Skocz do zawartości
okoni

Kącik szczupłego piwosza

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli sugerujesz, że jeśli konsumować Izabelę,  to tylko sąsiadkę? :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej... 

Nie da Ci tego żona, nie da kufelek piwka 
Co może dać Ci dzisiaj Sąsiadka z naprzeciwka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sprobowac te 2 (kupione w zabce)

18252048_1525171684161295_91406211596607

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, plan na dziś :)

 

Btw. 

Odnośnie chmielu Cascade, piłem tego Lecha lite, 3,5%. Kurwa, chyba już mój mocz lepiej smakuje. Woda z piwem. Niby ten chmiel daje przez ułamek sekundy fajny posmak, ale ogólnie ten letni Leszek nadaje się złomowisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo Leszka i z cyklu: Piwa na co dzień.

 

Wlewam w siebie od paru tygodni EB i w sumie całkiem niezłe. Natomiast postanowiłem dzisiaj trochę odświeżyć smak i kupiłem Leszka. Ponieważ zaopatruje się w Biedronce (większe puszki :kaz:), to tam do wyboru mam jeszcze tylko Żubra i Tyskie ale przysiągłem sobie kiedyś (po kolejnej okrutnej laksacji), że więcej tych pseudo piw nie kupię. No więc wracając do Leszka... Kurwa! Toż to już nawet nie smakuje jak piwo. Bez jaj. Co to ma być? Woda z jakimś koncentratem chmielowym? No nie no no, po prostu NO NIE!

Uznałem, że nie dam rady całego 6-packa wydudlać, ba, nawet z drugim piwem miałbym problem i poleciałem po EB.

 

A z takich lepszych wykończeń dnia to lubię sobie kupić Noteckie Ciemne Eire albo Noteckie na Miodzie Lipowym :banderas:

Śpię po tym jak dziecko.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie pije piwo to jedno, max 2, wtedy sie czuje smak. Jak ktoś bombi po 5-6 albo wiecej to juz dawno ma rozyebane kubki smakowe i jego opinia nie może być obiektywna  :messi:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś smakowałem piwko z Biedry, Pilstolet się zwie. Smaczne, trochę udaje Atak Chmielu, ma delikatny posmak mango i jest mocno gorzkie. No i cena przystępna 2,99. Polecam, schłodzony okoń. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 8 miesiącach fermentacji przyszedł czas na zabutelkowanie jopejskiego. Jeszcze kilka lat leżakowania i się okaże, co te wszystkie zabiegi były warte :lewy:

 

@bany

Jak się pierdoli głupoty, to jedną, max 2, wtedy czuje się smak. Jak ktoś bombi po 5-6 albo więcej to już  dawno jego opinia nie może być obiektywna :messi:

Edytowane przez korwin
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozele, Gambrinusy, Krusovice, Pilsnery... I w końcu znalazłem swojego marketowego czeskiego św grala :)

2017-06-17 21.52.22.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 15.06.2017 o 16:01, okoni napisał:

Dziś smakowałem piwko z Biedry, Pilstolet się zwie. Smaczne, trochę udaje Atak Chmielu, ma delikatny posmak mango i jest mocno gorzkie. No i cena przystępna 2,99. Polecam, schłodzony okoń. 

Po pierwsze, nie ma czegoś takiego, jak obiektywizm w ocenie czegoś tak subiektywnego, jak smak. Po drugie, powiedz to jurorom na konkursach piwowarskich. 

@up
Jeden z sensowniejszych koncernowych sikaczy dostępnych w miarę powszechnie. Także w wersji bezalko.

Edytowane przez lipalipski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 17.06.2017 o 22:53, lipalipski napisał:

Po pierwsze, nie ma czegoś takiego, jak obiektywizm w ocenie czegoś tak subiektywnego, jak smak. Po drugie, powiedz to jurorom na konkursach piwowarskich. 

 

Nie, nie powiem, i co mi kurna zrobisz? :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 14.06.2017 o 19:37, kill napisał:

Uznałem, że nie dam rady całego 6-packa wydudlać, ba, nawet z drugim piwem miałbym problem i poleciałem po EB.

Na przyszłość pamiętaj o mnie, chętnie przechwycę te leszki... :smart:

O 15.06.2017 o 12:10, bany4KHDR napisał:

Jak ktoś bombi po 5-6 albo wiecej to juz dawno ma rozyebane kubki smakowe...

W meczowe soboty u mnie dochodzi do 10 :messi:Jak bym sączył pinty i inne wynalazki to bym dawno z torbami poszedł :smart:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie posty :)

Dziś kierunek : Żaba :antonio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Leclercu za 8 zł San Miguel 1l  :thumbsup:

 

8410655000676-san-miguel-1l-cervez-piwo-jasne.jpg

Edytowane przez beardo0
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie w Biedrze Hajnekeny po 2.89zł przy zakupie min. 3szt... :listek: Dwa kartony wlazły do wózka mimo ostrego sprzeciwu mojej starej :30vm3cw: Życia nie oszukasz :smart:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o masowe plusowanie w/w forumowicza. Wreszcie postawił się starej :obama:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, okoni napisał:

Proszę o masowe plusowanie w/w forumowicza. Wreszcie postawił się starej :obama:

:jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!!! Co się dzieje w Auchanie!!! :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

Dziesiątki, może nawet setki piw w promocji. Importowane czeskie i kraftowe. U mnie w Łodzi chyba 12 regałów zajebanych towarem. Stałem tam i ślina ciekła mi po brodzie. Czułem się jak 5-latek w Disneylandzie. Ceny schodziły nawet poniżej 3 zeta, chociaż oczywiście były wynalazki po 9+. Kosiłem ile wlazło.

 

jXSzwuM.jpg

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill, płytka Ci odpada :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jutro kierunek auchan. Ostatnio w koszyku miałem 2 zgrzewki (coś koło 50 puszek) staropramena z lidla bo lepsze to od sikaczy to ludzie się gapili jakbym to piwo kradł. Jutro będzie powtórka :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, szklana butla chodzi teraz po 50gr, właśnie policzyłem ile piw wyrzuciłem do kontenera ze szkłem, zaczynam walić bezzwrotne albo puchę. Koniec świata aby kwarc doprowadził mnie do bankructwa :axk28y:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×