Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

To jest tragiczny tv pod każdym względem, zresztą jak cała reszta Philipsów z 2016.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drobny szczegół - ten philips nie jest z 2016 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imput lag leży

hdr jasność bardzo niski jest bo jest 

kurczę za 2000 to można w miarę dobry monitor 28 cali kupić , ale na tv to naprawdę za mało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak nie jest jak jest :)

Lepiej dać sobie spokój z tym Philipsem, jak i ogólnie z Philipsem.

Edytowane przez Kamillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wam się widzę w dupach poprzewracało...........mówimy o budżetowym telewizorze 4K do grania a nie kosiarce za 7-10 tyś.

Za 2 tyś bedzie przyzwoity monitor do grania 4 k bo sam taki mam Dell ale jest to nadal tylko monitor,a tutaj mamy przyzwoity telewizor Smart 4K z HDR.Zależy kto do czego potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ale ten HDR jest naprawdę do dopy ma bardzo słabą wartość NITÓW

na przyzwoity tv w miarę trzeba przeznaczyć koło 3500-4000 tyś. żeby to miało rację 

a tu HDR jest na siłę i on jest gówno wart przy małej jasności

jest bo jest ma się czym pochwalić marketing i tyle

 

i nie chodzi o to czy sie w dupach poprzewracało biednego nie stać na tanie zakupy lepiej kupić raz na dobrze na lata 

Edytowane przez Gustaw
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tanich samsung KU6400 będzie znacznie lepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na w miarę dobry HDR to trzeba mieć 4500 zł za 49 cali( samsung KS 7000). Poniżej nic innego nie ma. Samsung ma bolączki w postaci klejonej obudowy i bad pixeli. Ale obraz jest ok. Ja kupiłem tańszego KU6470 niby z hdr, i taki właśnie jest - niby. Do gier ten hdr i tak się nie nadaje, input lag zabija. Ale ogólnie obraz w 4k dobry. Trzeba poczekać na nowości na 2017 rok, ale zamiast input laga to cena zabije.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up,

 

to o czym mówisz to system HDR Pro który faktycznie chodzi tylko przy włączonych poprawiaczach i dodaje mega laga, ale jak odpalisz grę wspierającą HDR (mając na tv HDR Pro na off i włączony tryb gry) to tv sam to wykryje i włączy i wtedy grasz bez laga (mam ku6000) , generalnie  do ludzi którzy szukają telewizora: nie popadajcie w skrajność, na necie są same opinie że minimum to trzeba ks7000 kupić i że reszta co poniżej to dziadostwo i nie ma sensu, otóż ja kupiłem 55 cali ku 6000 za 2700 zł (mam ps pro) i jestem meeeega zadowolony z rozdzielczości 4K, wyszedłem z założenia że na razie na rynku jest dosłownie kilka gier wspierających HDR i zanim się to rozpowszechni to za 2 lata zmienie TV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację nie mam ps pro tylko ps4. Jednak prawda jest taka że prawdziwy hdr zaczyna się od ks7000. Ja nie twierdzę że reszta to dziadostwo, sam mam tv z serii 6000 i nie narzekam. Kupiłbym tak jak Ty zwykłe KU6000 tylko w momencie zakupu nie było ich na sklepie i skusiłem się na 6470. W porównaniu do mojej starej plazmy to samsung gra jak bajka zwłaszcza w4k. Mnie starcza co nie zmienia faktu że hdr w tych modelach jest bardzo podstawowy

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie ja poprostu odpuscilem HDR bo doplacic do 2700 kolejne 2500 za sam fajny hdr to paranoja, tym bardziej ze na chwile obecna nawet nie mam na jakiej grze tego hdr w moim tv sprawdzic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapominasz o szerokiej palecie barw którą widać odrazu a tanie tv jej nie mają ;) Więc to nie jest tylko HDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu jakiegoś taniego telewizora 1080p do konsoli/komputera (głównie filmy i gry) w okolicach 2000zł. Co w tej cenie dobrego można znaleźć? Przeglądałem na szybko RTVEUROAGD i pierwsze co w oczy się rzuca to:

 

1. http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sony-kdl-40wd655.bhtml

2. http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-43lh630v.bhtml

No i ten Philips, którego już tu odradziliście :1_grinning:

 

Telewizor będzie wisiał na ścianie, zaraz nad monitorem, więc troszkę trzeba będzie wzrok podnieść ale wszystko w granicach rozsądku. Głównie konsola i ewentualny film z netflixa, rzadko coś z peceta więc na to nawet nie patrzę, dla niego jest monitor. Nie potrzebuję SMART TV (chociaż będzie to plus), 2 HDMI wystarczą, 4K i HDR to na razie dla mnie śpiew przyszłości więc też nie chcę kupować czegoś drogiego na lata, tylko coś do końca tej generacji (2 - 3 lata).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało to Android 6.0 wreszcie zawita na telewizorach Sony z 2015/2016r. Aktualizacja wprowadzona będzie w Europie począwszy od dnia 22 lutego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 15.02.2017 o 13:54, MrArt-PL napisał:

Coś wam się widzę w dupach poprzewracało...........mówimy o budżetowym telewizorze 4K do grania a nie kosiarce za 7-10 tyś.

Za 2 tyś bedzie przyzwoity monitor do grania 4 k bo sam taki mam Dell ale jest to nadal tylko monitor,a tutaj mamy przyzwoity telewizor Smart 4K z HDR.Zależy kto do czego potrzebuje.

Masz monitor 4k ? i jak to sie sprawdza ? miałeś okazje obadać to z plejką PRO ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, ckast napisał:

Masz monitor 4k ? i jak to sie sprawdza ? miałeś okazje obadać to z plejką PRO ? 

Tak używam z PS Pro i tak szczerze mówiąc jest różnica ale niewielka.

Kiedy już się będą pokazywać gry z obsługą HDR to pewnie pokażą pazura ale narazie szału nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MrArt-PL napisał:

Tak używam z PS Pro i tak szczerze mówiąc jest różnica ale niewielka.

Kiedy już się będą pokazywać gry z obsługą HDR to pewnie pokażą pazura ale narazie szału nie ma.

A w jakie gry grasz ? Masz gierki którę mają wyzszą rozdziałke albo 4k ? np. skyrim ? Last of us itd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam BF1,Skyrim,Fallout,pCars,Assetto,3xCall of Duty,Wiedzmin,Tomb Raider na tych tytułach sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy już się będą pokazywać gry z obsługą HDR to pewnie pokażą pazura ale narazie szału nie ma.

Tak ale żeby to zobaczyć musisz mieć monitor z HDR a te dopiero wyjdą w tym roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MrArt-PL napisał:

Mam BF1,Skyrim,Fallout,pCars,Assetto,3xCall of Duty,Wiedzmin,Tomb Raider na tych tytułach sprawdzałem.

Skyrim musi robić wrażenie :1_grinning: Co Monitora 4k bez hdr , spoko moze i nie ma hdr ale taki horizon w 4k i na ps pro i tak zrobi wrazenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Kamillo napisał:

Jakby kogoś interesowało to Android 6.0 wreszcie zawita na telewizorach Sony z 2015/2016r. Aktualizacja wprowadzona będzie w Europie począwszy od dnia 22 lutego.

Ucieszyła mnie ta informacja. Nigdzie nie mogłem znaleźć kiedy będzie aktualizacja. Gdzie wyczytałeś o tym? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ucieszyła mnie ta informacja. Nigdzie nie mogłem znaleźć kiedy będzie aktualizacja. Gdzie wyczytałeś o tym? Pozdrawiam.

Wysłałem Ci linka na priv.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wysłałem Ci linka na priv.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

U mnie dalej cisza ikonka tylko pokazała się w polecanych 'tv software update' i nic poza tym.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Veezo napisał:

U mnie dalej cisza ikonka tylko pokazała się w polecanych 'tv software update' i nic poza tym.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Aktualizacja odbywa się etapowo co by nie zamulić serwerów, jeśli chcesz już zaktualizować to pobierz sobie ze strony SONY nowego androida na swój TV, wgraj na dysk przenośny i zaktualizuj przez USB w TV.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×