Skocz do zawartości
Gość Jurek

Prośba o pomoc (sprzedaż konsoli używanej)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jurek

Cześć,

 

mam do Was wszystkich uprzejme pytanie dotyczące sprzedaży całkowicie sprawnej używanej konsoli PS3 slim 500gb (bez gwarancji i pudełka). W skupie stacjonarnym oferują mi za nią nieco ponad 200 zł. Czy warto oddać i mieć problem z głowy czy próbować to puścić na Allegro albo OLX? Jest szansa na uzyskanie chociaż ze 100 zł więcej i warto tracić czas i nerwy, czy nie bardzo? :)

 

Z góry dzięki za pomoc

 

Pozdrawiam

J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość Jurek napisał:

Cześć,

 

mam do Was wszystkich uprzejme pytanie dotyczące sprzedaży całkowicie sprawnej używanej konsoli PS3 slim 500gb (bez gwarancji i pudełka). W skupie stacjonarnym oferują mi za nią nieco ponad 200 zł. Czy warto oddać i mieć problem z głowy czy próbować to puścić na Allegro albo OLX? Jest szansa na uzyskanie chociaż ze 100 zł więcej i warto tracić czas i nerwy, czy nie bardzo? :)

 

Z góry dzięki za pomoc

 

Pozdrawiam

J.

Poważnie, tak trudno wejść na Allegro lub OLX i sprawdzić ceny używanych PS3? Przez ulicę też mam pomóc przejść?

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć,

 

mam do Was wszystkich uprzejme pytanie dotyczące sprzedaży całkowicie sprawnej używanej konsoli PS3 slim 500gb (bez gwarancji i pudełka). W skupie stacjonarnym oferują mi za nią nieco ponad 200 zł. Czy warto oddać i mieć problem z głowy czy próbować to puścić na Allegro albo OLX? Jest szansa na uzyskanie chociaż ze 100 zł więcej i warto tracić czas i nerwy, czy nie bardzo?

 

Z góry dzięki za pomoc

 

Pozdrawiam

J.

1. Sam muszisz sprawdzić ceny o czym w dość mocnym tonie napisał @małpka. Wystawić to możesz i za 1000 ale nikt tego pewnie nie kupi. 300 uważam za dość realne.

2. Allegro i olx pełne jest kupujących naciągaczy, ktorzy straszą negatywami, próbują wyłudzać kasę itd. Choć częściej takie przepychanki chyba maja miejsce na Allegro. Moszesz poszukać tez innych serwisów z ogłoszeniami.

Pytanie chcesz kasę na szybko - zostawiasz w komisie, chcesz wyjąc ciut wiecej ale poświecić wiecej czasu a czasem i nerwów sprzedajesz na własna rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×