Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

XE90 za 5500 do końca roku? Nie ma na to niestety szans. Jeszcze XE93 z 2016 roku nie zdążył stanieć nawet do tego poziomu :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@toreso XD93 jak już :ExHPnhn:  Z tym, że XE90 to nie jest następca XD93.... 

 

Spokojnie, da radę spaść poniżej 6 na luzie. W sklepie widnieje 6999 a mi MM na luzie opchnął za 6500. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Grecky napisał:

@toreso XD93 jak już :ExHPnhn:  Z tym, że XE90 to nie jest następca XD93.... 

 

 

 

No gurwa jedna literka, wiadomo o co chodzi. Jak nie jest? W kuluarach tak się właśnie o nim mówi :30vm3cw:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, shemaforash napisał:

Czasu jeszcze trochę mam bo będę kupował bliżej końcówki roku (najpierw Prosiak), obejrzę jeszcze ten XE90 (recenzje rewelacyjne) ale obiecałem sobie że nie wydam więcej niż 5k na TV :) 

Spoko, i tak wydasz więcej :), ja sobie też tak obiecywałem, ze max 5k, a wyszło 2k więcej :), życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, toreso napisał:

 

No gurwa jedna literka, wiadomo o co chodzi. Jak nie jest? W kuluarach tak się właśnie o nim mówi :30vm3cw:

 

 

No bulwa mać jest jeszcze faktycznie model XE93/94 i jego obstawiam jako faktycznego następcę zeszłorocznego XD93 :30vm3cw:

 

XE90 parametrami bardzo mocno się zbliżył do zeszłorocznej 93ki, więc taki następca to żaden następca. XE90 to po prostu coś nowego, czego Sony nie miało w ofercie. Widać to chociażby cenowo. 

 

To zresztą szczegóły. Dziwi mnie tylko, że XE93 jest Edge LEDem. W sumie poza lepszym HDRem i lepszym zamaskowaniem kabli to nie wiem, czy jest sens dopłacać aż 2000 zł do tego modelu. Myślę, że XE90 to model optymalny z półki wyższej średniej, który nie kosztuje majątku i jednocześnie nie idzie na ustępstwa (większe, jakieś mniejsze zawsze są)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następcą XD93 jest XE93. XE90 to nowy model wcześniej niedostępny, startował z 6999zł więc spokojnie do 5tys. zejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak tak będzie to wtedy umilę sobie nim oczekiwanie na jakiegoś OLED'a :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi czy xe93 w grudniu bedzie kosztowal 8tys bo za taka cene bym go kupil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@starvin Jeżeli mówisz o 55 calach to spokojnie, to zaledwie 900 zł różnicy od ceny aktualnej. Z drugiej strony w tej kwocie można dostać już zeszłoroczne OLEDy od LG 

Edytowane przez Grecky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grecky napisał:

@starvin Jeżeli mówisz o 55 calach to spokojnie, to zaledwie 900 zł różnicy od ceny aktualnej. Z drugiej strony w tej kwocie można dostać już zeszłoroczne OLEDy od LG 

Tylko jak ten lg sprawdza sie w sporcie i jaki u niego z lagiem w grach;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a taki model kd65xd7505baep mi proponują jako lepszy od KS7000 cena ta sama czy będzie lepszy ? Nie zaproponujecie nic lepszego od KSa 65" do 7500PLN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oglądałem jeszcze tego roczny model LG, ta sama półka co KS7000, XD85, wszystko spoko i to chyba byłby najlepszy wybór gdyby nie spory input przy włączonym HDR.

Na razie jestem w kropce i pewnie postawię na któryś z nowych modeli Sony (XE), od 4 lat mam model W805 i nie mam nic do zarzucenia może oprócz skopanego OS.

 

Z Samsunga się wyleczyłem, w wystawowych modelach odklejona ramka (KS7000) i wypalona dioda w jednym z droższych modeli, nie zwróciłem uwagi jaki ale cena 5 cyfrowa.

Pewnie to zwykły przypadek i nie ma się co przejmować, ale mi takie rzeczy wchodzą do głowy :24_stuck_out_tongue:

 

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, shemaforash napisał:

Z Samsunga się wyleczyłem, w wystawowych modelach odklejona ramka (KS7000)

 

Uwierz że to nie jest żaden przypadek, i jednorazowa sprawa, wystarczy poczytać opinię ludzi, mi nawet uprzejmy Pan w sklepie ostatnio go odradzał mieli kilka egzemplarzy wystawionych w sklepie i w każdym ten sam problem, czyli rozklejanie obudowy.

 

Temat jest powszechnie znany, nawet przez sprzedawców w byle jakich marketach typu Media czy Euro którzy zazwyczaj na niczym się nie znają i nic nie wiedzą.

 

 

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy warto kupic Sony WE75 do ps4? Czy moze lepiej zainwestowac w jakis model z 2016 w tym przedziale cenowym? 

Edytowane przez KULFIS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lepiej brać coś młodszego niż starszego. Cycek 20to letni jest bardziej jędrny niż cycek 30to letni :30vm3cw:

 

Seria WE75 z tego co pamiętam to następca W7, więc jest to średnia półka,  ale trzeba powiedzieć że baaaardzo solidna półka. Nie wiem czy mnie pamięć nie myli ale gdzieś czytałem że właśnie ta seria jest rekomendowana pod Playstation.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, okoni napisał:

Cycek 20to letni jest bardziej jędrny niż cycek 30to letni

AMEN :listek: Słuchajcie okonia, bo prawdę głosi :antonio:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, okoni napisał:

Zawsze lepiej brać coś młodszego niż starszego. Cycek 20to letni jest bardziej jędrny niż cycek 30to letni :30vm3cw:

 

Seria WE75 z tego co pamiętam to następca W7, więc jest to średnia półka,  ale trzeba powiedzieć że baaaardzo solidna półka. Nie wiem czy mnie pamięć nie myli ale gdzieś czytałem że właśnie ta seria jest rekomendowana pod Playstation.

Znajde gdzies test WE75 ? bo w necie cos slabo na temat tego tv / chodzi mi o to jak wypada z ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo info masz na forum hdtv.

Sporo info masz na forum hdtv.

 

Albo hdtvPolska 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję chwilę pograć w Destiny na monitorze i jeśli chodzi o zakup TV to kupuję Monitor :)

Nie spodziewałem aż takiej różnicy szczególnie że mam teraz TV Sony W7 który ma input lag na poziomie ~20ms.

Miałem wrażenie że postać porusza się dużo płynniej, a headshoty same wchodziły (więcej problemów przy snajpieniu ale to przez przyzwyczajenie do mniej płynnych ruchów).

 

Oczywiście nie porzucam TV, dołożę do tego splitter HDMI i będę mógł korzystać z obu odbiorników, a jeszcze zostanie kasa na wakacje :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio Samsunga UE55KU6400 niby z obsługą HDR.

Dlaczego zatem jak wchodzę do opcji PS4 Pro to widzę następujące dane:

Rozdzielcość 3840x2160-60Hz

Format koloru YUV420

HDR w Twoim TV Nieobsługiwane

HDCP 2.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mareczek:)

Podejrzewam że masz kabel HDMI wpięty do złego slotu, możliwe że tylko 1 lub 2 sloty obsługują HDMI 2.0.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę jak przyjdę do domu. W sumie o tym nie pomyślałem. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×