Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Dla niedzielnych grajków singlowych to bez znaczenia na czym grają i jaka odleglosc bo i tak będą zadowoleni. Jeśli grasz multi 2h+ dziennie to tylko monitor :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasy monitora zostały już za mną, teraz tylko wygodnie na sofie i nie ważne czy multi albo singiel, czuje gejmingową radość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitory są dla dzieci i do pc niedzielny grajku :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym tv to nie tylko granie. Oglądanie filmu na 40" z odległości większej niż 2m to męczarnia. Mówię o fhd.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy oglodajo... pewnie jeszcze na polszmacie albo netflix konto na 4:ExHPnhn: przegrywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na vhs. Netflix jest dla frajerów.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Filmy oglodajo... pewnie jeszcze na polszmacie albo netflix konto na 4:ExHPnhn: przegrywy

Oczywiście. Netflix, Showmax i HBO GO. Wszystko w zajebistej jakosci na 60". A Ty pewnie hdripy z rarbaga na 20" monitorku i taborecie :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor 27" curved zakrzywia czasoprzestrzeń i otwiera nowe horyzonty zdarzeń. Jak ubije niedzielnego grajka w multi to on na swoim telewizorku jeszcze żyje przez chwilę na nieswiadomce, taki input lag. Ale nie ma litości, trzeba karać! :antonio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy kinoman (czyt. cywilizowany człowiek) nigdy nie zamieni telewizora + dobrego nagłośnienia + kanapy + filmów UHD na monitor i taboret. 

 

Bany, dorośnij 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy szanujący się gracz multi po 2 dniach grania na monitorze nigdy nie powróci do tv. Rozumiem że ktoś może wydać sporo pieniędzy na tv jak na jego możliwości finansowe i ciężko mu zaakceptować fakt że na monitorze jest lepiej ale koledzy, rozróżniajmy filmy od gierek... Monitor do multi a tv do filmów i niedzielnego singielka jak ktoś lubi grać samemu albo nie ma kolegow:messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bany4KHDR napisał:

Każdy szanujący się gracz multi po 2 dniach grania na monitorze nigdy nie powróci do tv. Rozumiem że ktoś może wydać sporo pieniędzy na tv jak na jego możliwości finansowe i ciężko mu zaakceptować fakt że na monitorze jest lepiej ale koledzy, rozróżniajmy filmy od gierek... Monitor do multi a tv do filmów i niedzielnego singielka jak ktoś lubi grać samemu albo nie ma kolegow:messi:

 

I co Ci dał ten monitor ogłaszany tutaj wszem i wobec? Ratio skoczyło z 1,56 do 1,59? I ciągle rośnie? :Gmoch:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, toreso napisał:

 

I co Ci dał ten monitor ogłaszany tutaj wszem i wobec? Ratio skoczyło z 1,56 do 1,59? I ciągle rośnie? :Gmoch:

Podłącz monitor, zobaczysz :xboss:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W praktyce to 4k nie daje większej szczegółowości niż fhd na mniejszym monitorze, więc nie wiem po co to tak ciągle podkreślać. Jak chcesz mieć super ultra szczegółowość to kup sobie pc'ta z dobrym monitorkiem, pograj na ultra i wtedy te całe 4k hdr nie jest już takie super ;) Mi się nawet konsoli nie chce nosić na górę, żeby podziwiać ten ''mega'' efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dajcie mu się nacieszyć, kupił chłopak monitor 4K 120hz pod konsolę która obsługuje tylko 60Hz, ratio mu skoczyło z 1,57 do 1,59.

Musi to ogłosić wszem i wobec, i nawrócić wszystkich ludzi że do grania w multi to tylko monitor, bo on kupił.

 

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, toreso napisał:

No dajcie mu się nacieszyć, kupił chłopak monitor 4K 120hz pod konsolę która obsługuje tylko 60Hz, ratio mu skoczyło z 1,57 do 1,59.

Musi to ogłosić wszem i wobec, i nawrócić wszystkich ludzi że do grania w multi to tylko monitor, bo on kupił.

 

 

 

Hahaha, dokładnie.  Jutro zje berlinki na śniadanie i dozna objawienia że każdy szanujący się zjadacz śniadań,  musi jeść parówki. Inaczej nie jest prawdziwym śniadaniozjadaczem.

Btw. 

Gość z ratio 1,56 w ultra łatwym bf1 nie jest graczem szanujacym się. To zwykły noob, który na mapach służy jako mięso armatnie. Opowiastki o pro zakupach nie zmienią tego faktu :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze bany to taki krypto złomiarz. Monitorek, taborecik, dużo opcji graficznych żeby mógł sobie dostosowac(pytanie co?), może napisze petycje do Sony żeby wprowadzili możliwość zmiany sterowników do dualshocka. Nie ma kasy na PC, gra na konsoli ale wciąż wieczorami nie może zasnąć, marząc o nowym Ryzenie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

60hz monitor a ratio w tydzień z 1.55 do 1.65 przy 11k killi, potem zrobiłem przerwę w bfie gdyż szukam nowych wyzwań. #bekazhejterow :lewy:

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to zlewam jak ktoś piszę takie betonowe bzdety, że mojsze jest bardziej niż twojsze. Ale on jest uroczy w tym niesamowicie, te marketingowe slogany, ta dziecięca radość bo odkrył coś nowego co tak naprawdę dla niego nie za wiele zmienia.

 

Niech sobie piszę :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, toreso napisał:

Ogólnie to zlewam jak ktoś piszę takie betonowe bzdety, że mojsze jest bardziej niż twojsze. Ale on jest uroczy w tym niesamowicie, te marketingowe slogany, ta dziecięca radość bo odkrył coś nowego co tak naprawdę dla niego nie za wiele zmienia.

 

Niech sobie piszę :Gmoch:

Wiesz, on jest trochę jak dzieciak który dostał koszulkę Realu i buty podobne w których gra Ronaldo i liczy na osiedlowy respekt. Liczy też że teraz będzie lepiej kiwał i strzelał,  niestety, płaskostopia nie przypudrujesz, nawet jeśli bardzo będziesz się oszukiwać. 

Siedzi chłopak przed monitorem, ciśnie ratio na poziomie ameby i jest happy. Nie zamierzam go jakoś gasić,  niech żyje swoim szczęściem. Pragnę tylko zauważyć że klatki i rozdziałka nigdy nie uczynią go prograczem. Nigdy nie dam sobie wmówić że siedzenie jak struś przed monitorem jest fajne. Autopsja z pracy to potwierdza. Kanapa, telewizor 50cali (i więcej) to jest słuszna koncepcja gracza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra zakładam że większość z was potrafi posługiwać się przeglądarka internetowa. Poszukajcie relacji osób które przesiadły się z tv na monitor i dajcie znać kto z nich wrócił do telewizora. Zróbcie mały research Obojętnie czy na Reddit czy Youtube czy skąd tam czerpiecie informacje. Nie twierdzę że nie można grać na telewizorku, sam grałem przez 7lat ale fakty są jakie są i trzeba je zaakceptować a nie iść w zaparte że telewizor plus kanapa to optymalne rozwiązanie pod konsole. Jeszcze singielek ok jak ktoś lubi tak jak pisałem ale granie w multi na tv to niedzielna rozrywka albo marnowanie swojego potencjału niezależnie od skilla. Owszem można robić dobre wyniki na tv ale to nie zmienia faktu że na monitorze będą lepsze. :siara:

Jeśli komuś wystarczą taki stan rzeczy to niech gra na tv. Ja staram się w miarę możliwości dążyć do coraz lepszych wyników niezależnie od dziedziny, taki mam charakter. Postarajcie się to zrozumieć.

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To działa tak samo jak kwestia fps i hz w pc. Jedni mówią, że im to niepotrzebne, że zbędny bajer ale w praktyce ludzie posiadający globala w CS'ie(to tylko przykłąd, sam za cs'em nie przepadam) raczej zgodnie twierdzą, że monitor 144hz i większa ilość FPS to podstawa. To że niedzielnemu januszowi fajnie się gra na 40klatkach nie znaczy, że trafiając na gracza z identycznym skillem, ale słabszym sprzętem ogra go zawzięciem. Sprzęt zawsze dawał i będzie dawał przewagę w grach online i to nie podlega wątpliwości.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, bany4KHDR napisał:

Jeszcze singielek ok jak ktoś lubi tak jak pisałem ale granie w multi na tv to niedzielna rozrywka albo marnowanie swojego potencjału niezależnie od skilla.

 

Żeby cokolwiek zmarnować np. swój potencjał, to trzeba go najpierw mieć :Gmoch:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Adiqs napisał:

To działa tak samo jak kwestia fps i hz w pc. Jedni mówią, że im to niepotrzebne, że zbędny bajer ale w praktyce ludzie posiadający globala w CS'ie(to tylko przykłąd, sam za cs'em nie przepadam) raczej zgodnie twierdzą, że monitor 144hz i większa ilość FPS to podstawa. To że niedzielnemu januszowi fajnie się gra na 40klatkach nie znaczy, że trafiając na gracza z identycznym skillem, ale słabszym sprzętem ogra go zawzięciem. Sprzęt zawsze dawał i będzie dawał przewagę w grach online i to nie podlega wątpliwości.

Ależ oczywiście,  kiedy sam grałem klanowki, a były to kozackie klanowki, ze światowymi rekinami z renomowanych klanów,  to zawsze się przesiadalem na monitor. Tam każdy grał na monitorze, bo to byli kozacy,  którzy za granie dostawali szmalec. Nie będę odwracać kijem Wisły,  reakcja na takim monitorze była rewelacyjna, ale na litość boską,  jak mam możliwość gry na 22calach vs 50cali , to wybór jest prosty. Nawet grając na jednym koncie z synem ( którego główną zabawą jest wysadzanie się dynamitem), mam takie ratio że żaden monitor hi-tech mi nie jest potrzebny. Niewygodna pozycja i wyciąganie się jak struś kontra kanapa? U mnie odpowiedź jest jedna :)

Wiem jaką przewagę daje monitor, ale aby z tego korzystać efektywnie, trzeba mieć możliwości. Kupowanie samochodu gti i jeżdżenie nim po osiedelowych uliczkach z prędkością 30km/h też jest fajne? ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okoniu nie trafiłeś z tym porównaniem. Po pierwsze monitor jest dużo tańszy od tv po drugie tak jak kolega wyżej napisał. Jak masz niższy lag to wykorzystasz przewagę niezależnie od skilla trafiając na gracza o podobnych umiejetnosciach. Ja już nie wnikam w twoje pro osiągnięcia klanowe bo to nikogo tutaj. Na swoim przykładzie stwierdzam że przesiadka na monitor dużo daje a chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę że nie jestem topowym graczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zgodzę się, bo sama konsola nas w pewien sposób ogranicza, a gry typu uncharted etc są o niebo lepsze na dużym ekranie. Ale wydaje mi się, że też powoli wkraczamy na temat gustów, a o tych ponoć się nie dyskutuje. Grając w gry fabularne rozkładam się w fotelu i to jest piękno konsoli, ale jeśli powiedzmy zaczyna się nerwówka w Fifie, to tak czy siak fotel przysuwam do ekranu, pozycja jak na kiblu i pełne skupienie :ronnie: Z doświadczenia powiem, że czasem po prostu wygodniej gra się na mniejszym ekranie, ale to w dużym stopniu zależy od rodzaju gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×