Skocz do zawartości
okoni

Kącik szczupłego piwosza

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Bartek_Red napisał:

Odnośnie tego Auchan'a, wpadłem tam wczoraj i polecam serdecznie:

IMG_20170625_163500636.jpg

Potwierdzam, świetna pszeniczka.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wydoiłem dwie butelki piwka kupionego w Lidlu, Po Godzinach. Dobra cena(4.99) jak za piwo które całkiem zgrabnie udaje krafciaka. Warto spróbować jak ktoś lubi wariacje smakowe. W sam raz dla kogoś kto lubi mieszankę cytrusów, mango i gorzkiego finiszu. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam jesteś gorzki finisz :duda:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie próbowałem, Adrian. 

:pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi żona ostatnio coś takiego kupiła :] :1_grinning: szczególnie dobry ten Time out :kwach:

DSC_0486.JPG

Edytowane przez Banok
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trafiłem w Lidlu na IPL z seri Po godzinach browaru Amber. Za 4.99 bardzo przyjemne piwo.

Polskie i Amerykańskie chmiele, fajny orzeźwiający smak.

Polecam Frotr Pionczewski

03ef1e0ec56f538a2f069a6426be12cb.png 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam smakoszem nie jestem, zazwyczaj kupuje Argusa Mocnego 7,2 procent czarna puszka z Lidla bo najbardziej mi smakuje

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill oszukista u mnie w auchanie wszystko po staremu. Na dzisiejsza noc do bfa taki zestawik:

a38c7444bc30e.jpg

 

Mial byc jeszcze Porter Baltycki ale nie znalazlem. Na pierwszy ogien poszedl polecany przez Banoka time out  piwo ujdzie bardzo pijalne ale bez fajerwerkow z niska goryczka. Ogolna srednia 4.7 zl za butle takze not bad.
 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, SkibaPL napisał:

Kill oszukista u mnie w auchanie wszystko po staremu. Na dzisiejsza noc do bfa taki zestawik:

a38c7444bc30e.jpg

 

Mial byc jeszcze Porter Baltycki ale nie znalazlem. Na pierwszy ogien poszedl polecany przez Banoka time out  piwo ujdzie bardzo pijalne ale bez fajerwerkow z niska goryczka. Ogolna srednia 4.7 zl za butle takze not bad.
 

 

 

Uważaj na tą "Pierwszą Pomoc" od Pinty, ja się srogo rozczarowałem, według mnie ochydne piwo, smakuje jakby było zrobione tylko "do połowy"

Wylałem do zlewu kiedyś, co mi się bardzo rzadko zdarza, tym bardziej przy piwach kraftowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co Ty francuski piesek jestes? wylewac krafta do zlewu tego jeszcze nie grali :)  piwo nie bylo zepsute? wlasnie pije i smakuje ok moze tak Polskie chmiele Ci nie pasuja?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, SkibaPL napisał:

Kill oszukista u mnie w auchanie wszystko po staremu

 

Już zapomniałem kiedy to pisałem. Może już się zwinęli? :kwach: Aczkolwiek dzisiaj byłem i cały czas pół oszona zawalona piwskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SkibaPL ty po 9 browarach umiesz jeszcze 'szczelać' w tego Bfa? :kwach:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To co Ty francuski piesek jestes? wylewac krafta do zlewu tego jeszcze nie grali   piwo nie bylo zepsute? wlasnie pije i smakuje ok moze tak Polskie chmiele Ci nie pasuja?

 

 

 

 

Uwierz mi ze trochę piw w życiu wypilem, równiez na Polskich przyprawach, poprostu wydaje mi się że trafiłem popsute, innej możliwości nie widze, nie było złe tylko felerne poprostu.

 

 

Dlatego napisałem żeby mieć baczność.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chmielowy arystokrato i reszta żłopopijców, w Lidlu jest Carlsberg po 2,44 za 660 ml i jest to chyba najlepsza opcja do grillowej najebki. Jutro biere kartonami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godzin temu, SkibaPL napisał:

Kill oszukista u mnie w auchanie wszystko po staremu. Na dzisiejsza noc do bfa taki zestawik:

a38c7444bc30e.jpg

 

Mial byc jeszcze Porter Baltycki ale nie znalazlem. Na pierwszy ogien poszedl polecany przez Banoka time out  piwo ujdzie bardzo pijalne ale bez fajerwerkow z niska goryczka. Ogolna srednia 4.7 zl za butle takze not bad.
 

Skiba możesz coś więcej napisać o tym Wesołe Ziele :kwach:Musiałem :banana:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lwówek Jankess w Lidlu po 4 zł przy zakupie min. 3 szt. U mnie są ładnie popakowane w kartony więc brać i sie nie zastanawiać. Dla mnie genialne piwo.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu: nie polecam.

 

Zachciało mi się czegoś nowego czeskiego, złapałem za to piwko, bo jeszcze go nie smakowałem. Sprawa wygląda tak, po pierwszym łyku wydaje ci się że będzie miłe lekkie piwko. Po czym po chwili przychodzi info z kubeczków smakowych że smak wyparował i został aromat naszych koncernowych rozwodnionych siuśków. ce9efbd119bc68d92b08acac3f16cd75.jpg

 

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lwówek Jankess w Lidlu po 4 zł przy zakupie min. 3 szt. U mnie są ładnie popakowane w kartony więc brać i sie nie zastanawiać. Dla mnie genialne piwo.

Właśnie się nad nim zastanawiałem. Jest jeszcze jedno z tego browaru w lidlu ale nazwy niepomne

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię to! x7 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat bardzo niebezpiecznie obniża loty :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanuj każdy zimny trunek, nie wiesz czy za pięć lat nie będziesz zbierał pod biedrą na Zamkowe czy innego vipa :30vm3cw:

Zresztą Grolsch, nawet w puszce jest i tak lepszy niż nasze sikacze ala Tyskie czy Lech. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, okoni napisał:

 

Zresztą Grolsch, nawet w puszce jest i tak lepszy niż nasze sikacze ala Tyskie czy Lech. 

 

Przecież to jest to samo piwo bo "warzy" Kompania Piwowarska i smakuje tak samo równie gównianie jak Lech czy Tyskie które też tam robią, tylko etykietki inne przyklejają :30vm3cw:

Dają jeszcze je drożej bo niby zagraniczne :vxoAZzf:

 

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy się ustawić na piwko, ja kupię cztorapak Grosika, Ty Tyskacza. Zobaczymy czy aby na pewno te same siuśki. Doskonale zdaję sobie sprawę że te piwo zleciało na mordę, odkąd robione jest u nas, ale odrobinę różnicy w smaku jest. Na tyle że jak kosztuje 2,70 za puszkę, to łyknę, i tak wszystko wleję w siebie w weekend :)

Zresztą, trzymać puchę Grolscha przy trzepaku, a trzymać puchę Królewskiego, sam sobie odpowiedz kto będzie miał lepszy status :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×