Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

KoRner87

Problem z zalogowaniem do PSN

Witam!

Drodzy forumowicze, mam wielki problem z kontem PSN. W końcówce listopada zmieniłem hasło, na bardziej bezpieczne, do logowania. Kilkanaście dni wszystko działało w jak najlepszym porządku, aż do pewnego dnia, kiedy okazało się że nie umiem się zalogować. Nadmienię, że od tamtego czasu nie nie zmieniałem, żadne informacje nie przychodziły na skrzynkę pocztową itp.

Podczas logowania na konsoli (czy to PS3 czy PS4), wyświetla się komunikat 'niepoprawny login lub hasło'. Próbowałem już wielu rzeczy. Po odebraniu e-maila, odnośnie zmiany hasła, okazuje się, że wpisywana data urodzenia, jest niepoprawna, choć wiem kiedy się urodziłem, i nic w tej kwestii nie zmieniałem. Nie wiem o co chodzi, ale nie podoba mi się ta cała sytuacja.

Jakieś pomysły?! Czy po Świętach dzwonić do centrali Sony w Polsce?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podstawowe pytanie... Dzieliles z kimś konto, albo ktokolwiek miał dostęp do Twojego konta?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.