Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

No zlecieli, seria XD93 (Poprzednik/odpowiednik) w tamtym roku startowała chyba od 7,5 kafla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza myśl po przeczytaniu recenzji 

 

"coś ty zrobił, trzeba było poczekać 3-4 miesiące i brać Sony :30vm3cw:"

 

Potem przyszło otrzeźwienie, że za swojego Samsunga dałem jednak te blisko 2,5 tysiąca złotych mniej, czyli pewnie tyle ile będę musiał na święta wyłożyć na Project Scorpio. 

 

A moja baba dalej nie widzi różnicy między starym a nowym TV.... "no trochę większy" mówi. Ciężkie jest życie gracza :ExHPnhn:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 10.03.2017 o 13:26, pablos_PRO napisał:

 

Nieźle się prezentują te nowe tv Sony.  Tylko największy problem z wielkością. Teraz  mam 55' i jakbym zmieniał to już chyba na coś większego. A wyżej jest tylko 65' które kosztuje już 10k  :notsure:

Czyli sporo kasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, dlatego przydałoby się jakieś 60'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama zmiana tv to nie wszytko. Mi się udało w dobrej cenie kupić Samsunga 65"KS8000 i niby fajnie. Podłączyć i grać ale niestety mój ampli Onkyo 609 nie przepuszcza już sygnału 4k więc trzeba obie konsole Ps4Pro i X1S z powrotem do tv a dźwięk po optyku. Słuchawki też mam po optyku i co i trzeba teraz wachlować optykiem w zależności gdzie ma być dźwięk. Telewizor kupiony to teraz trzeba na nowy ampli odkładać:-) I tak w kółko.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wojcik_dan napisał:

Sama zmiana tv to nie wszytko. Mi się udało w dobrej cenie kupić Samsunga 65"KS8000 i niby fajnie. Podłączyć i grać ale niestety mój ampli Onkyo 609 nie przepuszcza już sygnału 4k więc trzeba obie konsole Ps4Pro i X1S z powrotem do tv a dźwięk po optyku. Słuchawki też mam po optyku i co i trzeba teraz wachlować optykiem w zależności gdzie ma być dźwięk. Telewizor kupiony to teraz trzeba na nowy ampli odkładać:-) I tak w kółko.

No właśnie o tym ostatnio myślałem, że mój Denon 1612 też nie puści 4K więc nie tylko wymiana TV ale i amplitunera - masakra!

Było se kurde wybrać jakieś tańsze hobby :24_stuck_out_tongue: 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie chcę kupić taki kabel sieciowy 

KABEL SIECIOWY LAN PRO. ETHERNET RJ45 UTP CAT6 

aby połączyć konsolę PS4 z routerem może być taki czy możecie polecić inny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam połączony zwykłą skrętką i śmiga pięknie. Kupiłem też kategorii 6 ale różnicy nie widzę.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie ten dział 😉. Kup cat 5E starczy w zupełności.

 

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam model ks7000. Chodzi mi o tryb gry. Czy ma on tylko znaczenie w grach online ? Bo niestety pogarsza jakosc obrazu

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby redukuje input lag o jakieś 22 ms ale to tak na prawdę nie jest dużo, przeciętny człowiek nawet nie będzie potrafił skorzystać z różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje pomocy, w moim tv zepsuło się jedno gniazdo HDMI i muszę bawić się w switche. Mam konsolę PS4 pro oraz WiiU i podłączylem je pod switcha, w sytuacji jak przelaczam sygnał na PS4 pro to nie ma obrazu. Ktoś spotkał się z podobną sytuacją?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A działa ci jeżeli uruchomisz jako pierwsze PS4 Pro ? Może być i tak że ten switch  jakoś kłóci się z HDCP ale ciężko powiedzieć, zwłaszcza jak nawet nie powiedziałeś o jaki model telewizora chodzi ( dużo nas na świecie i może ktoś miał już taki problem jak ty z tym samym TV )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A działa ci jeżeli uruchomisz jako pierwsze PS4 Pro ? Może być i tak że ten switch  jakoś kłóci się z HDCP ale ciężko powiedzieć, zwłaszcza jak nawet nie powiedziałeś o jaki model telewizora chodzi ( dużo nas na świecie i może ktoś miał już taki problem jak ty z tym samym TV )

 

Telewizor to LG 55uh6507, do tego jakiś switch kupiony na Allegro za ok 40 zł. Zaczynam się zastanawiać czy problemem nie będzie to, że PS4 pro ma sygnał 4k i switch tego nie obsługuje, ale nie wiem czy to może być to.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, do przesyłania sygnału 4K potrzebne jest hdmi w wersji bodajże 2.0. Sprawdź rozdzielacz, jaką ma wersję.

 

Oneplus 3 & Tapatalk

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś tv w przedziale 3-4tyś. Najlepiej z 55 cali oczywiście głównie do konsoli ale jakieś filmy/seriale czasami się zobaczy. Myślę, że droższego modelu nie potrzebuję, ponieważ od ponad 5 lat gralem na monitorze 23" więc myślę, że już taki tv powali mnie na kolana a dwa raczej nie chcę wydawać więcej na tv skoro mam zwykle ps4. Coś polecacie bo z tego co czytam to głównie soniaki i samsungi sie tutaj przewijają w rozmowach? Lepiej kupić coś lepszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pawelk za każdym razem tak się dzieje? U mnie też pro idzie przez starego switcha i czasami się zdaża, że nie ma obrazu (tzn. obraz wolno mryga tak jak by próbował się przełączyć). Dodam, że ze zwykła PS4 na tym switchu nie miałem problemu. Gdzieś na tym forum  czytałem, że to może być uszkodzenie hdmi po stronie konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kamillo napisał:

Może Samsung UE55KU6400.

A korzystasz na co dzień z tego modelu coś więcej :24_stuck_out_tongue: ? Ktoś miał styczność z tym modelem podczas grania?

EDIT:

Cały czas czytam o tych samsungach i czy to model za 3 tyś czy za 5tyś to wszystkie modele mają problem z tymi plastikami z tyłu?

Edytowane przez Patrykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Patrykos napisał:

Cały czas czytam o tych samsungach i czy to model za 3 tyś czy za 5tyś to wszystkie modele mają problem z tymi plastikami z tyłu?

Jak już kupisz tego szajsunga to koniecznie dopytaj o darmową taśmę dwustronną :jaro:Powinni ją w gratisie wrzucać do kartonu z TV :pazura:

 

Jeśli zależy Ci na jakości wykonania (niekiedy kosztem jakości obrazu) to naprawdę odpuść szajsunga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@pawelk za każdym razem tak się dzieje? U mnie też pro idzie przez starego switcha i czasami się zdaża, że nie ma obrazu (tzn. obraz wolno mryga tak jak by próbował się przełączyć). Dodam, że ze zwykła PS4 na tym switchu nie miałem problemu. Gdzieś na tym forum  czytałem, że to może być uszkodzenie hdmi po stronie konsoli.

 

Za każdym razem. Wina HDMI w konsoli to raczej nie będzie bo jak jest podłączona bezpośrednio do tv to nie ma problemów.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, haobao_PRO napisał:

Jak już kupisz tego szajsunga to koniecznie dopytaj o darmową taśmę dwustronną :jaro:Powinni ją w gratisie wrzucać do kartonu z TV :pazura:

 

Jeśli zależy Ci na jakości wykonania (niekiedy kosztem jakości obrazu) to naprawdę odpuść szajsunga...

Dlatego pytam jak się sprawują te telewizory bo jednak to nie są tanie zabawki a szkoda, żeby padło po roku. Zawsze grałem na monitorach dlatego kompletnie nie wiem na które tv warto zwrócić uwagę a na które nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×