:) Jest regulamin, jest obowiązek zmienić to zmieniam. Mus to mus. Nie ma przebacz. Takie zboczenie zawodowe.

Niech tam szefostwo się określi co robić gdy są problemy w pitstopie. Powtarzamy zjazd czy nie. Czy mamy wybór ponowny zjazd albo zgłaszamy i godzimy się na minus ileśtam punktów. Za ukrywanie chyba DSQ? Bo teraz jedziemy kredensem co wpiernicza opony. Za chwilę będzie auto inne, inne zużycie i znów będziemy się sprawdzać godzinami?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.