Skocz do zawartości
kill

Path of Exile

Rekomendowane odpowiedzi

Pojęcia o tym nie miałem, ale nie wiem, naprawdę nie wiem czy PoE się przyjmie na konsoli. Wątpię. To jest jedna z najbardziej złożonych gier tego rodzaju. Endgame to jest totalny hardcore, totalny. Nikły procent graczy osiąga poziom wyższy niż 80 (mówimy tu o 1000h + w grze). Mnie liczby przestraszyły i odpuściłem, ale tytuł jest fenomenalny, bardzo łatwo można się uzależnić.  

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie żeby zobaczyć chociaż ostatniego bossa endgameowego potrzeba srogich kilkuset godzin, po czym zazwyczaj zostajemy złanhitowani :pazura:

 

Ale... Za około 3 miesiące wchodzi bardzo obszerna aktualizacja. Gra zmieni swoje oblicze. Między innymi z 4 aktów zrobi się 10, znikną poziomy trudności i tego typu "niewielkie" zmiany.

Przypuszczam, że wtedy też będzie mieć premiera na Xboxa. Więc może nowy system będzie bardziej elastyczny i da się go zcasualować na potrzeby konsol.

 

 

Od siebie dodam, że jest to jedna z lepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Chociaż odbijałem się od niej 3 razy. No ale jak już zaskoczyło to poe>życie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, jak ostro katujesz. Ja na samym początku (zaraz po premierze) spróbowałem i się odbiłem. Teraz korci mnie, żeby jeszcze raz zacząć, ale przydałby się jakiś dobry FAQ :) a najlepiej jakbyś mógł się podzielić swoim doświadczeniem, w szczególności na co zwrócić uwagę na początku. Rozumiem, że próg wejścia jest tutaj spory, ale podobno czym dalej w las, tym lepiej, bo tytuł rozwija skrzydła, a z drugiej strony gra się przyjemniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza i podstawowa zasada dla początkujących. Nie próbuj ogarniać sam buildu. Wejdź na oficjalne forum PoE, wybierz klasę, popatrz na filmiki i dokładnie według poradnika spróbuj zbudować podobną postać jaka Ci się spodobała.

 

Po drugie przyzwyczaj się, że w tej grze nic nie jest podane na tacy. Wszystko, dosłownie wszystko trzeba sprawdzać w poe wiki. Jest tego tak dużo, że faq czy poradnik w grze nie miałby sensu.

 

Trzeba nawyknąć do handlu. Na stronie poe.trade można kupić i sprzedać wszystko co jest w grze. Poczynając od zwykłych orbów a skończywszy na itemach wartych kilkaset złotych. Handel w grze jest prosty. Na stronie wybierasz ofertę, klikasz Whisper, wklejasz to na czat w grze i za chwile sprzedający zaprasza cię do gry. PPM na jego nicku - Visit Hideout i z odliczoną kwotą currency* stawiasz się w jego siedzibie by zapłacić.

 

*Wszystko trzeba zbierać i przerabiać na tzw: currency. Czyli materiały, orby itd. 

 

Na sam początek jednak, po wybraniu buildu, wystarczy skończyć 10 aktów story. Można spokojnie zrobić to ubierając się tylko w to co się znajdzie. Dobrze się bawić i rozdawać punkty zgodnie z poradnikiem. Reszta przyjdzie sama.

 

Jak wspomniałem ja odbijałem się 3 razy dlatego, że próbowałem grać samemu. Syndrom dziecka we mgle wcześniej czy później zabijał fun. Bardzo wcześnie popełniony błąd w rozdawaniu punktów (na tym giga drzewku), niwelował szanse na grywalny build. Że nie wspomnę o tysiącu skilli, czarów itd. To jest coś bez nazwy. Dlatego opis sprawdzonego buildu (najlepiej wybrać jakiś update'owany temat który ma kilkaset stron) i do dzieła.

 

No i trzeba mieć dużo wolnego czasu. Minimum pół dnia jeśli się pracuje, i od świtu do zmierzchu jeśli nie :1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, machnior napisał:

Jeśli ktoś w potrzebie - kod do bety:

 

WV49M-VCTDR-G6T97-WCQVH-9T6VZ

 

Ja z kulturą komunikuję :) że łapię koda :) THX

42 minut temu, machnior napisał:

Jeśli ktoś w potrzebie - kod do bety:

 

WV49M-VCTDR-G6T97-WCQVH-9T6VZ

 

3 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Ja z kulturą komunikuję :) że łapię koda :) THX

 

A co tam W TEJ CHWILI dostałem to oddaję:

 

PH6KR-VY2FP-QPMV3-YYY2R-YDKWZ

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje skorzystałem z 2 kodu :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 22.03.2017 o 07:16, kill napisał:

Pierwsza i podstawowa zasada dla początkujących. Nie próbuj ogarniać sam buildu. Wejdź na oficjalne forum PoE, wybierz klasę, popatrz na filmiki i dokładnie według poradnika spróbuj zbudować podobną postać jaka Ci się spodobała.

 

 

 

No i trzeba mieć dużo wolnego czasu. Minimum pół dnia jeśli się pracuje, i od świtu do zmierzchu jeśli nie :1_grinning:

 

Taaa odpalilem stronę (forumek i zakładkę z buildami) i co??

 

Jakieś słowa (nazwy) , jakieś oznaczenia o co kaman :24_stuck_out_tongue:;)

 

BTW: chyba odpalę coś bardziej skillowego (a nie jakieś PoE dla nubów) jak Fortnite...

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardcore ta gra. Pograłem z 2 h i jestem już tak zgubiony ze głowa mała.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja dostałem kod wiec proszę się częstować. K2RCG-XH2C9-RV7JV-QH2C4-KRWJZ

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@UP

Wykorzystałem kod, dzięki :)

 

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×