Skocz do zawartości
DigitalMan_PL

Dead Rising 4

Rekomendowane odpowiedzi

DR4Hero.jpg

 

 

Dead Rising 4 to opracowana z myślą o PC i konsolach sandboksowa gra akcji. Gracz musi przetrwać w odciętym od świata, wypełnionym zombiakami fragmencie miasta, dopóki nie przybędzie pomoc. W międzyczasie morduje hordy żywych trupów, wykorzystując improwizowaną broń, skonstruowaną przez łączenie znajdowanych po drodze przedmiotów codziennego użytku.

 

Czy to mesjasz?? (w swojej kategorii??) Czy nie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo @zdun, czekamy na Twoje wrażenia! Sam zastanawiam się nad kupnem. W poprzednie części nie grałem - i dobrze bo nie znoszę gry na czas. W tej części podobno z tego zrezygnowano. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:

 

Nie ukrywam, jestem z seria od samego początku I dla niej kupiłem swego czasu x360... więc może być mało obiektywnie...

 

4ke jak każdego Dead risinga lyknalem na premierę. Dla tych co nie wiedzą z czym się je ta serię... jest to mix jrpga, sandboxa oraz gry musou (wszystkie gry "warriors like" jak samurai warriors). Znów wcielamy się w postać króla sadyzmu, cietej riposty oraz totalnego wyebania na wszystko. Oto frank west fotograf któremu nie obcy czarny humor I groteska. Przeprowadza po raz drugi swoje śledztwo o nazwie "co tu się odpyerdala". Przy okazji w swojej wędrówce zabijając 1542642552 zombie. Sam po 20 godzinach gry mam na liczniku zabite ponad 15000 zgnilki więc nasz reporter wie jak to się robi... 

 

Zdobywamy levele robiąc absurdalne questy, zdobywając recepty na jeszcze bardziej absurdalne bronie - zawsze wygrywa maska blanki ze Street fightera pomieszana z akumulatorem czyli uzwyanie prądu na 10kach umarlakow na raz. 

 

Fabuła jak zawsze to 100% groteski, dziwnego klimatu I czarnego humoru. Gameplay to slasherek pomieszany z dość rozbudowanym drzewkiem umiejętności postaci.  

 

Co mnie maksymalnie urzeklo? Święta!!!! Te ciepłe USA kolędy a wy rozjezdzacie w tego rytm 100ki zombie walcem. W czapece mikołaja... 

 

 

Dead Rising to kultowa dla mnie seria, jedni ja pokochaja a drudzy wynudza. Ja pewnie I z tym tytułem spędzę 100 godzin plus jak z poprzednikami masterujac co się da.  

 

Gra wygląda dobrze, klimat rozwala I wylewa się z ekranu, mechanika nie zawodzi, humor rozbraja, a flaki latają...

 

Kto oglądał I lubi evil dead to wie z czym ma do czynienia bo chociaż gra opowiada o czymś innym to jakoś tak bardzo blisko siebie stawiam oba dzieła... 

 

Jedyny minus- gra jest za prosta tym razem!!!! Czuję 0 wyzwania... 

 

Na koniec trailer który oddaje 100% tytułu iplus kawałek co kojarzy mi się z seria :) 

 

 

 

 

 

 

Nara zwyrole :* 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A hooy tam korona mi że łba nie spadnie jak polubienia wpis zduna ...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem grę.... wow! 

 

Gra rozbraja! 

 

Statystyki za pierwszym podejściem :

 

Ponad 50 godzin, 65 poziom postaci, zabito 22000 zombie. Fun z gry... Hmmmm 8/10 moja ocena... byłaby 9ka gdyby gra była trudniejsza. 

 

 

IMG_20161222_000051.jpg

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 21.12.2016 o 23:56, zdun napisał:

Skończyłem grę.... wow! 

 

Gra rozbraja! 

 

Statystyki za pierwszym podejściem :

 

Ponad 50 godzin, 65 poziom postaci, zabito 22000 zombie. Fun z gry... Hmmmm 8/10 moja ocena... byłaby 9ka gdyby gra była trudniejsza. 

 

 

IMG_20161222_000051.jpg

 

Hej hej

 

Zdun gówniaku ;) czy w tym DR4 jest jakiś tryb multi/co-op?

 

No ja z Sephirtothem też przygarnąłem DR4 w cebula cenie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coop zyebali względem poprzednika, zamiast kampani Coop jest tylko swego rodzaju horda I osobne misję. Kampania niestety tylko solo czyli regres w serii.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coop zyebali względem poprzednika, zamiast kampani Coop jest tylko swego rodzaju horda I osobne misję. Kampania niestety tylko solo czyli regres w serii.

:38_worried: UUU SZKODA, a z ogólnie sieciowych funkcji tylko to?

Choć HORDA w takim Gearsie 4 to miód... Może i tu będzie ok?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

:38_worried: UUU SZKODA, a z ogólnie sieciowych funkcji tylko to?

Choć HORDA w takim Gearsie 4 to miód... Może i tu będzie ok?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

Nie wiem, nie interesował mnie w tym tytule ten tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże Boże... Piekło zamarzło Musze pochwalić Zduna

Zdun aj law ju! Za to żeś mnie przekonał swymi postami do zakupu gry :)

Fun z gry gdy ok. 1 w nocy sączysz browarka i rozjezdzasz kilka setek zombiaków traktorem jest NIE ZIEMSKI! W ogóle gra daje dużo frajdy...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×