Skocz do zawartości
redo

Super Mario Odyssey

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się dobry platformer, i to z datą premiery w październiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapowiada się dobry platformer, i to z datą premiery w październiku

Nie dobry, raczej genialny, jak każdy Mario zresztą 😀

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtanszy marian na x-kom po wpisaniu kodu rabatowego 179 zl z odbiorem osobistym po wtopoe z destiny 2 mialem u nich nic nie brac ale taka cena musialem sie skusic

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przekonany, że Zelda zgarnie wszystkie nagrody za GOTY...teraz to już nie jest takie oczywiste. Mario (poza serią Mario Kart) to co prawda nie mój klimat, ale nie ma co się oszukiwać, Nintendo zdecydowanie wygrało ten rok i nic nie jest już w stanie im poważnie zagrozić. Switcha cały czas nie kupuję. Zelda to dla mnie za mało, żeby zainwestować  1,5k. Czekam na nową odsłonę Fire Emblem.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele ale ta gra jest dobra :listek: myślałem że w tym roku nic równego bądź lepszego niż zelda mnie n spotka... myliłem się a switcha uważam za konsole roku 2017! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy po kolei, z marianem jestem jakoś od 1989 r. Kiedy to dostałem swojego gameboya... wtedy już zostałem pochloniety przez grywalnosc Mariana i idealny gameplay. Przez całe moje gameingowe życie gdzieś tam hydraulik istniał i miał się całkiem nieźle.  

 

Pierwsza rewolucja w mojej głowie i docenienie kitajcow od nintendo nastąpiło jakoś w 1999 roku kiedy do mojego psxa dołączył nintendo 64 z Mario 64... aale to była gra!!! Wszystkie spyro, crashe, sonici, croci, pandemonium czy inne tomby osrane! Hydraulik został królem i mistrzem gatunku. To była epicka przygoda, niezapomniane doznanie, piękna gra...

 

Potem jakoś do mnie nowe odsłona w postaci sunshine na gacka nie porwała, brakowało powera i iskry. To nie była już tą rewolucja...

 

Aż nagle nintendo stworzyło na wii Mario galaxy i pot jej kontunucje, oba tytuły uważam za mistrzów i gry wszechczacow. Piękny gameplay, znów rewolucja w świecie platformerow i to taka na 10/10. Piękne, wielkie, epickie, jedyne w swoim rodzaju gry... jedne z najlepszych w jakie grałem w zyciu...

 

Za czasów wiiu Mario znów dla mnie złapał zadyszke i dość odtworczy Mario 3d world nie zrobił mi kisielu w majtach jak 2 części na wii o podtytule galaxy. Ot nie zaiskrzylo. Była to dobra gra i tyle, nie widziałem w niej Mesjasza i prekursora gatunku...

 

Nastała era pstryczka a ja zagrywam się w Mario oddysey... wiecie co? Nintendo potrafi co 2 generację bo Mario oddysey to przygoda równa pieknemu Mario 64, może jeszcze nie widzę (jestem w polowie) geniuszu galaxy ale oddysey to epickosc i synonim zajebiozy! Wszystko tu jest na swoim miejscu i gra. Począwszy od pięknie zrealizowanego świata, przez idealny gameplay aż po nowatorskie pomysły.  Każdy świat to zupełnie inn klimat, często inny gameplay i tak mega zróżnicowane doznanie jakiego próżno szukać w poprzednikach. 

 

Kto kiedykolwiek miał się w jakiejkolwiek części za fana platformerow i nie kupi switcha dla oddysey ten parowa i ignorant. 

 

Pozdrawiam. 

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem po swoja wersję pstryczka z marianem, ale qrwa marian w postaci kodu więc pies ich jebał,  a zwykłych pstryczków u mnie na zadupiu ni chu chu, więc za tydzień lece po zwykłego plus marianek w pudełku :) , a potem xenoblade2:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można w toto grać w coopie całą grę? Widziałem kiedyś jakieś gameplaye, że jest coop, gdzie drugi gracz steruje... no czapką :)

Pytam, bo wygląda na to że w bardzo niedalekiej przyszłości wpadnie jakiś Switch pod telewizor i zastanawiam się co do niego dobrać :) Na chwilę obecną najbardziej prawdopodobnym zestawem jest wojownik zelda i mario kart, ale jak w Odysey będzie pełny i fajny coop, to może przebić mario kart (bo wojownik jest konieczny :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16 listopada 2017 o 08:48, xavris napisał:

Można w toto grać w coopie całą grę? Widziałem kiedyś jakieś gameplaye, że jest coop, gdzie drugi gracz steruje... no czapką :)

Pytam, bo wygląda na to że w bardzo niedalekiej przyszłości wpadnie jakiś Switch pod telewizor i zastanawiam się co do niego dobrać :) Na chwilę obecną najbardziej prawdopodobnym zestawem jest wojownik zelda i mario kart, ale jak w Odysey będzie pełny i fajny coop, to może przebić mario kart (bo wojownik jest konieczny :).

 

 

Można, niestety jak piszesz jest to dodatek dla najmłodszych, łatwy i mało angażujący, coś jak w Mario galaxy i knacku więc pod coopa gry nie bierz...

 

Jeśli nie grałeś w Mario kartka 8 bierz śmiało, dla mnie to najlepsza gra poprzedniej generacji!  

 

Na ten moment gry które musisz mieć na start to:

 

Zelda, Mario oddysey, Mario kart 8

 

 

Gry którymi warto się zainteresować to 

 

Splatoon2, Mario vs rabbids, arms w mniejszym stopniu ale to dobra gra.

 

Gry które mi nie podeszly : pokken, nie grałem na switchu ale już na wiiu jak dla mnie gra jest średnia. 

 

 

Pełne gry w które warto zagrać na handheldzie a są to multiplatformy:

 

Doom (petarda!), la noire tylko pamiętaj że gra r* potrzebuje 20gb zassanych z neta co moim zdaniem jest kpina... o skyrim się nie wypowiem gdyż po ograniu na ps3 nie mam chcicy na ten tytuł. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niedługo jeszcze bardzo ciekawie wyglądające xenoblades :)

W Mario kart nie gralem, nie miałem nigdy żadnego sprzętu od Nintendo, więc to wszystko będzie nowe :)

Dooma ograłem na PS4, ale jak ktoś nie zna to na pewno warto. Kórliki zostawię sobie na sam koniec, na razie z taktycznych gier xcom mi wystarczy :24_stuck_out_tongue: 

 

Zobaczę co będzie na półce w MAM, ale pewnie skończy się na zeldzie i Mario kart :) a na święta xenoblades :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciapnął ktoś? Jak wrażenia?

 

Nastawiałem się na ostre platformowe skakanie, ale kampania jest prosta i krótka, a gra dopiero po pierwszym przejściu się rozkręca.

 

Zmiana kostiumów Mario całkiem w porządku, ale nie wszystkie pasują np Einstein czy tam pirat, ale to pewnie dla graczy 4+

 

Grafika na handheldzie ok, jednak gra jest trochę za prosta   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie gierki. Nie dotarłem jeszcze do New Donk City. Znajdziek od groma jest i jest co robić. Póki co grałem tylko w trybie przenośnym. Fajne są momenty gdy wskakujemy na ścianę i przechodzimy w tryb 2D. Szkoda, że jedyną nasza bronią jest czapka. Liczyłem na to, że będzie można kwiatka podnieść lub innego szopa.

 

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

MO to jedna z najciekawszych gier w jakie grałem. Tak kreatywnego podejścia próżno szukać na innych platformach. Nie jestem jakimś wielkim fanem Mario i od serii Galaxy/3D Land/Bros się odbiłem, ale Odyssey jest tak zayebiste, że ciężko się oderwać. Gra wygląda pięknie jak "zadockujemy" konsolę, ale w trybie przenośnym też daje radę. Szkoda tylko, że sterowanie jest mocno ograniczone jeśli nie używa się odłączonych joycon'ów lub pro controllera. Z konsolą w ręce, można wykonywać tylko podstawowe akcje. Niby da się bez problemu przejść każdy poziom, ale mogliby to jakoś inaczej rozwiązać. Ja akurat nie nastawiam się na zrobienie 100%, bo platformówki, to nie jest akurat mój ulubiony gatunek, ale wszystkie królestwa na pewno skończę, może uda się odblokować nawet  jedno ukryte... Poza tym, Zelda wzywa...

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł dzisiaj patch 1.2.0

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziś ten patch chyba dodał baloniki w mariosie, mały się dorwał i marios pękł, ja nawet 300 księżyców nie mam:Coolface:

 

Edytowane przez Strife
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typa od zadania ze skakanką (100 razy dla Power Moona) to bym sam na skakance powiesił.
Gra jest łatwa i przyjemna a tu nagle jakiś chore wymagania przy których trzeszczy mi plastik w dłoniach... Siatkówkę da się chociaż "oszukać" trybem na 2 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale to świetny tytuł.
Jak ja bardzo potrzebowałem Nintendo i Mario w roli głównej

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem jak córka gra i pomyślałem że gówno jakich mało i nawet kijem nie tknę.

Jestem w połowie gry, mam prawie 200 księżyców i aż chce się szukać kolejnych ale jak skończę fabułę.

Lokacje nie są za duże i aż chce się szukać. Smaczki, pomysły na zagadki po prostu mega.

Pierwszy raz słyszę jak konsola się poci zadokowana. Bardzo.
W wodzie i śniegu to aż przeszkadza.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×