Skocz do zawartości
Karaluch69

Torment: Tides of Numenera

Rekomendowane odpowiedzi

Wstyd się przyznać ale pierwszego Tormenta jeszcze nie ruszyłem a mam go od premiery z pudełkiem, podkładką pod mysz itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czekam na kuriera :) a i Horizon też na premierę ;) a kupka wstydu taka że ...

 

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na wtorek :) Od razu po zajęciach lecę do paczkomatu i dzida do ciuchci, żeby w domu pograć.

Specjalnie na PC przechodzę teraz dodatki do Pillars of Eternity, żeby przypomnieć sobie "jak to się robi" w crpg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na info jak sterowanie na PS4, Wastelnads 2 to była jakaś masakra, męczarnia a nie granie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak ktos jest ciekawy jak wygląda początek na ps4 i ma jakieś pytania to zapraszam do obejrzenia filmu

Albo część dalsza streama.  I jak ktoś jest ciekawy to na chwilę obecną sytuację z Foci nie wydaje się być zmieniona względem EA

 

 

Edytowane przez devil1236
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w piątek w sklepie osiedlowym. Koleś powiedział ze jutro i cena 210zl...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, Qdlaty91 napisał:

Pytałem w piątek w sklepie osiedlowym. Koleś powiedział ze jutro i cena 210zl...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Na drogim osiedlu mieszkasz :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Na drogim osiedlu mieszkasz :24_stuck_out_tongue: 

 

Chyba drogi sklep :24_stuck_out_tongue: bo 500m dalej w EuroAGD cena już 169zl.

Trudno muszę czekać do jutra.

Jak pierwsze wrażenia z gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie gry w izometrycznego RPG'a na padzie, dlatego też od dłuższego czasu mam zrobiony pre-order na wersję pecetową. Tyle co sobie pograłem (nie chciałem się zbytnio w betę angażować), to zapowiada się fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pudełku "day one" mapa ala te z serii GTA, soundtrack w osobnej folii I kod na jakiś pancerz I kod na jakąś cyfrowa solucje do zassania na pisi.

 

W rolach głównych "Piotr Fronczewski " : ciary są! 

 

 

IMG_20170227_225131.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, zdun napisał:

W pudełku "day one" mapa ala te z serii GTA, soundtrack w osobnej folii I kod na jakiś pancerz I kod na jakąś cyfrowa solucje do zassania na pisi.

 

W rolach głównych "Piotr Fronczewski " : ciary są! 

 

 

IMG_20170227_225131.jpg

 

Podobno to będzie EPICKA gra, w epickiej cenie (jak na premierę), tak powinno się robić gry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

 

 

"Odkryto że masz piracka kopie gry, za 10 sekund twój dysk zostanie sformatowany" :1_grinning: 

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

No i lipa cyfrowka w UK ma tylko jezyk angielski (owszem sa polskie napisy ale to nie to samo jakos pozostal sentyment jak zagrywalem sie za dzieciaka w Tormenta BG/BG2 z polskim dubbingiem) :38_worried::38_worried: Nie wiem jak wydanie pudelkowe a nie chce ryzykowac wiec pozostaje zamowic z polski :/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Są pierwsze recenzje i są pierwsze wytknięcia bugów i glitchy... Na szczęście ma być duży patch na dzień dobry http://www.psu.com/news/32300/torment-tides-of-numenera-day-one-update-patch-notes.

Edit. Błędy występowały na poprawionej wersji... Miejmy nadzieję, że będą to prostować na bieżąco. 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy to pikuś. Podobno najgorsze są rwania animacji i długie czasy wczytywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka klimatem miażdży kule

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W mediaexpert dostałem w gratisie steelbook i notes dodatkowo. Całkiem spoko. Jak coś to patch do wersji 1.01 waży ledwie 4,75gb.

 

Edit: Włączenie gry bez patcha skutkuje brakiem polskiego dubbingu a sejwy sprzed zainstalowania patcha nie są kompatybilne z wersją po patchu i nie da się ich załadować. Jednym słowem, nie grać dopóki nie dociągnie wam łatki.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszta jak gra bo juz dawno mialem ochote na takiego rpga. Nox, Baldur, Neverwinter Nights, dlugo by wymieniac, przed chwila obejrzalem jakis gameply polski i mnie wessalo. Zaraz bym kupil. Ale jest mnostwo opini ze gra jest koszmarnie zbugowana i brzydka jak diabli, prawda to?

 

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem zawalone popołudnie, ale miałem nadzieję, że wieczorem sobie chociaż te 2 godziny pogram na spokojnie.... Wszystko fajnie, tylko przez dobrą godzinę nie mogłem się zdecydować na cechy postaci i w końcu za wiele nie ugrałem :24_stuck_out_tongue: Opcji nie ma może jakoś straszliwie wiele, ale mimo wszystko mamy sporo kombinacji. Ja oczywiście standardowo chciałem grać kimś, kto ogranicza zabijanie i jakoś tak mi zeszło :24_stuck_out_tongue:

No ale tak czy siak, gra się zapowiada bardzo dobrze. Wygląda jak wszystkie "stare" rpgi z odświeżonym interfejsem. Sterowanie na padzie całkiem dobrze rozwiązane, a najważniejsze, że napisy są bardzo dobrze widoczne i bez problemu można je przeczytać nawet z większej odległości (są chyba 4 opcje wielkości, ja mam 3 i dla mnie jest idealnie, bo siedzę dość daleko od tv).

Samego początku gry z pierwszego Tormenta i tak nic nigdy nie przebije, ale będzie grane, nie ma co. Sam rzut izometryczny obudził wspomnienia :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na podst początkowych pytań wyszło Bystry Szelma i mi to pasuje.

 

+ na cechy perswazja i skradanie :thumbsup:

 

a - na znajomośc maszynerii, walkę bronią dwuręczną 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyszedł spostrzegawczy szelma, ale na szczęście później można było zmienić :) Finalnie mam charyzmatycznego szelmę :) Dodatkowo wziąłem bonus do anamnezy (chyba tak się to nazywało). No i umiejętności jedyne, które nie były związane z walką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ambitny plan przejść grę bez walki :antonio: jak na prawilne rpg przystalo.

 

Śmieszą mnie komenty pod reckami typu: co to jest?, klikam klikam I nic się nie dzieje itp. Widać że gracze zapomnieli czym są role playing games... 

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×