Skocz do zawartości
okoni

Kącik szczupłego piwosza

Rekomendowane odpowiedzi

Eee tam, najzwyczajniej masz inny gust. Ja kraftowe polubiłem,  a Groszkiem czy Perlenami z Lidla nie pogardzę, ba, te drugie łoję masowo. Każdy ma swojego smaka, ja np winka się napiję, wyczuwam droższe klimaty jak ktoś mnie czymś lepszym raczy,  ale jak biorę coś na niedzielny obiad, to mi winko za max 20 zeta wystarczy. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraftowe - nie zawsze najlepsze...ale umówmy się, że jak ktos poświecił czas by zrobić własny browar, przeważnie to b.dobrze smakuje. Nie mowie tu o krafcie sprzedawanym w hipsterskich pubach, bardziej o takim od ziomka z pracy, kupionym na fescie.

 

Co do Lidla - czasem zdarzy mi się chec na wodnisty smak to i perlb. lechem i czy innych heinekenem nie pogardze. Grolsch ma bardzo podobny smak a niektórzy dalej nad nim kitraja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okoni, do obiadu to i "Patykiem Pisane" jest dobre, byleby się w południe napić. Odkryłem niedaleko sklep z browarami, wybór niesamowity, ale te ceny... Za jedno zapłacić tyle co za 8-miopak w biedrze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem Wasze "wypociny" i w sklepie natknąłem się na Atak Chmielu. Cena 8 zł a obok 4pak tyskacza za dyszke no ale raz się żyje wziąłem dwa na smak i..... Jezusie ale to było dobre teraz tylko czekam na pretekst żeby iść do sklepu :)

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Panie, atak chmielu ostatnio podszedł mi mocno. U mnie w sklepie mają go po 9,49, zdzierusy.

Btw 

Jakby ktoś gdzieś widział promocje w sieciówkach, niech daje cynę. U mnie w Lidlu, Carlsberg 0,66 po 2,44 i Łomża po 1,85.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie w biedrze Carlsberg 0.5l po 1.79zł przy zakupie 3 sztuk :pazura:Kontrolnie kupiłem 30 :obama:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zuch!!!! :)

Jutro idę na zakup, kontrolny ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atak chmielu to juz kultowy krafcik. Przynajmniej  dla mnie,  to od niego zaczela sie piwna rewolucja :smile:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wyczaiłem dość dobrą ofertę w Polomarkecie, mianowicie dwa piwka z browaru Krajan czyli Kujawskie i Bydgoskie.

Bardzo fajne, mocno pijalne piwka. No i ta cena, 2,79.

 

Bydgoskie-jasne-05.png

Kujawskie-jasne-05.png

 

Z tym że nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o dostępność w innych Polachmarketach :30vm3cw:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trochę podegustowałem i ta  APA z browaru Amber co polecał @okoni, jak za taką cenę to  faktycznie całkiem niezła. Na pewno lepsze niż z Zywca. Krajan od @toreso  w tej cenie też niczego sobie. Próbowałem jeszcze bursztynowy ale trochę za słodki.  A tu jeszcze dzisiaj mecz.... :ExHPnhn:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sprobowac Kormorana 1 na 100. Piwo dla kierowcow (1%) ale smak... powala. Wszystko co najlepsze jest w tej butelce :24_stuck_out_tongue: a jak pilem nowego Zywca bezalkoholowego (niebieska etykietka) to malo brakowalo zebym to gowno wylal bo daaawno bardziej wodnistego trunku nie pilem...

 

https://www.ratebeer.com/beer/kormoran-1-na-100/420199/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiba, nie tolerujemy w tym temacie napojów bezalkoholowych, zwłaszcza w dniu meczu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mowie, ze warto sprobowac i zapomniec ale smak wyrwie z kapci :) ten kraft co ma 1% bije polowe innych.

Zrobic cos takiego tylko do piwa na minimum 5 roznych butelek i w ladniejszym opakowaniu (np. ze sklejki). Fajny sprzet :24_stuck_out_tongue: 

 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na kaca, gasiłem pożar piwkiem z browaru Gloger, Białe Noce. Piwko w klimacie belgijskiego pszeniczniaka. Wyborne. Trochę kosztuje, ale jakością nie ustępuje  tego typu niemieckim smakom.

Polecam, nasycony Okoń :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 26.03.2017 o 16:25, SkibaPL napisał:

Polecam sprobowac Kormorana 1 na 100. Piwo dla kierowcow (1%) ale smak... powala. Wszystko co najlepsze jest w tej butelce :24_stuck_out_tongue: a jak pilem nowego Zywca bezalkoholowego (niebieska etykietka) to malo brakowalo zebym to gowno wylal bo daaawno bardziej wodnistego trunku nie pilem...

 

https://www.ratebeer.com/beer/kormoran-1-na-100/420199/

Z bezalkoholowych liczy się tylko czeski Primator i ew Bavaria, a wszelkie Lechy, Żywce i Warki radzę omijać z daleka :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Bavaria ma 0,0% - przynajmniej tak napisane. Lech dla przykładu 0,5%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc "bezalkoholowych" napojow (piwa, wina, wina musujace) to tak naprawde napoje nisko alkoholowe - o zawartosci 0,5% ktora to naprawde jest znikoma.

@alien666 nowy Zywiec tez ma 0,0%

 

Trafic dobre nisko alkholowe piwo to cud jest. 

 

W Szwecji ciut lepiej, i faktycznie czuc roznice w smaku miedzy roznymi rodzajami browarow. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wątpliwości czy widząc waszą znajomość piw ktokolwiek piszący w tym temacie jest jeszcze szczupły :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Muszę Cię rozczarować.

 

 

 

Btw.

 

 

No cóż, właśnie kończę lidlowego sześciopaka

 

ccd85cb963efc7a66f214db41cd143c5.jpg

 

dupy nie urywa, w zasadzie to ostatnie piwko mi podeszło, a jest w smaku zwyczajne. Niestety nie wszystko złoto co się świeci, te pozycje obok Leffe czy Gulden Draaka nawet nie stały.

 

Wypiłem, zapomniałem.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze wszystko z 1 browaru ale najwazniejsze, ze idzie to w dobrym kierunku :)
Moze dozyjemy czasow, gdy w kazdym sklepie znajdziemy jakas Pinte.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy zestaw na Tottenham - Chelsea :)

45ef4b84d00a0.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, najlepszą obroną jest atak...

atak chmielu 

 

2017-04-27 19.01.59.jpg

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podszedł mi ten atak niesamowicie, u mnie na dzielni jest promo, po 5,99 zł,  a że pogoda barowa,  często odwiedzam dział monopolowy ;)

Btw, 

ostatnio wracałem po bieganiu i tak strasznie mi się piwa zimnego zachciało. Niestety w lodowkach były tylko koncerniaki, wybrałem zimnego Leszka. Ale kara :siara:, woda gazowana o smaku pseudochmielu, próbuję to piwo(?) raz na jakiś czas i za każdym razem jest gorzej.

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni trzeba było zapłacić pani lekkich obyczajów za minetę. Tu nie chodzi o seks, ale smak Lecha by zabiło na pewno. :darthvaderplz:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×