Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w połowie kampanii, polecam granie na trudnym lub wyżej bo na normalu boty same się podkładają. Są 3 rozdziały, pierwszy z rycerzami ma 6 misji i przejście ich zajęło mi około 2 godzin. Misje w miarę urozmaicone, można postrzelać z kuszy, jest pogoń na koniu chociaż wiadomo, że 95 % to machanie bronią i parowanie ciosów. Fabularnie jest całkiem dobrze, historia nie jest sztampowa, nie jesteśmy super dobrym bohaterem ratującym dziewice. Kampania jest tak skonstruowana żebyśmy zagrali większością dostępnych klas. Bardziej mnie wciągnęło niż opowieść z BF1. Multi działa bez zarzutu, nie wywala z meczu, nie ma lagów, zdarza się, że host opuści mecz więc jest kilkusekundowa przerwa na przełączenie na nowego. Na pierwszym prestiżu ciągle wypadają itemy max na 3 lvl, albo mam pecha albo do 6 trzeba je samemu rozbudować, jest to dosyć kosztowne bo zbierając stal od początku grania wystarczyło na rozbudowanie jednego itemu. Multiplatformowa walka o terytoria dosyć dynamicznie się zmienia, potworzyły się już enklawy oderwane od reszty ziem danej frakcji, uruchamiając grę po kilku godzinach przerwy zawsze z zaciekawieniem zaglądam czy tam gdzie przydzielałem punkty moja frakcja odniosła zwycięstwo. Dla mnie gra kozak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A posiadasz zwykłą wersję czy deluxe?

Jestem ciekawy multi w tej grze bo klimat białej broni, średniowiecza to moja bajka.

Obawiam się o żywotność tej gry bo zdaje sobie sprawę, że większa rzesza osób woli biegać z karabinami w b1 😀👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież były bety, w tym otwarta, można było samemu zagrać. 

 

Z multi jak to z multi, jak trafisz na fajnych graczy to zabawa jest przednia. System walki na pewno jest ciekawy i gwarantuje fajne pojedynki, ogarnąć wszystko nie jest łatwo, bo żeby dobrze walczyć musisz znać nie tylko ciosy swojej postaci, ale też specyfikę postaci rywala. Bohaterowie różnią się szybkością, zasięgiem, siłą, oczywiście konkretnymi ciosami i kombosami. Sama walka wymaga refleksu, intuicji, odrobiny szczęścia no i oczywiście znajomości całego systemu. Ciosy można blokować, parować, kontrować, robić uniki. Pewnie jak zawsze wynikną problemy z balansem postaci i potrzebne będą patche, ale póki co to głównie kwestia nauczenia się stylu gry i możliwości rywala. Osobiście polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ominęła mnie beta itp. Jestem fanem soulsow, nioh i walk, które tam się toczą. Wiem, że to zupełnie inna gra ale dla mnie coś tam czerpie z soulsow jeśli chodzi o technikę walki a do tego klima średniowiecza i te walki.. Zapewne sprzedam coś z mojej kolekcji i kupię for honor 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam deluxa. Jak gra działa w praniu każdy chętny mógł sam przetestować. W wersji full w mechanice nic się nie zmieniło względem bety. 3 bohaterów więcej i sporo więcej lokacji. Wczoraj koło godziny 22 zalogowanych graczy było 193000 także chyba nie najgorzej. O żywotność się nie martwię, system wydaje się być "easy to play hard to master" i nie wszyscy na świecie uwielbiają tylko pukawki, trochę maniaków białej broni tez jest a na ps4 For Honor nie ma konkurencji.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra leci cenowo na łeb i szyje -nowki w folii za 190 juz hulają a to dopiero dwa dni

duzo złego o multi na forach -singla pominę milczeniem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra leci cenowo na łeb i szyje -nowki w folii za 190 juz hulają a to dopiero dwa dni

duzo złego o multi na forach -singla pominę milczeniem 

Mysle ze sprzedajo grę noob, które myslały że klepnie R2 = wygrany mecz...

For Honor jak na razie nie ma konkurencji w swojej kategorii

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

Mysle ze sprzedajo grę noob, które myslały że klepnie R2 = wygrany mecz...

For Honor jak na razie nie ma konkurencji w swojej kategorii

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Bo nie grałeś w nioha ani ds3 :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem mocno zaskoczony, czekałem na recenzje i chciałem kupić , szukając innej gry trafiłem na znanym portalu i to w moim mieście kilka  juz propozycji za 180-190 zł ,dzisiaj widziałem w Empiku juz przecena na 229 gdzie normalnie to oni maja ceny po 279 i to nawet grubo po premierze także widzę ze spadki sa błyskawiczne i gra nie podeszła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, arkadiuszj napisał:

Gra leci cenowo na łeb i szyje -nowki w folii za 190 juz hulają a to dopiero dwa dni

duzo złego o multi na forach -singla pominę milczeniem 

 

Multi czemu złe?

 

1 godzinę temu, wili23 napisał:

Bo nie grałeś w nioha ani ds3 :1_grinning:

 

Nie przesadzaj... coś tam liznąłem z Bloodborne, DrkS 3... nie moje klimaty (mechanika mi nie pasi) ale sam pomysł zacny na podejście/stopień trudności itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie For Honor to świetny tytuł i fani pvp w DS3 będą się tutaj świetnie bawić. Zresztą nie rozumiem narzekań na tryb dominacja, że nieby chaos panuje itp. Dla mnie to zrozumiałe i w prawdziwej takiej bitwie zapewne wyglądało to podobnie.

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgrana drużyna i gra się MIODNIE na maksa... Ja wprawdzie lamie bo skilla brak, za to fun z gry pierwsza klasa, no i te emocje. To nie BF1 gdzie dostajesz heda z połowy mapy o jakiegoś tam snajpera, tu widzisz wroga, stoisz twarzą w twarz itp.

80919319a68f59721d7634a5c472c0d4.jpgd69f2c26b8a010b0f362ecdeb6dec372.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jako osoba która ma za sobą wszystkie soulsy i soulsopodobne ( Poza Nioh bo ogrywam) nie zgodzę się z majaczeniem osób które twierdzą tutaj że wystarczy maszować r1 na przemian z r2 żeby wygrać walkę w FH. Chyba gram w inną grę. Tak samo można powiedzieć o Mortalu jak gra naprzeciw śiebie 2 noobów albo ignorantów co nie mają się ochoty uczyć gry, też będą walić na maszerkę aż w końcu któregoś zastąpi ktoś kto ogarnia mechanikę i ciosy i porobi ich na fawless victory ;)

 

Ja z perspektywy postaci Orochi ( podobno trudna do zmasterowania ) widzę ogromny potencjał w rozgrywce gdzie z każdą godziną i walką (do tyłu lub do przodu ) jestem coraz bardziej usatysfakcjonowany tym że staję się lepszy, mam lepszy movement, udają mi się kontry, czuję dystans itp. Gra to kwintesencja powiedzenia easy to learn hard to master. Najlepsze tryby to wiadomo 1v1 i 2v2 gdzie faktycznie powoli zaczyna się robić coś ala soulsowy kodex zachowania i dobrych manier ( WIADOMO ŻE SĄ WYJĄTKI :24_stuck_out_tongue: ), a to już świadczy że gra bardziej podejdzie świadomym graczom, nie podejdzie natomiast fanom takiego BFa w podboju gdzie lata się na lewo prawo i bezmyślnie strzela. 

 

Dominacja ograny tryb z innych gier ale podany inaczej, ma swoje prawa ( np. najlepiej opłaca się trzymać B bo jest to linia frontu a potem zając ew C i A ) i jest w nim sporo funu nawet w tym chaosie, wystarczy nie nastawiać się do niego jak do pojedynków 1v1.

 

PS. zajebiście mi się podoba mi się to że 90% polaków robi sobie "Polskie" herby i walczy w bialo czerwonych barwach :1_grinning: widać gra podchodzi naszemu Narodowi :)

 

Jak ktoś chce pograć to mój nik :

KiczoVSky86

 

tylko 18+ sam mam 30 lat i drażni mnie mutacja w słuchawkach :24_stuck_out_tongue: Gram najczęściej koło 17.30 - 20 potem od 22.00 do 1.00

dzielę gre po połowie z R6 siegie więc nie zawsze mogę być dostepny pod FH ale jak gram to chętnie z kimś posparuję 1v1 albo pocopie ;)

 

Pozdr

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Kitshu napisał:

 

Jako osoba która ma za sobą wszystkie soulsy i soulsopodobne ( Poza Nioh bo ogrywam) nie zgodzę się z majaczeniem osób które twierdzą tutaj że wystarczy maszować r1 na przemian z r2 żeby wygrać walkę w FH. Chyba gram w inną grę.

 

Najlepsze tryby to wiadomo 1v1 i 2v2 gdzie faktycznie powoli zaczyna się robić coś ala soulsowy kodex zachowania i dobrych manier ( WIADOMO ŻE SĄ WYJĄTKI :24_stuck_out_tongue: ), a to już świadczy że gra bardziej podejdzie świadomym graczom.

 

 

No fakt tutaj maszowanie przyciskow g... daje... Dlatego walka jest taka emocjonującą :24_stuck_out_tongue:

 

Co do kodeksu sam to zauważyłem, ze walcząc 2vs2, drugi gracz (z mojej drużyny, który już ubił swojego) podbiegł do NAS i grzecznie z boku przyglądał się walce...

Ale w większości np.w takiej Dominacji czy Deathmatchu to 99% ludzi leje na to i naskakuje na Ciebie  byle by ubić :24_stuck_out_tongue: (najlepiej ciosem w plecy :P)

 

EDIT: I nie mam o to żalu, to walka nie ważne czy czysta czy nie liczy się wygrana, ale pojedynki to już inna liga, bardziej honorowe są...

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupiłem wersje ang za 180, w czwartek zacznę grać jak wrócę do kraju, myślę po weekendzie wyskoczyć w online. Poczytałem.troche recek i dam szanse bo brakuje online gier z potyczkami na miecze, jeżeli to jest gra na skila, i na współpracę to chce spróbować...  Beta mnie zniesmaczyla ale rozumiem ze za mało umiałem i w sterowanie wchodził chaos, jak przejdę singla to dam znać...  Co do ceny to j es tem bardzo zdziwiony ze można ją tak tanio wyrwać w pl... 30 plus mam hah

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wyrwać coraz taniej bo nooby kupiły i myślały że jak będą klepać R2 (ciężki atak) to ubija każdego a tu taki hooy... Kończy się stamina i porumakowane już...

 

Dlatego sprzedają zniesmaczeni... że wyjątkowo to tytuł od UBI a jednak jie samograj na 1 przycisk...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
20 godzin temu, Malakay napisał:

Kupiłem wersje ang za 180, w czwartek zacznę grać jak wrócę do kraju, myślę po weekendzie wyskoczyć w online. Poczytałem.troche recek i dam szanse bo brakuje online gier z potyczkami na miecze, jeżeli to jest gra na skila, i na współpracę to chce spróbować...  Beta mnie zniesmaczyla ale rozumiem ze za mało umiałem i w sterowanie wchodził chaos, jak przejdę singla to dam znać...  Co do ceny to j es tem bardzo zdziwiony ze można ją tak tanio wyrwać w pl... 30 plus mam hah

 

No ja po kolejnych godzinach, teraz już w pełnej wersji jestem z każdą chwilą bardziej zauroczony. Ta gra jest niesamowicie miodna, ale też wymagająca - jeśli chcesz wejść na serwer i po dwóch godzinach wszystko ogarniać to nie ma szans. Generalnie polecam skupienie się na jednej postaci, ogarnięcie jej, naukę podstawowych kombosów, dystansu itp. Na początek najlepiej 1 vs 1, w trakcie pojedynków po prostu najszybciej łapie się też plusy i minusy postaci rywali, a bez tego ani rusz - tutaj każdy przeciwnik wymaga innego podejścia. Do dominacji polecam podchodzić dopiero jak już się ogarnie podstawy walki 1 vs 1, ale też z zupełnie innym nastawieniem - tak naprawdę w tym trybie sama walka z rywalami nie jest najważniejsza, przynajmniej do ostatecznej eliminacji. Kurde, nawet ta cała wojna frakcji, która na początku wydawała mi się zbędnym bajerem teraz mnie wciągnęła i śledzę mapkę siedząc w pracy. Znajomość systemu walki, postaci, cierpliwość, myślenie, refleks - to wszystko jest w tej grze potrzebne.

 

Od siebie polecam postać Conqueror - niezbyt może łatwa, wymaga przyzwyczajenia się do niskiego tempa i uważnej gry w obronie, ale jak już cios w przeciwnika wejdzie, to satysfakcja jest spora. No i te animacje egzekucji, czysta frajda.

 

Z szybszych przyjemny wydaje się Orochi.

 

Na minus gry na pewno trzeba zaliczyć fakt, że w większych trybach raz na jakiś czas zdarzają się błędy skutkujące wyrzuceniem z serwera, a także mimo wszystko mało trybów gry (a do tego zlokalizowanie potyczki i eliminacji w jednej zakładce w menu, przez co nasz wpływ na wybór konkretnego z tych dwóch trybów jest niewielki). Tym niemniej samo sedno tej gry, czyli walka, jest świetne, a wraz ze wzrostem umiejętności też coraz bardziej wciągające.

 

Jeszcze co do singla: ograłem 2/3 i... Nie. Po prostu nie.

 

Ed: dodam jeszcze, że dochodzi tutaj zbieranie i ulepszanie sprzętu, spore możliwości dostosowania wyglądu (choć np. animacji jest mniej, niż by się chciało), rozkazy (czyli zwykłe zadania do wykonania, typu "zagraj 5 razy pojedynek" za które dostajemy bonusowe doświadczenie i walutę) no i w tle wojna frakcji.

Edytowane przez fryz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie kuś bo zaraz kupię For Honor 😋👍👍

HTC 10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bierz, zawsze to jeden biało-czerwony herb w grze więcej. ;-)

 

Nie no, dla mnie póki co gra warta jest każdej wydanej złotówki (a kupiłem w "premierowej" cenie). Oczywiście, z czasem, po iluś tam godzinach pewnie przyjdzie jakieś znużenie, i chęć odskoczenia od tytułu na jakiś czas, ale póki co wydaje mi się, że do tego bardzo daleko. Najfajniejsze jest to, że wraz ze wzrostem ilości spędzanego w grze czasu ta sprawia coraz więcej frajdy, pojedynki są coraz bardziej zacięte, a bardzo rzadko (nigdy?) po skończonej walce mam wrażenie, że wynik jest dziełem przypadku - prakycznie zawsze jest tak, że po porażce myślę coś w stylu "kurde, jakbym tu na spokojnie zablokował zamiast szarżować z atakiem to mógłbym wygrać".

 

No polecam jak cholera. ;)

 

Ed: przypomniał mi sie jeszcze jeden minus - gra ma trochę dziwny matchmaking i po skończonym meczu, jeśli połowa (chyba, w każdym razie coś koło tego) graczy opuści lobby to zamiast na ich miejsce szukać następnych gra po prostu wywala nas do menu. Nie jest to jakaś straszna rzecz, zwłaszcza, że ludzie zazwyczaj i tak chcą rewanż, ale mimo wszystko czasem bywa to lekko upierdliwe.

Edytowane przez fryz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

No to co, pozostaje nam się spotkać na polu bitwy. Zbierzemy ekipę i w dominację nawet pogramy, co Ty na to?

Wyślij zaproszenie na psn do mnie - gierka jutro powinna być u mnie na dysku 👍👍👍

HTC 10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można oczywiście, ja mam paru znajomych, którzy też tę grę męczą, więc ekipa będzie na pewno. Jakbym nie wysłał zaproszenia (w pracy akurat jestem, a apki PSN na telefonie nie używam, więc mogę zwyczajnie zapomnieć) to Ty się nie zastanawiaj i wyślij, chętnie powalczę ramię w ramię lub przeciwko. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wyślę ale podaj PSN bo z taptalka nie widać 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie bym ogarnął jakąś ekipę.  Wiek 20, mikrofon posiadany.  Psn jashimara.  Jak ktoś chętny się ze mną zadawać to bardzo proszę dodać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×