Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Byl pomysl, jest grafika, ale rozgrywka to porazka. Potwierdzam wnioski poprzednikow. Do tego lagi, zrywanie polaczenia, dobrze ze dali bete bo w sumie gra jest niegrywalna, bez przyszlosci i bedzie pustka na serwerach miesiac po premierze. Juz lepiej dac mozliwosc bijatyki bez tego parowania/gardy bo w ogole sie to nie sprawdza. Lepiej tez by bylo zrobic abysmy bezposrednio koerowali poechurami ew maszynami oblezniczymi, poszedlbym w strone budowania wlasnych zamkow i ich zarzadzaniem i ogolnie wiecej strategi + hackslasha a nie jakies patenty na ta smieszna walke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi tam się bardzo spodobało, przynajmniej od momentu kiedy odpaliłem 1vs1 i zacząłem ogarniać o co chodzi. Początek w trybie Dominion to faktycznie straszny chaos, ale zagranie 1vs1 z ogarniętym choć trochę przeciwnikiem to bajka. Gwarantuję, że randomowe nawalanie R1 i R2 ze zmianą kierunku się nie sprawdzi. Ogromnym plusem jest to, że każdą z postaci trzeba trochę rozgryźć, żeby wiedzieć jak walczyć nią i przeciw niej. Do tego dochodzi ogarnięcie zestawu ciosów dla każdego wojownika (na szczęście stosunkowo niedużego), bloki, parowanie, ogłuszanie, uniki, finty - wszystko się przydaje, z wszystkiego warto korzystać, także w zależności od przeciwnika z jakim gramy. Praktycznie na każde zagranie rywala jest kontra, jeśli ktoś pałuje R1 i R2 wystarczy wyczekać moment na kontrę albo po prostu go blokować i czekać, aż skończy mu się stamina. Dla mnie ten system walki jest świetny, tylko trzeba go trochę ogarnąć grając koniecznie 1vs1, bo start na 4vs4 to kiepski pomysł.

 

Minusem, który powstrzymuje mnie od zakupu na premierę (poza ceną) jest fakt, że mimo wszystko przydałoby się więcej trybów gry. Niby pojedynki dostarczają mnóstwo frajdy, ale czy tak samo będzie po kilkudziesięciu godzinach to ciężko powiedzieć, więc przydałoby się coś w stylu rusha z BF-a, bo akurat to co dali w becie jako Dominion mi się średnio podoba. Nie wiadomo też oczywiście, czy na dłuższą metę nie okaże się, że któraś z postaci/ciosów jest OP, ale to raczej nie do uniknięcia, a przykład R6 pokazuje, że da się takie rzeczy naprawić patchami. No i wyglądana to, że Ubi tutaj przyjmuje system z R6, czyli wszystkie nowe tryby itp. za darmo, a Season Pass po prostu przyspiesza zdobycie niektórych rzeczy. Dla mnie to dużo lepsze niż płatne DLC.

 

Z niecierpliwością czekam na premierę, potencjał w grze jest ogromny, choćby dlatego, że na PS4 nic nawet w części zbliżonego do tej gry nie ma. Wreszcie gra, która ma coś, co można nazwać systemem walki (i to naprawdę niezłym) bronią białą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto jeszcze dodać, że w dniach 9-12.02 (czyli kilka dni przed premierą, która planowana jest na 14.02) ma się odbyć otwarta beta. Warto samemu sprawdzić, ale tak na spokojnie, od podstaw - obejrzeć tutoriale w grze, poćwiczyć ze znajomym w walce 1vs1, poświęcić kilka godzin na złapanie podstaw gry. Na pewno nie każdemu przypasuje, ale myślę, że warto dać grze szansę. Oby tylko serwery wytrzymały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fryz napisał:

Warto jeszcze dodać, że w dniach 9-12.02 (czyli kilka dni przed premierą, która planowana jest na 14.02) ma się odbyć otwarta beta. Warto samemu sprawdzić, ale tak na spokojnie, od podstaw - obejrzeć tutoriale w grze, poćwiczyć ze znajomym w walce 1vs1, poświęcić kilka godzin na złapanie podstaw gry. Na pewno nie każdemu przypasuje, ale myślę, że warto dać grze szansę. Oby tylko serwery wytrzymały.

Mecze są hostowane na graczach, wiec gdy wyjdzie gościu będzie jazda lagg i przezucanie hostu na inna osobe. Meczace rozwiazanie

Dodatkowo 7-8 lutego jest duże wydarzenie na oficjalnym twitchu UBI związane z For Honor

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświadczyłem tego przerzucania hosta kilka razy, parę sekund zawieszki i tyle. Specjalnie upierdliwe to dla mnie nie było akurat, ale może miałem farta i po prostu rzadko na taką sytuację trafiałem (zwłaszcza, że jak wspomniałem dominion i tak mało grałem, bo to zdecydowanie najsłabszy tryb z udostępnionych w becie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trailery i gameplay trailery ubi robi zajebiscie a jak wszystko wychodzi w praniu? kazdy wie...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy macie z tym Ubi, mają lepsze i gorsze gry, jak każdy wydawca, ale nie można im odmówić tego, że dają szansę ocenienia gry przed kupnem (bety) i tego, że system DLC z R6 i For Honor (bo ma być taki sam) jest bardzo uczciwy wobec graczy. A, że tasiemcowo produkują niedopracowane Assassiny? Nie dziwię się, jakby mi ktoś sam oddawał kasę też bym brał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynam szanować UBI za to że dają możliwość przetestowania swoich gier. Dzieki temu, że miałem okazje stestowąć For Honor czy Wildlands wiem że nie kupie tych gier mimo początkowej fascynacji, nie strace czasu na ich ogrywanie i zaoszczedze hajc na coś wartego świeczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Już można wstępnie pobierać otwartą betę tutaj

Plik waży 26 GB. Beta odbędzie się 9 lutego o 15:00 czasu polskiego.

Edytowane przez Thrasher8888
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w betę i gra ma klimat, ale nic po za tym, system walki to porażka, a i wkrada się szybko monotonia. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tego trzeci raz nie pobrać, ale jednak siła wyższa. To tylko jeden weekend, a grafika nie najgorsza. Dam radę!

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

pograłem z 4 godziy, system walki jest mega drewno! myślałem że to będzie coś jak Fight Night, ale jest inny bo dochodzi jeszcze dynamiczne skracanie dystansu, goście biegają jak idioci, różna długość broni, oraz szybkość zadawania ciosów i moc, kto pierwszy kogo trafi, ten teoretycznie wygrywa pojedynek, dla mnie to super słabe bo nie ma ani paska staminy, ani paska siły który by się ładował przez to chłop biega jak naspidowany idiota i cięzko go dogonić. Są małe mapy i słabe założenia rozgrywki, nie czuć kompletnie wojny, jakaś tam potyczka 10 osobowej armi klonów, to nie wygląda jak wysokobudżetowa gra AA ... 

 

Wiadome, szablon postaci, tak jak operatorów w Rs6, grafika tez jest taka sobie do Division albo Unity się nie umywa, a gra jest pewno z 10000x mniejsza. animacje w sumie niezłe, ale jak mówię ta gra opiera się głównie na bieganiu i biciu, to pod tym względem powino byc z 1000 broni, plus setki animacji ciosów, a tu mamy 3 ciosy słabe, 3 mocne, 3 blok, obalenie, i jakies kombo ... no mało, i słabo czuć dystans. No i na koniec muzyka przez całą potyczkę gra DOBOSZ! na werbelku, tylko mamy średniowiecze czyli poślizg o jakieś 10 wieków :1_grinning: ... ale dobra, tak uważam że ta gra dostanie oceny w granicach 6/10  i będzie to krótka jednorazowa przygoda. Widać że to robił bardzo mały oddział Ubisoftu, i to powinno kosztowac bardzo mało kasy .. 100 zeta max

Edytowane przez Malakay
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Malakay napisał:

bo nie ma ani paska staminy,

 

Te parę słów pokazuje, jak dokładnie grałeś w betę i jakie masz o niej pojęcie (bez urazy). ;)

 

Generalnie nie mam zamiaru bronić za mocno tej gry, ale powtórzę tylko to co pisałem wcześniej - nie grajcie Dominacji, na początku tylko 1vs1, skupienie się na jednej postaci i poznanie mechaniki - system walki nabiera wtedy rumieńców i jest czymś dużo więcej niż tylko bezsensownym pałowaniem R1 i R2. W ogóle Dominacja to najsłabszy tryb i nie rozumiem zupełnie, czemu jest najmocniej reklamowany i uznawany ze sedno rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
6 godzin temu, fryz napisał:

 

Te parę słów pokazuje, jak dokładnie grałeś w betę i jakie masz o niej pojęcie (bez urazy). ;)

 

Generalnie nie mam zamiaru bronić za mocno tej gry, ale powtórzę tylko to co pisałem wcześniej - nie grajcie Dominacji, na początku tylko 1vs1, skupienie się na jednej postaci i poznanie mechaniki - system walki nabiera wtedy rumieńców i jest czymś dużo więcej niż tylko bezsensownym pałowaniem R1 i R2. W ogóle Dominacja to najsłabszy tryb i nie rozumiem zupełnie, czemu jest najmocniej reklamowany i uznawany ze sedno rozgrywki.

gram 4 vs 4, źle czuć dystans, koleś z toporami dzisiaj mnie zciągnał z daleka ja miałem klase heavy a on tego skradaka, ludzie z wyższym poziomem mają lepsze ciosy :) ... ten zielony to jest pewno pasek od staminy, ale w walce nie ma czasu żeby patrzeć i go kontrolować, przynajmniej na razie dla mnie jest wciąż zbyt wielki chaos i mam problem zeby złapać ten dystans np gonie gościa, jestem już przy nim wyprowadzam cios, a jednak nie trafiam ... gość może biegać na spidzie nie schodzi mu stamina. 

 

- edit - ograłem dzisiaj 2 godziny, i podtrzymuje że dla początkujacych kto pierwszy trafi cios ten wygrywa walkę. To sa moje odczucia, bo komuś to może podejść bo tu dochodzi timing oraz ogranie, grałem w M&Blade na ps4 i tam też walka była drewniana i połamane animacje jednak dało się w miarę dobrze wyczuć dystans, chodzi mi o podejście zadanie ciosu, blok i odejście, tam były sytuacje że podczas wymiany ciosów chodziłeś z przeciwnikiem w kolo, i to bylo bardzo fajne, tylko gra straszyła grafiką i animacjami. Tutaj jest to zrobione wg mnie źle bo są za szybkie animacje biegania, postacie sprintem jak z Assasyna 3, chodzi oto że zbyt szybko gubię tutaj strefę zadawania ciosów, nie wiem czy to jest wina kamery, czy sprytu innych graczy, sytuacje że zranisz gościa i ma mało energi, a on nagle daje dyla i gonisz go po mapie jak idiota, zamiast rzucić w niego bronią ... 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłbym z wami online, ale ja z noobami z ratio poniżej 10 się nie zadaje, ooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Grę już mam ale jeszcze nie grałem - zapewne jutro pojawi się mnóstwo opinii, zachwytów, narzekań itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na YT to kampania jest bardzo krótka. Widziałem gameplay 2,5h i koniec. Inny gameplay z całej gry to ok 5h. Co do fabuły i mechaniki się nie wypowiem bo nigdy nie grałem. C

Ja z kolei ciekawy jestem muli w tej grze 😊

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem w bete, to miejscami można było nieźle powkurzac przeciwnika 1 na 1.  :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb fabularny faktycznie bardzo krótki - wczoraj usiadłem i dosłownie "chwila"... Rozdział rycerzy i część Wikingów zaliczona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś widzę, że suaba ta gra, bo tak cicho w tym temacie a już po premierze :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ładnie, kampania krótka ale to raczej zaawansowany samouczek przed potyczkami multi. Sam multiplayer wygląda fajnie, potyczki 1vs1 "przypominają" te z Dark Souls bez magii. Tylko na jak długo ten multi wystarczy... Ja ogólnie uwielbiam gry z bronią białą a klimat rycerzy to coś dla mnie 😊

Czekam na opinię graczy 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w to od premiery?

Jakieś opinię by się przydały 😀👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×