Skocz do zawartości
tprudzic

Mała Liga LTE - BMW 2002 Turbo (start 08.01.2017)

Rekomendowane odpowiedzi

Popiolek popiolek znalazlem cie na masce!!

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie mieszane szczęście. Pierwszy wyścig bardzo fair - P4 w Q i to samo w wyścigu. Sprawiedliwie, chociaż pod koniec Kamyk miał przygodę na bandzie i wyraźnie zwolnił, na mecie byłem na zderzaku więc szykowała się fajna walka bo tempo miałem dobre. Dobry wynik.

 

R2 to mega pech. Zacząłem przebijać się z tyłów stawki, wyglądało to bardzo dobrze na tamtym etapie (8-9 pozycja) ale na ostatniej szykanie złapałem uślizg na wyjściu, pojechałem bokiem a na koniec Gelunino dobił mnie do bandy (nie żeby miał wybór :) ). Odrabianie strat nie szło dobrze bo auto było uszkodzone a w boksie naprawiałem tylko hamulce. Chwila niepewności z deszczem.

 

Prośba do sędziów o przyjrzenie się jeździe w granicach toru, myślę, że wyłapanie przypadków nie będzie trudne i same wpadną w ręce :) Sam wielokrotnie obserwowałem wyjazdy, czy to w lusterku czy przede mną i miałem wrażenie, że ludziska po prostu nawet nie starają się jechać w torze - a to nie fair wobec tych, którzy pilnują ścieżki. Dotyczy to (moje obserwacje) głównie Eu Rouge oraz szybkiego wierzchołka łuku przed ostatnią szykaną. W tych sekcjach można było naprawdę sporo urwać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja drugiego wyścigu nie dałem rady pojechać. Po 15 minutach musiałem zjechać do pitstopu. Coś te lekarstwa na mnie źle działają. Pociłem sie i słabłem z minuty na minutę. W sumie i tak wywaliło mnie z gry na 5 minut przed końcem R2 więc żadna strata. 

Dla mnie koniec z kredensem. Za tydzień nieobecność moja będzie.

Ja tam nie wiem jak w grupie premium AAA z wyjeżdżaniem. W grupie B od wyjeżdżania były ważniesze desperackie próby panowania nad wozem. :)

Edytowane przez Yarek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szybko napisze co sie dzialo u mnie...

 

qwali, ja nie weim co sie stalo... nie wiedzialem lub zle zobaczylem ze mi czasu nie zaliczylo.. a na tym torze w sumie jedna proba i do domu. Zatem mialem czas na p2... ostalo sie p15. 

 

R1

Dwa posty powyzej sytuacja z Popiolkiem dla mnie ewidentny blad gry bo sie nie wydaje mi ze chlop tak specjalnie mnie staranowal. Jednak no co stalo sie. Potem trza bylo gonic. Wizja spadku z Grupy A i przegranie z Sieniakiem... nie do przezycia. Zatem cisne. Popiolka przeszedlem potem byl jakis wypadek ja jak waz sie przeslizgnalem no i zaczelo sie z Martusia. Tak ostrego parcia na wyprzedzenie nie mialem dawno. Nie dotkonalem Marty ani razy ale bylo blisko na cm. Wkoncu Martusie wyprzedzam. Do Sebusia nie doszedlem bo mnie Martusia ogolila z opon.

 

R2

Przebijanie sie do przodu tym autem nie stanowi dla mnie wiekszego problemu. Bylo p5 ale szybko w miare zrobilo sie p1. Kombinowalem kiedy zjechac na pita i wybralem przed wszystkimi. Chris zrobil to samo. Potem extra walka w deszczu 

Dojechal nas jeszcze Diego, mnie sie opony konczyly i wpadlem w poslizg dostalem kare... i bylem p3 na koniec. Bardzo zadowolony jestem. Najwazniejsze ze przewage nad Sieniem powiekszylem :)

 

Dzieki za super emocje wczoraj! Gratulacje dla tych ponademna..

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda w pokoju A szybko dobiegła końca :) Wczoraj drobne błędy kosztowały mnie pocałowanie ściany ,a w konsekwencjji brak prędkości na prostych.

Chciałem zgłosić, że w R1 byłem przed Tomaszanem :

 

A tu R2 i lagi Diego :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 godzin temu, Darkman133 napisał:

Topru gdy go wyniosło poza trasę ładnie odpuścił. Modelowe fair play.

szkoda, ze nasze zasady nie sa tak samo interpretowane przez wszystkich.

 

2 godziny temu, cieglo napisał:

Prośba do sędziów o przyjrzenie się jeździe w granicach toru, myślę, że wyłapanie przypadków nie będzie trudne i same wpadną w ręce :) Sam wielokrotnie obserwowałem wyjazdy, czy to w lusterku czy przede mną i miałem wrażenie, że ludziska po prostu nawet nie starają się jechać w torze - a to nie fair wobec tych, którzy pilnują ścieżki. Dotyczy to (moje obserwacje) głównie Eu Rouge oraz szybkiego wierzchołka łuku przed ostatnią szykaną. W tych sekcjach można było naprawdę sporo urwać.

dokladnie... eau rouge, pouhon, banchimont i na wyjsciu z bus stopa, te zakrety przedefiniowywane przez wielu. a odpuszczanie gazu po wyjechaniu to martwy przepis.

najbardziej wku......ce jest to jak ktos przycina, wychodzi z zakretu jak strzala i lyka 2 na raz na prostej.

 

Edytowane przez tprudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, kupczyk napisał:

A tu R2 i lagi Diego

 

oooo to mi pokazałeś. W życiu bym się nie spodziewał żę miałem takiego laga.  nigdy nie miałem problemu . Druga sprawa czego ja miałem wcześniej takie rozwalone auto skoro nigdzie nie przydzwoniłem :)

 

 

A ja mam jeden filmik apropo Tomaszana bo coś tam się pieklił  że ktoś go po prawej stronie mijał i szedł jak po swoje. Jasne że tak .

 

 

 

Nie zgłaszam nic  bo w sumie mi się nic nie stało  ale chciałem zwrócić uwagę na  spóźnione Twoje hamowanie a nasze .

 

Druga sprawa :

 

Kwestia gadania podczas wyścigu była już poruszana. W niedziele to co zrobił  Tomaszan-TomekDaria to delikatnie mówiąc wkur*** się strasznie. Chłopaki ja rozumiem emocje itp ale inni walczą o pozycję  w tym przypadku ja z chrisem o 1st  i mnie taki wybuch Energi i głośnego gadania o pierdoletach mocno zdekoncentrowało gdzie 40 min wyścigu okazał się finalnie przegranym. Nikogo to nie interesuję co tam zrobiliście czy coś - od tego jest forum aby się podzielić wrażeniami.

 

 

To również dotyczy Errora przestań komentować każdy Twój błąd  czy prumkami/stękanie  bo to  przeszkadza .

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że prośba o cieszę nie wypali.  Więc  dlatego Wczoraj wyciszylem chat i tyle.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie weekend ponad oczekiwania 3 minuty treningu i dwa razy P6

Co prawda powinno być R1 P4 ale hamulce i opóźnienie hamowania przyczyniło się do straty dwóch pozycji na rzecz cienglo i TomekDaria

A W R2 straciłem P5 na ostatnim zakręcie na rzecz Kamyka

Poniżej moje wideo z wczorajszych zmagań

R1

R2

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie czasy na Sonomie? Rzućcie choć orientacyjnie coś bo ja tam chyba nigdy nie jechałem i dobrze mieć punkt odniesienia :) Nie muszą być wyśrubowane czasy, wystarczą takie typu "wpadłem, zrobiłem 5 kółek" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem zrobiłem 3 kółka i wpadło 1.59

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie jechalem Cieglo ale tor w klasycznej wersji znam z Nascara na wylot i ubolewam że tu Fordem nie jechaliśmy Te przegięcia na górkach w lekkich łukach i te dołki mogą być ciekawe do ogarnięcia w kredensie. Cieszę się na samą myśl a zacznę wieczorkiem i też chętnie poznam czasy jeśli ktoś coś ogarniał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Darkman133 napisał:

Oj działo się...!!!

 

R1 - kiera zwariowała, szalała jak głupia...


U mnie zaczęło się tak samo.

 

Po w miarę udanych kwalifikacjach, R1 rozpoczął się od samoistnego skrętu auta. Na szczęście na Nikogo nie trafiłem. 
Następnie walka przez 20 minut w każdym zakręcie, na szczęście na Thrustmasterze błąd FFB wygląda troszkę łagodniej niż na Logitechu.

Na moje szczęście tor był o tyle długi, że udało się nie wjechać w centrum żadnej walki.
I powolutku dotoczyłem się do mety...

R2 standardowo z pole position :)
Tu kiera nie zrobiła mi już psikusa. Tutaj zrobiłem go sobie sam :38_worried:
Wszystko szło zgodnie z planem, aż do Eau Rouge. Nie wytrzymałem presji i zawaliłem sekwencję łuków,

wyrzuciło mnie po za tor i grzecznie przeczekałem aż mnie wszyscy miną. Co ciekawe przez cały weekend ta sekwencja nie sprawiała mi problemu :38_worried:

 

Niestety uzyskana strata oraz ogólne słabiutkie tępo nie pozwoliło na lepszą pozycję niż ostatnią.

(Nie licząc kolegów, którym PSN nie pozwolił ukończyć zawodów.)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komunikat sędziowski: 

 

Ja rezygnuję z funkcji sędziego nie mam już siły i ochoty. 

Ścinki jeżdżenie poza torem Eau Rouge bus stop i inne tematy już nie mam na to siły nie chcem nie interesuje mnie to jestem zarobiony. 

Dla mnie jest to jeżdżenie nie Fair Play oszukaństwo i zaniżanie poziomu naszej zabawy do granic możliwości

za recydywę osoby takie dostały by ode mnie DSQ wogule na naszą ligę i tyle.

gro osób są to niestety osoby nowe chcące za wszelką cenę nie wiem pokazać się wygrać z "nimi starymi" z ligi ?$@%@

do dupy coś takiego.

 

ja nie mam czasu na takie podejście rezygnuję czasem się wypowiem nt, jakiś RA , RI czy innych kar 

 

dzięki za poświęcony czas i za to że mogłem być tu sędzią głównym mam nadzieję że czasem zgadzaliście się z moimi decyzjami.

 

ps ze ścigania ze osobami zaufanymi nie ścinającymi jeżdżącymi w/g zasad CRC nie rezygnuję.

może to był błąd ścigać się w takim dużym gronie i ignorancja niektórych osób dla naszych zasad nie wiem ja sam jeden nie będę tego oceniał 

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,czy jako "nowy",mogę się wypowiadać na ten temat,ale nie można,tak jak pisze Gustaw,zaostrzyc tych kar ?Być może sam na siebie bata kręce,ale dopiero zaczynam i zależy mi na czystej jeździe.Przecież tylko po to do was dołączylem :38_worried:

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałbym, żeby każdy kto widzi, że robię coś źle wypunktował mnie. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę i przyjmę ją z pokorą. A wszystko po to, żeby nasze wyścigi były właśnie fair i żebyśmy czerpali z tego mega przyjemność. Także Gustaw nie rezygnuj i karaj nas srogo jeżeli na to zasługujemy :)

Gra czasami też płata nam różne figle (tak jak lagi Diego na mojej konsoli) i wychodzą potem różne dziwne kolizje. Kiedyś w wyścigu online w Gran Turismo (nie pamiętam GT5 czy GT6) gra zrobiła taki psikus, że na Nurbie u 15 osób padał deszcz, a u jednej było sucho i odstawił nas na pare minut :) Mam nadzieję, że w PC takich jaj nie ma.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, DeeS napisał:

oooo to mi pokazałeś. W życiu bym się nie spodziewał żę miałem takiego laga.  nigdy nie miałem problemu . Druga sprawa czego ja miałem wcześniej takie rozwalone auto skoro nigdzie nie przydzwoniłem :)

Patrz jakie ładne auto miałeś u mnie :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od nastepnego eventu prosze wszystkich o wyciszenie mnie. Tak nam idzie idealnie z ustawianiem sie na r2 ze juz czytac nie trzeba. Ja jezdze na sluchawkach bo mi tak lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zainwestowałem i kupiłem headset od Sony. Jakby ktos sie zastanawial i mial watpliwosci takie jak ja, ktore blokowaly mnie przed zakupem to podpowiem, ze absolutny killer feature tych sluchawek, to opcja lekkiego odsluchu samego siebie w czasie mowienia, co powoduje ze nie podnosimy tonu glosu i nie przeszkadzamy rodzinie. Nie wiedzialem o tej funkcji. Do tego opcja Mute na mikrofon wiec klikniecia z lopatek czy z shifterka nie beda slyszane i opcja zwiekszania glosu chatu automatycznie obnizajaca glosnosc gry i vice versa. Genialne. Zaluje ze dopiero teraz sie zdecydowalem. Jak ktos jest w podobnych rozterkach i sie zastanawia to moze ta opinia pomoze w przekonaniu sie ze warto. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo od miesiąca gdzieś funkcjonalność na poziomie zajebistym :1_grinning: tylko ten pałąk się połamie prędzej czy później :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj jakiś namiar na produkt, trzeba się przyjrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daj jakiś namiar na produkt, trzeba się przyjrzeć

http://www.x-kom.pl/p/201186-akcesorium-do-playstation-sony-ps4-wireless-stereo-20-czarne.html

ja mam to samo od miesiąca gdzieś funkcjonalność na poziomie zajebistym :1_grinning: tylko ten pałąk się połamie prędzej czy później :38_worried:

Ja raczej dbam o sprzet wiec zakladam ze bedzie OK a moj brat juz ze 2 lata uzywa, zaraz po premierze chyba kupil i nic sie nie dzieje. Ale tez dba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem szybiejszy :1_grinning: ja kupiłem w media markt były ładne promocje na święta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×